Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 77

Wątek: Nona

  1. #41
    Chusteryczka Awatar guesy
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    2,711

    Domyślnie

    O, wow , a ja właśnie się przymierzałam do nabycia nony w nosimisiach
    24.08.2015 M.16.06.2013 F.

  2. #42
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Guesy niewielki wybór, to jedyny sprzedawca w Polsce. Przynajmniej będziesz nastawiona na tragiczny kontakt i na wady w chuście :/
    01.2014 G., 03.2016 L.

  3. #43
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2016
    Miejscowość
    Zduny
    Posty
    11

    Domyślnie

    ktos sprzedaje moze none

  4. #44
    Chusteryczka Awatar guesy
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    2,711

    Domyślnie

    Dobre pytanie, mi się marzy thunder cośtam ale po sklepach nie ma mojej długości.
    24.08.2015 M.16.06.2013 F.

  5. #45
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Nie widziałam niestety żeby ktoś sprzedawał, pewnie wtedy bym nie kupowała nowej. Z ciekawości napisałam do producenta, jak to jest z tymi wadami w tkaniu. Odpisali mi, że to u nich normalne, bo starają się utrzymać niską cenę chust, więc robią to kosztem jakości i nie sprzedają chust z błędami w tkaniu jako 2 gat.

    Swoją drogą mam już dość tego nosimisie, chustę zamawiałam 28.07, nie chcę już czekać, napisałam im żeby przelali mi to co wydaliby na kuriera w obie strony, a ja za to sobie skrócę chustę u krawcowej. Do tej pory ani razu mi nie odpisali, na ostatnią wiadomość też, więc ciekawa jestem czy nie zapuka do mnie kurier któregoś dnia ale telefon ten z listu przewozowego ostatnio też już nie działał, więc inaczej niż na mejla ich nie dosięgnę i tak.

    Sama chusta fajna Dwie sprzeczne instrukcje wyczytałam na stronie producenta, bo piszą, że można używać od razu po otwarciu pudła, jako że chustę piorą przed wysłaniem, ale w innym miejscu jest napisane, że sugerują pranie i prasowanie przed użyciem. Może o zmiękczenie chodzi, bo jest sztywna i szorstka potężnie Ciężko dociągać jakieś bardziej zamotane wiązania, ale zwykły pp wychodzi sam. Jak mi się uda w końcu zrobić to wrzucę jakieś zdjęcia z akcji.

    Co ciekawe nie widać po niej żadnych śladów motania. Pewnie jakbym włożyła z powrotem w pudło i odesłała, to nikt by się nie zorientował, że noszona była. Nie zostają najmniejsze załamania, a do tej pory jedyna chusta, która nie miała u mnie załamań to wełniaczek LF, tak miękki, że nic się nie odciskało. A ta sztywna potężnie, mimo tego nic nie zostaje, ani ślad gdzie się składała przy wiązaniu.
    Ostatnio edytowane przez inwyt ; 14-08-2016 o 22:41
    01.2014 G., 03.2016 L.

  6. #46
    Chusteryczka Awatar Julla
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    2,668

    Domyślnie

    W necie gdzieś była info, ze Nosimisie od lutego formalnie już nie działa. Nie wiem czy to prawda. Ich strona jest aktywna.
    miśki dwa i mały ktoś

  7. #47
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Julla a wrzucisz gdzie to widziałaś? Mi się nie obiło o oczy, ale może warto zawiadomić producenta, czy nie mógłby poszukać innego dystrybutora.
    01.2014 G., 03.2016 L.

  8. #48
    Chustoholiczka Awatar gazetka
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    5,017

    Domyślnie

    E no dopiero robili zamowienie na yaro, dlaczego mowicie ze nie dziala?
    Janka - jesień 2013, Hanka - sierpień 2016, Leon - październik 2019



  9. #49
    Chusteryczka Awatar Julla
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    2,668

    Domyślnie

    Takie info pojawiło się na FB jakiejś trójmiejskiej grupie noszeniowej. Ale nie w eryfikowalam tej informacji.
    miśki dwa i mały ktoś

  10. #50
    Chusteryczka Awatar Julla
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    2,668

    Domyślnie

    Ach, teraz myślę, ze mogło chodzi o sklep stacjonarny, bo chodziło o pomacanie chusty
    miśki dwa i mały ktoś

  11. #51
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2016
    Miejscowość
    Zduny
    Posty
    11

    Domyślnie

    Soul jak bedziesz chciała sprzedac daj znać
    Ostatnio edytowane przez iberia31 ; 15-08-2016 o 11:31

  12. #52
    Chustomanka Awatar biedroneczka1
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Berlin, Niemcy
    Posty
    1,250

    Domyślnie

    Doszła dzisiaj
    Nie zdążyłam zamotać, bo mi dziecię padło.
    Kolorystycznie to pierwsza moja chusta we "wzorki, ładna jest, świeża taka.
    Ciekawa struktura chusty - nie jest grubsza, a czuć, że mocna. Szorstka jest i czepliwa, długie skosy, jutro zamotam to powiem więcej.

    Nona Citrus Burst


    Carlotta 26.06.2015
    Rafael (*) 20.05.2013
    Theodor 17.05.2010
    Milan 29.10.2007
    ---
    Przepraszam za brak polskich znakow.

  13. #53
    Chusteryczka Awatar guesy
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    2,711

    Domyślnie

    Uuu, ogień! Tak się wahałam między thunderem a citrusem. A jakie to grube?
    24.08.2015 M.16.06.2013 F.

  14. #54
    Chustomanka Awatar biedroneczka1
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Berlin, Niemcy
    Posty
    1,250

    Domyślnie

    Na zdjeciach ogien wychodzi, a w rzeczywistosci to polaczenie rozu (wcale nie czerwieni!) z zoltym.

    Gramatura 270 albo 280g/m2.
    Troche mi w dotyku Twoja kokoske przypomina, taka jakby 3D jest, nie wiem jak to opisac, no nie jest plaska w dotyku


    No Thunder przecudny jest kolorystycznie, ale akurat ta bbyla na ebayu
    A chcialam koniecznie uzywana.
    Carlotta 26.06.2015
    Rafael (*) 20.05.2013
    Theodor 17.05.2010
    Milan 29.10.2007
    ---
    Przepraszam za brak polskich znakow.

  15. #55
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2016
    Miejscowość
    Zduny
    Posty
    11

    Domyślnie

    Kupiłam none i dziś 12 razy dzwoniłam do nich brak kontaktu

  16. #56
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Iberia może napisz do producenta czy nie mogliby poszukać innego dystybutora? Jak pisze jedna osoba, to mogą uznać za wściekniętego świra, ale jak więcej osób im powie że ich dystrybutor jest do kitu, to może przemyślą czy nie warto poszukać innego?
    A u mnie jaja jak berety. Dodzwonić się nie można, napisałam mejla, niech już nie wymieniają tej chusty, bo nie chcę już czekać, niech mi przeleją to co na kuriera bu poszło to sobie skrócę u krawcowej jak akurat mi nie będzie potrzebna. I co? Właśnie dostałam powiadomienie od kuriera że dziś przyjedzie. No tylko cegłę zapakować do wydania i czekać aż to oni zaczną wydzwaniać...
    01.2014 G., 03.2016 L.

  17. #57
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,857

    Domyślnie

    Hej Dziewczyny, może napiszemy wspólnego maila do producenta i opiszemy nasze problemy z nosimisie - jak się podpisze więcej osób pod jednym wspólnym mailem z sugestią o poszukanie innego dystrybutora, to potraktują nas poważnie. Inna sprawa, że to dystrybutor też musi być zainteresowany, widocznie nikt się do nich inny nie zgłosił.
    Kornelka 25.03.2015, Józio 16.09.2017

  18. #58
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,910

    Domyślnie

    kontakt najlepiej przez fb, jedna z dziewczyn, ktora bardzo aktywnie sie udziela jest wlascicielka sklepu wystarczy ją wywołać na tablicy, zawsze odpowiada. a przestal dzialac tylko ich showroom w gdansku czy gdzies tam.
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  19. #59
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Isolt, jeśli ma czas siedzieć na fb, to właśnie stracili resztki mojej sympatii. Wolałabym żeby odpowiadała na mejle i telefony do sklepu, bo nie każdy ma fb i musi wiedzieć że tamtędy się trzeba dobijać.
    W tym samym czasie co nonę, zamawiałam też pieluchy. Część dopiero miałam okazję uprać, bo też szły z przygodami, ale tam cały czas miałam kontakt, więc zamierzam nadal kupować w tamtym sklepie. Ba! Dla mnie są nawet na plus, bo sprawdzili się w sytuacji problemów, a błędy każdemu się zdarzają. Natomiast nosimisie są dla mnie skreśleni. Nie przez pomyłkę, nie przez opóźnienie, nie przez brak rachunku, nie przez to że jak się udało raz na prywatny numer ich dorwać, to umówiliśmy się na zwrot części pieniędzy (nie dostałam na razie nic) i wymianę chusty (zwątpiłam i w końcu odpakowałam tamtą pomyłkową, to nagle kurier się odezwał, ze sklepu ani znaku życia). Są skreśleni przez to, że nie można się z nimi skontaktować.
    Alicjo, ja myślę że to dobry pomysł. Ja pisałam do producenta, ale tak myślę, że od pojedynczej osoby to właśnie oleją, bo zawsze się frustrat jakiś trafi. Ale jakby więcej było takich sygnałów że coś jest nie tak, to może poszukają kogoś. Ja im podałam nawet parę nazw sklepów które mają przyzwoitą albo i świetną obsługę (do Pat trzeba napisać ), ale faktycznie któraś strona musi wykazać inicjatywę, oni widać liczą że to do nich się ktoś zgłosi. Nie najsprytniejsza strategia marketingowa, ale cóż, nei moja firma. Za to fajnie jakby wymienili dostawcę, bo chusty fajne
    01.2014 G., 03.2016 L.

  20. #60
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2016
    Miejscowość
    Zduny
    Posty
    11

    Domyślnie

    dziś także zero odzewu, ciekawe kiedy sie odezwą.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •