Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 36

Wątek: Punkty reputacji - lajki

  1. #1
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie Punkty reputacji - lajki

    Starsi uzytkownicy forum moze pamietaja, ze forum mialo taka opcje, na dole pod kazdym postem
    Bylaby mozliwosc przywrocenia tego? Byloby w ogole zapotrzebowanie ze strony uzytkownikow?

    Nie zawsze jest czas, sily, checi, by sie udzielac w dyskusji, a w ten sposob latwo i szybko mozna bylo wyrazic poparcie dla osoby wypowiadajacej sie, nie zasmiecajac forum dlugimi cytatami i jedynym komentarzem "popieram"
    Latwo tez bylo wyrazic wdziecznosc za pomocny post w przypadku proszenia o rade bez zasmiecania forum

    Do zastanowienia sie, czy technicznie sie da i czy chcemy

    (ilosc punktow reputacji i czy w ogole sa, byla widoczna tylko po klikaniu na nie, nie z automatu. Lubilam te opcje i troche jej brakuje)
    2 + 7 (2005-2018)

  2. #2
    Chustoguru Awatar gosia2809
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    tu i tam
    Posty
    8,036

    Domyślnie

    znam to z innego forum (tutaj nie używałam albo było zanim przyszłam ) ale obserwując to inne forum (duuuużo mniej użytkowników) to takie punkty, like itp powodują, że mało kto się udziela tylko klika "like", być może na naszym forum nie miałoby to miejsca bo jednak użytkowników jest sporo i wiele osób ma coś do powiedzenia ale jeśli miałoby to zapobiegać zaśmiecaniu forum i technicznie nie byłoby problemu to czemu nie.



    Karmiliśmy się 3 lata 3 miesiące i 5 dni

  3. #3
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,944

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karusek Zobacz posta
    Starsi uzytkownicy forum moze pamietaja, ze forum mialo taka opcje, na dole pod kazdym postem
    Bylaby mozliwosc przywrocenia tego? Byloby w ogole zapotrzebowanie ze strony uzytkownikow?

    Nie zawsze jest czas, sily, checi, by sie udzielac w dyskusji, a w ten sposob latwo i szybko mozna bylo wyrazic poparcie dla osoby wypowiadajacej sie, nie zasmiecajac forum dlugimi cytatami i jedynym komentarzem "popieram"
    Latwo tez bylo wyrazic wdziecznosc za pomocny post w przypadku proszenia o rade bez zasmiecania forum

    Do zastanowienia sie, czy technicznie sie da i czy chcemy

    (ilosc punktow reputacji i czy w ogole sa, byla widoczna tylko po klikaniu na nie, nie z automatu. Lubilam te opcje i troche jej brakuje)
    czasem chciałoby się dać "reputa", z tego co pamiętam szybko ta funkcjonalność poddała się wynaturzeniom i niekoniecznie teraz stałoby się inaczej?
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  4. #4
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    W zabawie reputowej chyba nie bralam udzialu
    Zapomnialam nawet, ze byla :-D
    ale ogolnie lubilam uzywac reputow. Zwlaszcza ze mozna bylo z komentarzem
    2 + 7 (2005-2018)

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Nie wiem czy da sie to przywrocic. Pewnie tak. Osobiscie nie uwazam, ze wyrazanie poparcia poprzez cytat i dwa slowa jest zasmiecaniem forum. Mozemy sie zastanowic nad tym .


  6. #6
    Chusteryczka Awatar Sowa
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,635

    Domyślnie

    Dla mnie super opcja, zamiast pisać dziesiąty raz identyczny komentarz albo tak jak mówicie cytować, odpowiadać jednym słowem, można by dać łapkę w górę. Nawet jeśli będzie ogólnie mniej postów na forum, to nie uważam, żeby to było coś złego, wręcz przeciwnie. Bardziej cenię jakość komentarzy niż ilość, konkrety, trafne wypowiedzi. O wiele to lepsze niż zaśmiecone, przegadane wątki.
    A. VI 2014

  7. #7
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Pytanie czy ogol uzytkownikow jest zainteresowany powrotem tej funkcji. Jesli nie bedzie zainteresowania, szkoda zachodu
    2 + 7 (2005-2018)

  8. #8
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kornflejka Zobacz posta
    Nie wiem czy da sie to przywrocic. Pewnie tak. Osobiscie nie uwazam, ze wyrazanie poparcia poprzez cytat i dwa slowa jest zasmiecaniem forum. Mozemy sie zastanowic nad tym .
    Ja uważam tak samo. Nie róbmy z forum drugiego Facebooka z lajkami


  9. #9
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,867

    Domyślnie

    Obawiam się że technicznie się nie da, bo nie mamy narzędzia. edit sprawdziłam, być może sie da bo poszłoby to bez klucza, którego nie mamy.


    Mi cytaty nie przeszkadzją.
    Ostatnio edytowane przez zulam ; 16-04-2019 o 13:38


  10. #10
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,240

    Domyślnie

    Ja chyba tez wole cytaty punkty reputacji to niewątpliwie kuszaca opcja ale czy nie zrobi się zbyt fejsbukowo wtedy?
    A pod cytatem mozna napisac samo zgadzam się (albo nie) albo z rozwinięciem i dodatkowym komentarzem i to tworcze jest
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  11. #11

    Domyślnie

    Z drugiej strony to jeśli osoba A dyskutuje z osobą B i nie mogą dojść do porozumienia, to powtarzające się głosy poparcia dla B mogą stanowić bodziec dla A, by zastanowiła się, czy rzeczywiście miała rację. I realne wsparcie dla B, by czuła, że obrona swiuch wartości ma sens.
    Natalia
    mama Ali 21.11.2006
    i Antosia 11.05.2010

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Troche poszperalam i widze, ze z jakiegos powod Jazzoo wylaczyla reputy. Mozna tu poczytac. I dla mnie to jest argument przeciwko. Nie mamy pewnosci, ze sie znowu nie wymknie spod kontroli


  13. #13
    Chustoguru Awatar gosia2809
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    tu i tam
    Posty
    8,036

    Domyślnie

    oooo czyli jednak ominęła mnie zabawa z "reputami" ale chyba podziękowałabym jednak za nią jeśli mogłaby podążyć tym samym kierunkiem



    Karmiliśmy się 3 lata 3 miesiące i 5 dni

  14. #14
    Chustoholiczka Awatar madagaskar
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,923

    Domyślnie

    Pamięć juz nie ta ,ale nie było jakiejś awantury z tymi reputami? coś mi się tak majaczy

    2005,2008,2011,2018

    net mi działa jak chce/nie chce...bywam chwilami...i czasem znikam

  15. #15
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madagaskar Zobacz posta
    Pamięć juz nie ta ,ale nie było jakiejś awantury z tymi reputami? coś mi się tak majaczy
    Czytajac takie posty wnioskuje ze chyba byla awantura, ale przed moimi czasami jeszcze


  16. #16
    Chustoholiczka Awatar martaj
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    POZ
    Posty
    5,343

    Domyślnie

    były reputy, oj były, w innych czasach, ale gosiu w jak najbardziej Twoich, bo to już w moich było.
    marjen, myslę, że niekoniecznie musialoby dojść do wynaturzeń tym razem... inne towarzystwo...
    ja ich nie lubiłam, wolę lajki na fb i kciuka w górę mi brakuje tutaj
    Asieńka (2011) Justysia (2014) Czaruś (2017)

  17. #17
    Chustoholiczka Awatar luliluli
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Eire
    Posty
    4,394

    Domyślnie

    Były reputy i była mega awantura, a jakże!
    Wole forum bez tej opcji, zdecydowanie.
    M 2010
    F 2012
    HM 2019

  18. #18
    Chusteryczka Awatar Sowa
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,635

    Domyślnie

    O rany, zajrzałam do wątku i to nie o coś takiego mi chodziło zupełnie, tylko o zwykłą możliwość dania plusa konkretnej wypowiedzi, tyle A skoro się nie da, to zapewne przeżyjemy wszyscy
    A. VI 2014

  19. #19
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Zupelnie zapomnialam o tej zabawie reputowej i czy byla pozniej awantura (tzn. zabawe mi przypomnialyscie. Awantury i tak jue pamietam).
    To byla fajna opcja dla bardziej niesmialych czy zabieganych
    Ale sie nie upieram
    Tak mi sie przypomnialo, bo lubilam z niej korzystac
    2 + 7 (2005-2018)

  20. #20
    Chustoholiczka Awatar JustNik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    3,775

    Domyślnie

    Oj była awantura i to na cztery fajerki.
    Mi cytowania nie przeszkadzają, zawsze można z długiej cytowanej wypowiedzi wyciąć część, co choćby wizualnie skróci wątek.
    Ja akurat doceniam forum za możliwość krótszych bądź dłuższych wypowiedzi, jeśli zaczniemy mówić ze dłuższe nam przeszkadzają to zrobić ze fejsuk bis, a nie o to (chyba) nam chodzi.
    lato 2008, jesień 2010, zima 2013... i jesieniozima 2022
    --------------------------------
    doradca Akademii Noszenia Dzieci od 2010
    instruktor Masażu Shantala od 2013




Podobne wątki

  1. Nie umiem dać punktu reputacji??
    Przez nautika w dziale Pomoc techniczna
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-01-2013, 13:58
  2. Odpowiedzi: 179
    Ostatni post / autor: 03-12-2012, 13:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •