Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Bemowo/Izabelin/Babice - poszukuję spotkań chustowych lub pomocnych chustomam

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    36

    Domyślnie Bemowo/Izabelin/Babice - poszukuję spotkań chustowych lub pomocnych chustomam

    Są takowe?

    Jestem spod Warszawy, mamy z mężem jeden samochód i on zwykle zabiera do pracy, a ja z dwójką (różnica wieku 2 lata) hiperruchliwych dzieci wolę nie zapuszczać się na drugi koniec Warszawy. Najbliżej mi na Bemowo.

    Zastanawiam się też nad zakupem chusty tkanej - do tej pory miałam elastyczną, tfu, dobrze, że mnie rehabilitantka oświeciła, że to już mocno za długo na mojego dziecia - 6,5 miesiąca i 9 kg Nawet czułam, że coś jest nie tak, ale nie wiedziałam o co chodzi. Teraz czytam i czytam forum... i hmm... i nie wiem którą chustę tkaną na ten etap. Chętnie bym popatrzyła na bardziej doświadczone mamy - jakie wiązania, jaka długość chusty najlepiej... itd.

    Są tu jakieś mamy z Bemowa? A może przypadkiem ktoś doświadczony z okolic Izabelina/Babic się znajdzie?

  2. #2
    Chustomanka Awatar kura
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Pociecha :)
    Posty
    1,061

    Domyślnie

    Do specjalnie doświadczonych nie należę, natomiast jestem z okolic Izabelina/Babic. Mogę dać pomacać szmatki




  3. #3
    Chustomanka Awatar bere
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    832

    Domyślnie

    My z Bemowa jakby co
    Kajucha. 16.01.2014
    Aśka. 25.12.2015

  4. #4
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    36

    Domyślnie

    Dzięki za szybki odzew. Mnie samej dłużej nie było w tym wątku.
    Kura - może w takim razie jakiś wspólny spacer? Chętnie poznam chustomamę z najbliższej okolicy Tylko muszę się doleczyć, bo aktualnie jestem na antybiotyku. Piszę do Ciebie priv.
    Bere - to w takim razie też chętnie się spotkam, ale to tym bardziej muszę się doleczyć na dłuższą wycieczkę. Odezwę się na priv

    P.S. Chustę już wybraliśmy i zamówiliśmy - najprostszą tkaną bawełnianą lenny lamb. Teraz pozostaje kwestia wiązań i dociągania, nie takie proste jak się wydaje...

  5. #5
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    36

    Domyślnie

    Dzięki za szybki odzew. Mnie samej dłużej nie było w tym wątku.
    Kura - może w takim razie jakiś wspólny spacer? Chętnie poznam chustomamę z najbliższej okolicy Tylko muszę się doleczyć, bo aktualnie jestem na antybiotyku. Piszę priv.
    Bere - w takim razie też chętnie się spotkam, ale tym bardziej muszę się doleczyć na dłuższą wycieczkę. Odezwę się na priv

    P.S. Chustę już wybraliśmy i kupiliśmy - zwykłą tkaną bawełnianą lenny lamb. Teraz kwestia wiązania i dobrego dociągania, co nie jest takie proste jak się wydaje...


    07.08.2013
    15.08.2015

  6. #6
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    Ja z Bemowa, okolice Hali Woli Też nie jakoś bardzo doświadczona, ale jedno dziecko wynosiłam, chusty na stanie mam do pomacania Tylko aktualnie nieszczególnie mobilna, ale do jakiejś kawiarni (np. Ciuciubabki) pewnie się dotelepię.

  7. #7
    Chustonoszka Awatar Noelka
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    50

    Domyślnie

    Podbijam. Ja z okolic ciuciubabki i za Chiny nie umiem plecaka dociągnąć. To mi za luźni przy szyi, to chusta spod pupy ucieka... ktoś pomoże?
    Mężul 2009
    U. 2011
    M. 2013
    Baś 2016

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    Noelka, ja plecakowo niezbyt ogarnięta, ale zapisz się na Facebookową grupę "Bemowskie mamusie" i zapytaj, tam jest trochę osób chustujących.

  9. #9
    Chustonoszka Awatar Noelka
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    50

    Domyślnie

    Tylko że ja niefacebookowa jestem
    Mężul 2009
    U. 2011
    M. 2013
    Baś 2016

Podobne wątki

  1. Do pomocnych Krakowianek - kangurek/kieszonka :)
    Przez LavandUla w dziale Pomocne Chustomamy!
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-10-2013, 10:13
  2. do pomocnych chustomam białostockich
    Przez aggasz w dziale Pomocne Chustomamy!
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-09-2008, 09:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •