Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23

Wątek: Ekomajty

  1. #1
    Chustomanka Awatar marynarka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,455

    Domyślnie ekomajty.pl, kieszonka (od rodzynka007)

    Nie znalazłam recenzji, dlatego zakładam nowy wątek

    Niedawno stałam się szczęśliwą posiadaczką kieszonki OS ekomajty, wersja z napkami Pieluszka była szyta na moje zamówienie, dlatego posiada wszystko to, co chciałam Jest wąska w kroczku i bardzo, bardzo zgrabna. Na pupce mojej malutkiej wielkościowo zajmuje prawie tyle, co pampers. Nie ma przeszyć gumek przy nóżkach (tak chciałam), ale były mi proponowane. Gumeczki nie odciskają się na nóżkach młodej. Nie ma bardzo grubych udek, ale są pieluszki, które zostawiają ślady. Bardzo dobry PUL i do tego śliczności W środku grubszy mikropolar o gramaturze 230, też bardzo fajny. Pielucha bardzo szybka schnie Dla mnie to bardzo ważne w przypadku kieszonek, ponieważ nie mogę ich wrzucić do suszarki

    Z pieluchy jestem bardzo, bardzo zadowolona
    Podoba mi się, że można się dogadać z Kasią i dostać taką pieluchę jaką sobie wymarzysz
    I zdjęcia mojej modeleczki oraz samej pieluszki








    Ostatnio edytowane przez spinek ; 10-02-2015 o 22:43


    + 2 kropki ( 06. i 09.2011)

  2. #2
    Chustomanka Awatar Patrycja89
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    544

    Domyślnie

    Z tym, że zajmuje tyle miejsca co pampers to bym się nie zgodziła, ale fajnie że wam się sprawdza

  3. #3
    Chustomanka Awatar marynarka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,455

    Domyślnie

    To jedyna pielucha, na której mogę zapiąć body bez przedłużki


    + 2 kropki ( 06. i 09.2011)

  4. #4
    Chustomanka Awatar rodzynka007
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    795

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marynarka Zobacz posta
    To jedyna pielucha, na której mogę zapiąć body bez przedłużki
    pewnie cienka wkladke wpakowalas bo z tego samego wykroju u Piotrka jest cudna pupka pszczolki jak przy jego sikaniu wloze mu 2 wkladki bo jedna to nie wytrzymuje godziny ale super ze Ci sie podoba

  5. #5
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Smile ekomajty

    mam formowanke i otulacz.

    formowanka ma na zewnatrz kolorowa bawlene, a w srodku mieciutki barankowy bambus. ma tez dwie napki, (z przodu i z tylu) do ktorych mozna dowolnie doczepic skladany wklad (tez z bambusowego baranka) i wklad sucha pupa. jeszcze nie osiagnela pelnej chlonnosci, wiec trudno mi powiedziec czy sie nadaje na noc.

    otulacz niby os, ale na moim 8kg okraglym synku juz niewiele napek z boku zostaje...w sumie to po jednej...takze na cale pieluchowanie raczej nie wystarczy. ma zakladki z czarnego mieciutkiego polarku. pul przyjemny w dotyku.

  6. #6
    Chustofanka Awatar Trzeciaczek
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    433

    Domyślnie

    Hej hej ja mam Zadowolona jestem Ja miałam szyte bambus w środku na zewnątrz flanela Dwa jezory w środku z bambusa i na jednym z jęzorow od strony pupy coolmax Ja używam na noc i starczaja na całą i wytrzymają nawet jak mój już bedzie miał większy sik.
    Drugi rodzaj szyty formowanek to z samej flaneli z jezorami z flaneli wczepianych na napki. Jezory są dwa Nadają się raczej na dzień i tak je stosuje. Napki zmniejszające długość trzy ja bym wolała jednak cztery jak welniasta ma w otulaczu. Ja polecam dla mnie super i w cenie przystępnej.
    Mam jeszcze wkłady składane bambusowe. Frota 500 super i nie robi się twarda po praniu. Składam na trzy i taka petardy na noc jest super ale tylko ma noc bo dupka wychodzi ogromna za to noc spokojna. Wkład podwojny.
    Mąż: 25.12.2013 Młody 24.08.2015. godz 18:18.
    KOCHAM WIĘC NOSZĘ

  7. #7
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    kurcze, nie widzialam na stronie opcji z tymi jezorami-szkoda. moze jak w koncu sklep powstanie to zamowie

  8. #8
    Chustofanka Awatar Trzeciaczek
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    433

    Domyślnie

    Ja takie sobie wymarzylam i poprosiłam. Kasia bardzo sympatyczna osoba więc zrobiła

  9. #9
    Chustomanka Awatar rodzynka007
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    795

    Smile Ekomajty

    Tutaj proszę wpisywać recenzje.
    Zależy mi na Waszej opinii, abym wiedziała co mogę poprawić, aby lepiej się korzystało z pieluszek.
    dziękuje za wszystkie opinie


  10. #10
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,478

    Domyślnie

    Mieliśmy przyjemność testować zestaw noworodkowy z Ekomajty - ja jako operator pieluch a mój sześcio tygodniowy (4,8 kg) syn jako zapełniacz pieluch. Obydwoje jesteśmy nowi w temacie wielo i nie mamy zbyt dużego doświadczenia ale cośtam już przetestowaliśmy z kilku innych firm.

    Testowany otulacz noworodkowy na napy posiada pulowe zakładki z gumkami, napkę na wkład ukrytą pod zakładką z przodu, podwójne gumeczki przy nóżkach, jest solidnie wykonany, bardzo mi się spodobał ale niestety nie polubiliśmy się. Nie wiem czy ja źle zakładałam ale próbowałam różnych konfiguracji - na długości napki zapięte/rozpięte, szeroko/wąsko w pasie i niestety za każdym razem mieliśmy odstające gumki przy nóżkach. Znaczy te wewnętrzne jeszcze jako tako (nie idealnie) ale zewnętrzne w każdej konfiguracji poprostu odstawały sporo i zaliczaliśmy przecieki. Dodam, że Junior jest wąski w biodrach a udeczka solidne z fałdkami więc może na innych testerach będą ok.


    Gatki z pulu roz.S wykończone przy nóżkach i brzuszku czarnym polarkiem (takim samym jak wkładka sucha pupa) były dla nas ciut za duże ale pomimo tego uważam że są genialne Przykryły super wielkie formowanki totsbots, więc prawdopodobnie zakryją każdą formowankę. Przecieków nie zanotowałam. Dla mnie super wygodne, bo praktyczne i z pulu, więc mogę z całą reszta wrzucić je do pralki (czego nie można zrobić z wełną, a ja jednak wygodna jestem )


    Formowanka - na zewnątrz bawełna, w środku super mięciutki bambus, z napką na wkład, wiązana sznurkiem. Ładna, zgrabna, przyjemna w dotyku, dobrze się zakłada. No może sznureczek do wiązania mógłby być cieńszy bo odnoszę wrażenie że ten nie umila leżenia na brzuszku.


    Wkłady bambusowe wpinane na napki są super mięciutkie i wydaje mi się że będą bardzo chłonne bo po jednym/dwóch siknięciach były tylko lekko wilgotne. Małe plamki schodziły w praniu za pierwszym razem, duże plamy schodziły stopniowo w kolejnych praniach. Pełnej chłonności nie sprawdziliśmy bo mamy kupę co chwilę, więc często zmieniamy pieluchę. Jestem ciekawa jakiej miękkości będą po dłuższym użytkowaniu, ale to się dowiem przy testach OS

    Zdjęcia wrzucę później bo z telefonu nie ogarniam...
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 08-03-2016 o 18:29 Powód: zdjecia

  11. #11

    Domyślnie

    (wkradły mi sie błedy w pisowni, przepraszam, jutro poprawię)

    jeszczeraz dzięki za możliwość testowania i za
    to że mogliśmy być pierwsi
    niestetychoroba rozłożyła dzieci i nie mogliśmy wystawić zestawutestowego na ekstremalne warunki

    zacznęod gaci:
    miłew dotyku wykończenia dla nas ciut za duże ale z body było ok,ubrane z prefoldem bambusowym. zostały ubrane na wyjście dolekarza(że niby nie pielucha) ale nie posikał. mysle że z takimigaciami dogadalibyśmy sie zamiast trenerek(odpowiadałoby mi ukladgacie pulowe + wklad.nie wiem jakie mialo być przeznaczenie? Doformowanek ? Pomyslalam o jakis wstawkach wstawkach po bokach , takby skóra nie miała styczności z pulem. Być może moje rozumowaniejest błedne, wybacz, nie znam sie na materiałach.Dodam, że synowimimo tego ,że był zmarnowany podobały sie sowy


    kolejnarzecz:
    formowanka:chcialam uzyć do niej otulacza w klocki ale nie dalo rady(zrobiłamprzymiarke bo mój syn chudziutki więc była szansa), z gaciami wsowy dziwnie się układało,w koncu uzyłam z moim niezawodnymotulaczem.
    Formowankawytzymała cała noc(syn w nocy pije wodę,troche sika zatem,niestetynie jest to opinia miarodajna bo w gorączce mało sikał.
    Mojespostrzerzenia:
    formowankawygląda na zgrabną, dzięki temu że osobny wkład szybciej schła,do tego wydaje mi się że będzie dość chłonna.
    Minusemdla mnie był fakt że, można prać w max 50st (wiesz o czym mowa,pośle fotkę na pw jak się to skończyło...)


    Jeślichodzi o otulacz i kieszonkę niestety nie udało sie przetestować,mój syn był bardzo zmarnowany gorączką,nie miał sił na nic a jadodtakowo bie chialam go meczyć eksperymentami Przymierzylismytylko. Otulaczyk wydawał sie zgrabny, trochę inne zakładki, któremnie zastanawiały.Przeczytam zatem recenzje innych testujących.Kieszonka z tych zgrabniejszych i to tez mi sie podobało. Nie jestempewna czy polar sie nie bedzie wywijał prz nóżkach, ale to teżpoczekam na recenzję. Milusi polarek





    Ostatnio edytowane przez ediczek84 ; 06-03-2016 o 04:02

  12. #12
    Chustomanka Awatar rodzynka007
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    795

    Domyślnie

    dzięki dziewczyny za recenzje poczekam na dalsze recenzje i przystapie potem do poprawek

  13. #13
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    371

    Domyślnie

    Testowałam zestaw OS razem z synkiem - 11 miesięcy, 10 kg, nosi rozmiar 80. Wszystko bardzo podobało mi się wizualnie, pieluchy były ładnie odszyte. A teraz szczegóły.

    Pulowe gatki miały milutkie nogawki i pas z czarnego polarku. Tylko przymierzyłam do mojej formowanki, bo bałam się, że w miejscach, gdzie pul dotykał skóry, zrobią się jakieś odparzenia, a mam mega wrażliwca. Gdyby wewnętrzna warstwa była z bawełny, to chętnie kupiłabym podobne gatki na basen.

    Otulacz musiałam rozpiąć maksymalnie na długość, więc przy większych dzieciach może być za krótki, ale u nas było bardzo zgrabnie i na szerokość zostało sporo zapasu. Pod zakładkami z pulu były napki do wpinania wkładów - ta z przodu super! Wkład dzięki temu się nie przesuwał nawet podczas ubierania małego zbiega. Tylko zakładka z tyłu się zwijała, chyba była trochę za płytka. Albo mój maluch za bardzo się kręcił

    Kieszonka bardzo zgrabna. Ślicznie leżała, nie robiła dużej pupy. Nie miała przeszyć, ale nie przeciekła. Niestety mój synek toleruje od skóry tylko naturalne tkaniny, dlatego użyliśmy jej tylko raz, ale wersję z bambusem od pupy chętnie bym przygarnęła.

    Formowanka to prawie same ochy i achy. Naprawdę śliczna, a do tego zgrabna, miękka, dzięki delikatnym falbankom na pewno dla dziecka wygodna. Nie podobała mi się napka z tyłu do wpięcia wkładu, bo ten zawsze umieszczam z przodu (czy przypięty czy w kieszonce formowanki). I przez to nie założyłam jej na noc, bo nie chciałam, żeby napka gniotła synka w plecy. Ale w dzień podczas zabawy sprawdziła się znakomicie.

    Wkłady też mi przypadły do gustu. Niesamowicie miękkie, mimo że nie były suszone w suszarce (inne tak suszę, bo nie mam innej możliwości). Chłonność też była w porządku, choć to początek testów, czyli niewiele były dotąd prane.

    Jeszcze tylko jedna uwaga na koniec. Wszytskie inne pieluchy wolę prać w 60 stopniach, żeby je lepiej doprać i odkazić. I ze względu na warunki mieszkaniowe wybieram takie wkłady, które zimą mogę suszyć w suszarce. Ale jak zrobi się ciepło, to może się na jakieś skuszę
    Ostatnio edytowane przez katrioszka ; 12-03-2016 o 16:14

  14. #14
    Chustomanka Awatar fasolkaija
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Jastrzębie - Zdrój (śląskie)
    Posty
    630

    Domyślnie

    Testowałam zestawik noworodkowy - na moim 4,5 kg maluszku.

    Zarówno wszystkie wpinane wkłady (wkład składany na 3 z naszytym coolmaxem , wkład bambusowy 11,5x45 cm, wkład noworodkowy do składania- 28x32 cm) jak i bambusowa formowanka spisały się rewelacyjnie - bardzo chłonne, mięciutkie i delikatne w dotyku, nie uczulały ani nie podrażniały skóry malucha. Szczególnie do gustu przypadł mi wkład 3 krotnie składany z coolmaxem.
    Na szczególną uwagę zasługuje otulacz - jestem zachwycona - bardzo szczelny, idealnie przylegał do nóżek synka, jednocześnie nie odciskając się na skórze,nie podrażniał, bardzo fajny system nap.
    Niestety nie udało mi się przetestować gatek ponieważ były za duże :/

    formowanka + otulacz - dobry zestaw na noc



  15. #15
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    okolice Puław
    Posty
    470

    Domyślnie

    Zawodnicy: około 5,5 kg chłopa i pieluszki NB od Ekomajty.
    Rudna 1. Otulacz PUL, wkład bambusowy z coolmaxem kontra niemowlęca kupka. Otulacz pięknie przylega ale nie uwiera, wkłady pasują idealnie. Zakładki doskonale utrzymają w miejscu także inne wkłady dzięki czemu otulacz jest uniwersalny i ubrudził nam się tylko raz. Wynik 1:0.
    Runda 2. Gatki PUL/ polar, formowanka bawełna/ bambus, wkład bambusowy, wkładka sucha pupa kontra niemowlę w nocy. Taki zestaw próbowaliśmy w nocy. Gatki pięknie zakryły formowankę, podoba mi się to, że są wysokie w stanie, bardzo dobrze przylegają przy nóżkach i w pasie. Formowanka mięciutka, ładnie układa się na pupie. Całość przetrwała u nas 5h, formowanka była mokra ale jeszcze pewnie coś by zmieściła, polarek z wkładki sucha pupa zrobił się wilgotny i to obudziło rywala. Gatki nic nie przepuściły, ubranie suche i czyste. Wynik 2:0.


    Niestety nie mam zdjęcia gatek ale tester wyglądał w nich jak bokser tylko z przylegającymi nogawkami
    Pieluszki uszyte są starannie, kontakt z właścicielką bardzo dobry.
    Dziękuję za możliwość testowania!

  16. #16
    Chustomanka Awatar anczess
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    783

    Domyślnie

    Małe podsumowanie:
    Miękkie i miłe w dotyku bambusowe wkłady oraz formowanka są bardzo chłonne. Spokojnie wystarczą na dłuższe wyjścia. Jednak są grubsze niż inne bambusowe pieluchy, które znam. Minusem jest długość schnięcia. Nie mam balkonu, więc pieluszki musiałam suszyć w mieszkaniu i schły trzy dni. To strasznie długo.
    Otulacz i kieszonka zgrabne i łatwo je dopasować do pupy dziecka. Napy w otulaczu są świetnym sposobem, by przytrzymać wkład na swoim miejscu, gdy w grę wchodzi raczkujący maluch.
    Gatki PUL wydają mi się niewygodne przez to, że są sztywne. Zaliczyliśmy w nich przeciek, ale może sama jestem temu winna. Na dziecku prezentują się tak ładnie, że chciałabym je mieć w swoim stosiku pieluszkowym.

    Dziękuję za możliwość testowania. Polecam się na przyszłość.



    Zapraszam na blog na którym znajduje się bardziej szczegółowa recenzja oraz zdjęcia http://maminyswiat.blogspot.com/2016/05/ekomajty.html

  17. #17
    Chustomanka Awatar rodzynka007
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    795

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anczess Zobacz posta
    Małe podsumowanie:
    Miękkie i miłe w dotyku bambusowe wkłady oraz formowanka są bardzo chłonne. Spokojnie wystarczą na dłuższe wyjścia. Jednak są grubsze niż inne bambusowe pieluchy, które znam. Minusem jest długość schnięcia. Nie mam balkonu, więc pieluszki musiałam suszyć w mieszkaniu i schły trzy dni. To strasznie długo.
    Otulacz i kieszonka zgrabne i łatwo je dopasować do pupy dziecka. Napy w otulaczu są świetnym sposobem, by przytrzymać wkład na swoim miejscu, gdy w grę wchodzi raczkujący maluch.
    Gatki PUL wydają mi się niewygodne przez to, że są sztywne. Zaliczyliśmy w nich przeciek, ale może sama jestem temu winna. Na dziecku prezentują się tak ładnie, że chciałabym je mieć w swoim stosiku pieluszkowym.

    Dziękuję za możliwość testowania. Polecam się na przyszłość.



    Zapraszam na blog na którym znajduje się bardziej szczegółowa recenzja oraz zdjęcia http://maminyswiat.blogspot.com/2016/05/ekomajty.html
    dziękuje bardzo za szczegółowa recenzje ze zdjęciami

  18. #18
    Chusteryczka Awatar plejady
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,264

    Domyślnie

    my już po testowaniu
    testerka Zuzanna, wiek: 10 m-cy

    1. otulacz lego: ładnie skrojony, bardzo podobały się nam pomarszczone zakładki, szeroka regulacja w pasie na pewno sprawdzi się dla pulchniejszych dzieci, fajny patent z napką
    2. kieszonka sowy: fajna fajny wzorek, fajny polarek (nie kulkujący się)
    3. gatki sowy: bardzo nam się podobały, szczególnie gdy tata zmienia ogumienie przy formowankach nie musi gimnastykować się z napkami w otulaczu tylko wciąga gatki i już tego "produktu" byłam najbardziej ciekawa fajnie zakończone polarkiem, zadowolenie jest!
    4. formowanka: znów szeroka regulacja w pasie ładnie skrojona i bardzo chłonna
    5. wklady: długi składany i dwa prefoldy: świetne wkłady! przede wszystkim bardzo chłonne! fajny patent z nabitą napką - to bardzo utrudnia przesuwanie się wkładu
    6. wkładki sucha pupa: ta z bambusem od pupy może być wykorzystywana przy nauce nocniczkowania, a z polarkiem od pupy jest na tyle szeroka, że dobrze nadaje sie do formowanki, druga wkladka - cala czarna - tez nam się podobała ze względu na to, że nie będzie widać na niej ewentualnych przebarwień

    bardzo dziękujemy za możliwość testowania
    ogólnie wszystko bardzo polecamy
    Amelka lipiec`12 Zuzia sierpień`15 Alicja marzec`18
    fb Naturalnie dla dziecka: https://www.facebook.com/pages/Natur...11082035818542

  19. #19
    Chustofanka Awatar sawickarolina
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    479

    Domyślnie

    My też testowaliśmy OS. Testerów 2 - Matylda 9 miesięcy (chudzielec) i Jo -23 miesiące (duuuuży chłop, rozmiar 98, prawie 14 kilo).

    Jeśli chodzi o Jo- wkłady super, mega chłonne a to mega sikacz. Wszystkie polecam. Zwłaszcza długi-naprawdę fajny

    Reszty nie bardzo mogłam przetestować bo Jo się zapinał ledwo-ledwo. Ale tak jak powiedziałam - to naprawdę duży chłopiec.

    Przy Miśce wszystko musiałam zapinać na maksa, czyli starczyłyby nam na baaardzo długo. Zwłaszcza kieszonka jest cudowna-bardzo zgrabna. Przy formowance nie podoba mi się napka z tyłu. Ale jest chłonna bardzo Gatki polowe wizualnie cudowne ale na Miśkę moją mają za luźne nogawki, nie wspominając o pasie. Ale to wyjątkowo chudy egzemplarz.

    Podsumowując - wkłady tak tak tak. No i kieszonka - rewelka
    Janko - buntownik 27.05.2003 Józefek 12.05.2014 Miśka 14.07.2015 Zośka 28.07.2017

  20. #20
    Chustomanka Awatar ania_i
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    G. Śląsk
    Posty
    822

    Domyślnie

    Generalnie cudów się nie spodziewałam, bo mam chuuude dziecko i mało co pasuje (niecałe 11 mies., ubranka 74-80, waga 7,5 kg). To po kolei:
    - otulacz OS klocki lego- świetny; do tej pory wolałam kieszonki, bo łatwiej ubrać, tutaj opcja z różnymi wkładami dopinanymi na napkę bardzo mi przypasowała, sam otulacz zgrabny, nie za szeroki, ładnie leżał na pupie, były luzy w nóżkach, ale to przy moim szczypiorku norma jak nie ma dodatkowych zakładek,
    - kieszonka OS sowy na fiolecie- fajna, zgrabna, ładnie się dopasowała, ale w moim przypadku lepsze są te z dodatkowymi zakładkami przy nóżkach, bo nie było ściśle dopasowane i się polarek trochę wywijał na zewnątrz
    - gatki w sowy M/L- też świetne, mimo tego, że oczywiście za szerokie, to zaryzykowałam na noc i sucho było, na dzień w moim przypadku tak sobie, bo przy cieńszej formowance i ruchliwości Młodego zjeżdżały z chudej pupy,
    - formowanka bambusowa OS- użyłam na noc z długim wkładem i dało radę a sikacza mam niezłego, ładnie leżała na pupie, bardzo mi się podoba rowerowy wzór, z minusów- zapięcie do dodatkowego wkładu wolałabym z przodu,
    - wkład dwuwarstwowy składany - gruby i chłonny, ale zawija się przy brzegach, po poskładaniu robią się takie zgrubienia niefajne- chyba by musiało być jakieś dodatkowe przeszycie żeby utrzymac tkaninę w ryzach, bo się warstwy rozjeżdżają (albo ja źle składałam )
    - wkładka sucha pupa mikropolar z jedna warstwą bambusu- nie używałam, bo mój śrubokręt się tak wywija przy ubieraniu, że ciężko utrzymać na miejscu ruchome elementy,
    - wkład długi 11x 60 cm- używalam z otulaczem, bdb, chłonny,
    - wkład składany 30x50cm- użyłam do otulacza, chłonność ok, fajna, mięsista frota, ale ja osobiście wolę w tej chwili gotowe wkłady których nie trzeba składać (jw. ciężko ubrać dziecku ze śrubami w tyłku, żeby się nie rozjechało wszystko).


    Frota fajnie mięsista i chłonna, ale sama się przekonałam, że w chlodniejsze dni może być kłopot z suszeniem.
    Ogólne wrażrenia bardzo pozytywne, dziękuję za mozliwość testowania.
    Ostatnio edytowane przez ania_i ; 12-06-2016 o 21:38
    ----
    Młoda MMXII Młody MMXV

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •