Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 37

Wątek: Likwidacja konta

  1. #1
    mru
    Guest

    Domyślnie Likwidacja konta

    Bardzo proszę o informację, jak zlikwidować konto na forum. Sposób z wysłaniem wiadomości nie działa, mail jest chyba nieaktywny.

  2. #2
    Chusteryczka Awatar Marko
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,534

    Domyślnie

    mru

  3. #3
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,868

    Domyślnie

    Się nie da tak całkiem. Mogę usunąć ale zostajesz jako Mru.


  4. #4
    mru
    Guest

    Domyślnie

    Dianek kiedyś nie usunęła tak całkiem? No to poproszę w jak największym zakresie

  5. #5

  6. #6
    Chustoholiczka Awatar jofracy
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    3,799

    Domyślnie

    Mru, nie rób tego

    Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

  7. #7
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,868

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mru Zobacz posta
    Dianek kiedyś nie usunęła tak całkiem? No to poproszę w jak największym zakresie
    Tak jak napisałam. Napisz do mnie priv.


  8. #8
    mru
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zulam Zobacz posta
    Tak jak napisałam. Napisz do mnie priv.
    Już piszę.

    A wszystkie osoby, które chcą mieć ze mną jakiś kontakt, zapraszam na fb. Przestałam tu pasować, nie umiem czytać, odpisywać po wzięciu trzech głębokich oddechów. Do usłyszenia gdzieś tam

    Z zulam ustaliłam, że jestem tu do końca tygodnia, więc jeśli ktoś chciałby gdzieś indziej się złapać, zapraszam.
    Ostatnio edytowane przez mru ; 02-11-2021 o 11:05

  9. #9
    Chustopróchno Awatar Paprotka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    13,874

    Domyślnie

    ( mru, zostań...
    Jestem z zupełnie innego świata niż Ty, ale bez tej roznorodnosci osób, to forum będzie hmm, płaskie...
    Jeśli masz wewnętrzną misję zmieniana świata, to zostań! Może nie czyta się Ciebie przyjemnie, ale coś tam wewnątrz porusza

    Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

    Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ



  10. #10
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,868

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paprotka Zobacz posta
    ( mru, zostań...
    Jestem z zupełnie innego świata niż Ty, ale bez tej roznorodnosci osób, to forum będzie hmm, płaskie...
    Jeśli masz wewnętrzną misję zmieniana świata, to zostań! Może nie czyta się Ciebie przyjemnie, ale coś tam wewnątrz porusza

    Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
    Tak tak!


  11. #11
    mru
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paprotka Zobacz posta
    ( mru, zostań...
    Jestem z zupełnie innego świata niż Ty, ale bez tej roznorodnosci osób, to forum będzie hmm, płaskie...
    Jeśli masz wewnętrzną misję zmieniana świata, to zostań! Może nie czyta się Ciebie przyjemnie, ale coś tam wewnątrz porusza

    Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
    Nie mam misji (chociaż moi znajomi i przyjaciele żartują: O, masz kolejną, no na pewno nie tu. Myślę, że forum jest też od tego, żeby było przyjemnie. Jednak. Wchodzę tu już za dużo i zbyt wiele komentuję, nie umiem inaczej, zaczęło mnie to bycie z innej bajki uwierać. Myślę, że jeszcze parę osób z innym poglądem na świat się znajdzie. Nie muszę to być ja. A ja zajmę się ratowaniem ptaszków tymczasem (tak, teraz mam taką misję)).

  12. #12
    Chusteryczka Awatar kiamara
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    2,954

    Domyślnie

    Myślę tak samo jak Paprotka!

  13. #13
    Chustoholiczka Awatar guzik
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    5,829

    Domyślnie

    Szkoda, że chcesz stąd odejść. Myślę, że Twoja obecność jest ważna.
    Marysia16.09.2010, (*)2011,Ryś 2.09.2019, Helenka 7.05.2021

  14. #14
    Chustoholiczka Awatar luliluli
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Eire
    Posty
    4,394

    Domyślnie

    Mru, będzie mi cie tu bardzo brakowało. Myśle, ze to forum bardzo dużo straci jeśli osoby takie jak ty będą się czuły niemile widziane w tym miejscu.
    Na pewno nie jesteś sama ze swoimi poglądami, bo ja w stu procentach zawsze zgadzam się z tym co piszesz. Może tylko nie czuje podobnej misji jak ty wiec rzadko wdaje sie w dyskusje światopoglądowe. Na pewno jednak nie jestem standardowym użytkownikiem tego forum, o nie!

    W moim przypadku duzo zmienia fakt, ze ja i tak, siła rzeczy, patrzę na to forum z zewnątrz, fizycznie jestem oderwana trochę od polskiej rzeczywistości. Ale pozwala mi to tez spojrzeć na wiele rzeczy z perspektywy, która trudno chyba złapać kiedy siedzi się w środku tego wszystkiego co się teraz dzieje w Pl. Prawda jest taka ze niestety od długiego juz czasu jeśli media cos wspominają o naszym kraju to jest to w kontekście podobnym do tego co pisze się o Białorusi, Chinach i tym podobnych krajach.

    mru, dla mnie twój głos jest ważny, absolutnie nigdy nie odebrałam twoich wypowiedzi jako obraźliwe lub chamskie (bo nawet to zostało ci ostatnio zarzucone, o losie!). Wypychasz ludzi ze strefy komfortu i nazywasz rzeczy po imieniu, a to oczywiście jest niewygodne.

    nie odchodź prosze, nie zmieniajmy tego miejsca w kółko różańcowe.
    M 2010
    F 2012
    HM 2019

  15. #15
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Bardzo się z tobą zgadzam luli


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  16. #16
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,853

    Domyślnie

    Każdy głos na forum jest ważny, bardzo bym chciała, żeby forum pozostało różnorodne światopoglądowo, ale żeby każdy, kto z niego korzysta potrafił z szacunkiem podejść do poglądów innych osób. Żeby nie obruszać się, gdy ktoś pisze, że ma inne zdanie lub patrzy na dany problem z innej strony i uwypukla inne jego aspekty. Dość już mamy wokół siebie podziałów i stawiania sprawy, że kto nie z nami, ten przeciw nam. Ja sama w dyskusjach światopoglądowych powstrzymuję się przed zabraniem głosu, bo boję się być osądzona. Myślę, że nie powinno tak być. To forum jest dla mnie ważne i bardzo będzie mi żal, jeśli będą z niego odchodzić osoby o wyrazistych poglądach.
    Mru, może daj sobie i forum jeszcze jedną szansę?
    Kornelka 25.03.2015, Józio 16.09.2017

  17. #17
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,723

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AlicjaR Zobacz posta
    Każdy głos na forum jest ważny, bardzo bym chciała, żeby forum pozostało różnorodne światopoglądowo, ale żeby każdy, kto z niego korzysta potrafił z szacunkiem podejść do poglądów innych osób. Żeby nie obruszać się, gdy ktoś pisze, że ma inne zdanie lub patrzy na dany problem z innej strony i uwypukla inne jego aspekty. Dość już mamy wokół siebie podziałów i stawiania sprawy, że kto nie z nami, ten przeciw nam. Ja sama w dyskusjach światopoglądowych powstrzymuję się przed zabraniem głosu, bo boję się być osądzona. Myślę, że nie powinno tak być. To forum jest dla mnie ważne i bardzo będzie mi żal, jeśli będą z niego odchodzić osoby o wyrazistych poglądach.
    Mru, może daj sobie i forum jeszcze jedną szansę?
    Myślę tak samo!
    Mru może odpocznij i wróć do nas

    Wysłane z mojego SM-A528B przy użyciu Tapatalka
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  18. #18
    Chusteryczka Awatar Sowa
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,635

    Domyślnie

    Mru, inspirujesz i dajesz do myślenia, naprawdę byłoby szkoda gdyby cię tu zabrakło. Ale rozumiem, że możesz mieć dość po prostu i nie czuć się tu dobrze.

    Cytat Zamieszczone przez luliluli Zobacz posta
    Wypychasz ludzi ze strefy komfortu i nazywasz rzeczy po imieniu, a to oczywiście jest niewygodne.
    Otóż to.


    Wysłane z mojego moto g(9) play przy użyciu Tapatalka
    A. VI 2014

  19. #19
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,805

    Domyślnie

    Mi też byłoby szkoda, gdyby Cię mru nie było. Owszem, forum jest obecnie chyba w największym stopniu grupą wsparcia, ale do wspierania się i głaskania po głowie to mamy inne wątki, dla dyskusji światopoglądowej tez jest miejsce. Należy wychodzić ze swojej bańki i owszem, to może powodować naruszenie strefy komfortu. W obie strony, że tak powiem.

    Zostań, mru, nawet jeśli czasami naruszamy wzajemnie swój komfort

  20. #20
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,890

    Domyślnie

    mru- zostań, dajesz dużo do myślenia. To że wiele osób może się z tobą nie zgadzać w całej rozciągłości nie znaczy że masz opuścić chf
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •