Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Ekomajty

  1. #21
    Chustoholiczka Awatar Ola D.
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Krosno <3
    Posty
    5,412

    Domyślnie

    Testowałam zestaw OS.

    Testerzy:

    Marta miesięcy 9, ubranka 74/80, waga ok. 8,2kg
    Julian lat 2, wzrost 96cm, waga 12kg

    Gatki + formowanka + długi wkład wpinany + wkładka dwustronna, u obojga wybrałam wersję suchą - testowałam u obojga na noc.
    U Martusi dał radę.
    U Julka przeciekł przy nóżkach po ok. 3 godzinach, ale to wielki pijak i sikacz. Nie ma wielo, która wytrzymała u niego całą noc.

    Pieluszki i gatki bardzo mi się podobały, starannie uszyte, niedrażniące.
    Dość łatwo dopasowałam formowankę do szczuplutkiej córci, u synka zapięłam na ostatnich napkach, choć to chudzina. Gatki dobre na oboje. Mają dość delikatne, miękkie gumki, dzieciom było wygodnie.

    Otulacz w klocki lego - testowała Marta.
    Założyłam jej raz z wkładem składanym i wkładką dwustronną suchą stroną do pupy, a raz z własnym wkładem węglowym pupusa. W obu przypadkach wytrzymał ok. 3 godzin bez przecieku.
    Julasty się w niego nie zmieścił. Córka, choć jest drobna, miała go rozpiętego na max na długość, na szerokość zapięłam na ostatnią i przedostatnią napkę.

    Kieszonkę w sówki z wkładem składanym też testowała tylko Martusia. Jul znów w nią nie wszedł.
    Kieszonka wytrzymała ok. dwugodzinny spacer, ale dziwnie układała się na pupie córeczki - tworzy na niej coś na kształt kuli. Nie wiem, czy to ta pielucha tak ma, czy to mój brak wprawy z kieszonkami... w każdym razie Tusi to chyba jakoś specjalnie nie przeszkadzało, bo dokazywała jak zwykle.

    Generalnie - bardzo pozytywnie. Miły PUL, miła flanela, chłonna, a przy tym niedrapiąca frota, staranne wykonanie. Gdyby jeszcze otulacze i kieszonki były większe, to i mój Julo by się załapał. Wtedy chętnie kupiłabym otulacze.

    Dziękujemy za możliwość testowania
    Ostatnio edytowane przez Ola D. ; 16-07-2016 o 00:19
    Mama dwóch Aniołków (+12. 2010 i +11.2018), Andrzejka (03.2012), Julka (04.2014), Martusi (09.2015), Karolka (10.2019) i Helenki (03. 2021)
    :

  2. #22
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    673

    Domyślnie

    Testowałam zestaw OS. Młody ma ok. 80 cm, 10 kg i 1,5 roku.
    zachwyciła mnie formowanka w rowery. Śliczna i dobrze uszyta. Zgrabna, podobnie ja kieszonka. Dotąd używałam głównie chinek i zapomniałam już, że pupa może być taka zgrabna. Testowaliśmy tylko na dzień. Wszystko dało radę. Uwielbiam bambusowe wkłady, no po prostu uwielbiam. Te są bardzo chłonne. Nam w zupełności wystarczały.
    Otulacz, pomimo że wydawał się dość szeroki w kroku to taki nie jest.
    Generalnie jestem na tak. Tylko dużym minusem jest temperatura prania. Według mnie temp. 40 stopni to za mało. Preferuję 60. Więcej wad nie ma
    Jeszcze raz dziękuję za możliwość testowania.

  3. #23
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    85

    Domyślnie

    Wyłysiały mi formowanki w rowery. Szkoda bo zgrabne i przyszłościowo długie uszy. Prałam w mieszance sody/boraksu + NF. Inne pieluchy znoszą to dobrze
    • "Nikt dobrze nie wiedział skąd się wzięli, dość że pewnego dnia zamieszkali w lesie we dwoje: Mama-Kangurzyca i mały jej synek zwany Maleństwem."



Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •