Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 61 do 77 z 77

Wątek: Nona

  1. #61
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,857

    Domyślnie

    Inwyt, w pełni się z Tobą zgadzam. Ja nie mam konta na fb i po paru nieodebranych telefonach i mailach bez odpowiedzi się poddałam. Zupełnie nie rozumiem takiego sposobu prowadzenia biznesu, sama prowadzę sklep, zarówno stacjonarny, jak i internetowy, i każdą uwagą od klienta się przejmuję, staram się pracować nad jakością obsługi cały czas i ciągle się w tym doskonalić, bo w dzisiejszych czasach to jest bardzo ważne. Ja w nosimisiach nic już nie kupię, zraziłam się do nich. A none może jeszcze kiedyś Podobają mi się ich wzory i kolory, choć trochę przeraża ta twardość. Uważam za to, że jako materiał na nosidło jest genialna, więc może na jakiegoś toddlerka coś upoluję
    Pisałaś do producenta na fb czy na adres mailowy? Ja chyba też napiszę, choć od mojego zakupu minęło już wiele miesięcy.
    Kornelka 25.03.2015, Józio 16.09.2017

  2. #62
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2016
    Miejscowość
    Zduny
    Posty
    11

    Domyślnie

    UWAGA odpisali na fb chusta dzis wysłana, podobno tez sprawdzili czy nie ma bledów jak im pisałam.

  3. #63
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2016
    Miejscowość
    Zduny
    Posty
    11

    Domyślnie

    Jutro przyjdą dwie Nony jedna nowa druga złamana któraś odfrunie- jakby ktoś był chętny..

  4. #64
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Iberia a jakie? Chociaż nie powinnam pytać, za bardzo sięz chustami rozhulałam
    Alicjo ja pisałam na mejla, nie mam fb. Pewnie jakbym miała, to tam bym też spróbowała załatwić, ale pisała tam dla mnie Kornflejka i nie dostała odpowiedzi, więc też nie jest to pewien sposób kontaktu.
    01.2014 G., 03.2016 L.

  5. #65
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2016
    Miejscowość
    Zduny
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez inwyt Zobacz posta
    Iberia a jakie? Chociaż nie powinnam pytać, za bardzo sięz chustami rozhulałam
    Alicjo ja pisałam na mejla, nie mam fb. Pewnie jakbym miała, to tam bym też spróbowała załatwić, ale pisała tam dla mnie Kornflejka i nie dostała odpowiedzi, więc też nie jest to pewien sposób kontaktu.
    http://nosimisie.pl/1649-nona-imagine-deep-sea.html
    http://nosimisie.pl/1582-nona-palmae-barbuda.html

  6. #66
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,910

    Domyślnie

    Pewnie, ja też tak uważam. Napisałam, żebyście się nie martwiły, że to firma-krzak
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  7. #67
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Ach, Iberio, nie wiedziałabym którą wolę Deep sea była jedyną konkurencją dla palemek, a i kolory tamte palmowe moje, pod męża bardziej brałam z fioletem. Hehe, zdecydowanie muszę przestać myśleć o chciejstwach

    Isolt, dzięki W sumie chyba są o krok od firmy-krzaka, jak jeszcze stacjonarne sklepy likwidują oprócz dramatu w internetowym sklepie
    01.2014 G., 03.2016 L.

  8. #68
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2016
    Miejscowość
    Zduny
    Posty
    11

    Domyślnie

    dam ci jutro znać która idzie dalej jak bedziesz chetna
    Cytat Zamieszczone przez inwyt Zobacz posta
    Ach, Iberio, nie wiedziałabym którą wolę Deep sea była jedyną konkurencją dla palemek, a i kolory tamte palmowe moje, pod męża bardziej brałam z fioletem. Hehe, zdecydowanie muszę przestać myśleć o chciejstwach

    Isolt, dzięki W sumie chyba są o krok od firmy-krzaka, jak jeszcze stacjonarne sklepy likwidują oprócz dramatu w internetowym sklepie

  9. #69
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Ech, Iberio, chętna to ja bym była, ale już nie mam odpowiednich argumentów, żeby mężowi zakup kolejnej chusty uzasadnić
    01.2014 G., 03.2016 L.

  10. #70
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2016
    Miejscowość
    Zduny
    Posty
    11

    Domyślnie

    U mnie jest ciagły ruch kupuje testuje sprzedaje mąż juz nie wie co i jak

  11. #71
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2016
    Miejscowość
    Zduny
    Posty
    11

    Domyślnie

    mam na zbyciu palmae złamana ktos chetny

  12. #72
    Chustomanka Awatar biedroneczka1
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Berlin, Niemcy
    Posty
    1,250

    Domyślnie



    W skrócie: fajna, nośna chusta.
    Wg nie jest sztywna, jedynie szorstka. Ale ja już złamaną mam.
    Carlotta 26.06.2015
    Rafael (*) 20.05.2013
    Theodor 17.05.2010
    Milan 29.10.2007
    ---
    Przepraszam za brak polskich znakow.

  13. #73
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    U mnie po noszeniu jakis czas jest tak, ze po praniu chocby prasowac na tone pary to jest jak deska. Po uzyciu wielokrotnym robi sie miekka, ale zostaje mega czepliwa.
    Co do dystrybutora, to obiecanego zwrotu nie zobaczylam i juz chyba nie zobacze. Wiecej w nosimisie nie kupie i innym tez odradzam.
    Sama chusta fajna, choc nie odejmuje moim zdaniem od wagi dziecka jak lniane lub konopne, a na to liczylam po jej opisach. Wrecz czasem wpija sie nieprzyjemnie. Pewnie zalezy to od stopnia "idealnosci" wiazania.
    01.2014 G., 03.2016 L.

  14. #74
    Chustoholiczka Awatar martaj
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    POZ
    Posty
    5,343

    Domyślnie

    Ma Ktoś kontakt od NosiMisie poza fb?
    Asieńka (2011) Justysia (2014) Czaruś (2017)

  15. #75
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Martaj ja kiedyś z listu przewozowego z chusty wzięłam nr tel do nadającego i tamten numer prowadząca sklep odbierała. Może ktoś coś zamawiał i ma nadal nalepkę z przesyłki, bo niestety ja już nie mam. A to chyba jedyny sposób na kontakt tam.

    Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L21 przy użyciu Tapatalka
    01.2014 G., 03.2016 L.

  16. #76
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Martaj nie wiem czy jeszcze jakiś poza fb jest, skoro sklep zlikwidowany a już wcześniej były problemy z kontaktem.
    Znalazłam telefon
    514-292-535
    Spróbuj.
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  17. #77
    Chustoholiczka Awatar martaj
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    POZ
    Posty
    5,343

    Domyślnie

    dzięki, już też dokopałam się tego numeru jak była wyprzedaż na fb przy likwidacji to ja o dziwo nie miałam żadnego problemu z kontaktem, na szczęście a teraz to po prostu nie wiem czy na fb sklepu ktoś jeszcze zagląda
    a swoją drogą pamięta Ktosia jaki nick miała forumka, której to był sklep?
    Asieńka (2011) Justysia (2014) Czaruś (2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •