Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 77

Wątek: Nona

  1. #21
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,161

    Domyślnie

    Aktualizacja po jakimś czasie.

    Nadal nie ma efektu "kaczuszki" i chyba nie będzie póki co, stwierdzam, że nie wszystkie chusty można doprowadzić do miękkości girasola np. ale... kurcze, kocham tę szmatę!
    Nośna, porządna chusta, i czar wzoru i kolorów nadal ma mnie w swojej władzy
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  2. #22
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Dziewczyny, nie wiem gdzie się z tym wpisać - czy któraś z Was kupowała w NosiMisie? Zamówiłam u nich nonę 28.07, zapłaciłam szybkim transferem i... zero kontaktu. Miała być wysyłka kurierem, napisałam wczoraj z pytaniem kiedy mogę się tego kuriera spodziewać i brak odpowiedzi. Dziś chciałam zadzwonić, a na numerze podanym na stronie sklepu od razu włącza się sekretarka z informacją że nie ma już miejsca na nagrania.
    Jestem pełna najgorszych przeczuć :/
    01.2014 G., 03.2016 L.

  3. #23
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    może mają jakiś urlop albo coś w ten deseń,28.07 to jeszcze nie jest tak dawno,ja bym była spokojnej myśli,przecież to duży sklep i na pewno nie Ty jedna robiłaś w nim zakupy,na pewno w tym tyg. dostaniesz chustę daj znać czy straszna twardź

  4. #24
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    No właśnie ta twardość straszna mnie skusiła A poniewczasie zobaczyłam że w jakichś starych wątkach, gdzie wpisać się już nie da, straszne opinie ma ten sklep Mam nadzieję że będzie co opisać :/
    01.2014 G., 03.2016 L.

  5. #25
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,858

    Domyślnie

    Ja kupiłam nonę w nosimisie, dawno temu na pierwszym preorderze, długo czekałam na wysyłkę. Chusta miała kilka wad, imo nadawała się na drugi gatunek, napisałam do nosimisie 2 maile, wysłałam zdjęcia - zero kontaktu, na telefon też się nie dobiłam. Olałam temat, ale więcej już nic u nich nie kupię.
    Ja walczyłam z łamaniem nony długo, bo kocham ten wzór, ale postępy były mizerne, zgadzam się z Soul, że z niektórych chust nigdy nie będzie kaczuszki Uszyłam z niej hybrydę i torbę, które uwielbiam.
    Kornelka 25.03.2015, Józio 16.09.2017

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez inwyt Zobacz posta
    Dziewczyny, nie wiem gdzie się z tym wpisać - czy któraś z Was kupowała w NosiMisie? Zamówiłam u nich nonę 28.07, zapłaciłam szybkim transferem i... zero kontaktu. Miała być wysyłka kurierem, napisałam wczoraj z pytaniem kiedy mogę się tego kuriera spodziewać i brak odpowiedzi. Dziś chciałam zadzwonić, a na numerze podanym na stronie sklepu od razu włącza się sekretarka z informacją że nie ma już miejsca na nagrania.
    Jestem pełna najgorszych przeczuć :/
    Ten sklep tak ma Pewnie dostaniesz chustę bez żadnego kontaktu z ich strony. Maili nawet nie czytają.





  7. #27
    Chusteryczka Awatar Julla
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    2,668

    Domyślnie

    Napisz może na FB
    miśki dwa i mały ktoś

  8. #28
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Nie mam konta na fb Ale lipa, ten tel mnie martwi wylączony.
    01.2014 G., 03.2016 L.

  9. #29
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez inwyt Zobacz posta
    Nie mam konta na fb Ale lipa, ten tel mnie martwi wylączony.
    Ja kupowałam od nich ale dawno już. Nie pamietam co tam się działo, ale też nie byłam zachwycona. Ale najważniejsze to, że chusta doszła. Twoja też pewnie dojdzie. Jesli chcesz to pisz mi na pw i ja w Twoim imieniu do nich na fejsa napiszę


  10. #30
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Dzięki Kornflejko! :*
    Mam nadzieję że mi G zaraz padnie, bo już jest kompletnie niemożliwy, to usiądę i po ludzku z komputera Ci wyślę pw ze szczegółami.
    Szkoda że tą Nonę można tylko w nosimisie kupić, nawet jakbym się zakochala w niej bez pamięci, to trzy razy się zastanowię zanim kupię inną przy takim podejściu dystrybutora.
    01.2014 G., 03.2016 L.

  11. #31
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Kornflejko dzięki za pomoc! Chyba zadziałało, bo dostałam właśnie mejla, że paczka nadana. Uffff... bałam się już, że w ogóle nie dotrze, jak nawet tel im nie działa, albo że kurier przyjedzie, a my będziemy na placu gdzieś i trzeba będzie po nią jeździć nie wiadomo gdzie. Ale jak mejl jest z linkiem do śledzenia, to już na pewno przyjdzie deseczka!
    01.2014 G., 03.2016 L.

  12. #32
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Czekamy na zamotane foty


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez kornflejka ; 05-08-2016 o 15:52


  13. #33
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Chusta dotarła... ale w złym rozmiarze Wprawdzie dostałam więcej za mniej, bo wysłali dłuższą niż zamawiałam, ale ja chciałam króciznę awaryjną na spacery. No i się zastanawiam, czy w ogóle się odezwą jak do nich napiszę, tel przecież mają wyłączony Niby ciekawiła mnie długość 4,2m, ale ani to na długie wiązanie się nie nada, ani znacząco krótsze od 4,6m, czyli jako awaryjna malizna się nie nadaje. Mogę niby oddać do krawcowej na skrócenie, ale wolałabym jednak firmowo wykończoną chustę, no i nie mam żadnej sprawdzonej krawcowej. No lipa znowu

    Sama chusta piękna, kolory fajne, żywe, ale nie gryzą się, chociaż trochę się obawiałam jak ta kombinacja wypadnie na żywo. Niestety jest sporo błędów w tkaniu. Jakby to była chusta z lnem albo konopiami, to bym może uznała niektóre za babolki, ale to bawełna, a część to wyraźnie przeskoczone nitki, nie wplecione tam gdzie powinny być, tylko kilka milimetrów dalej dopiero. W dotyku też nie bawełniana, nie tylko sztywna, czego się spodziewałam, ale wręcz szorstka.

    https://goo.gl/photos/w3AaEU6NH621aLsr9

    Jestem ogromnie ciekawa jak się mota, ale nie wiem czy wypróbowywać, czy lepiej nie, jakby się udało wymienić żeby była nie pognieciona. Chociaż pewnie powinnam mieć to w nosie patrząc na podejście do klienta w Nosimisie i uznać za ich problem
    01.2014 G., 03.2016 L.

  14. #34
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,858

    Domyślnie

    Ja miałam imagine tulip i moja też miała mnóstwo błędów w tkaniu i baboli. Jak już pisałam, nosimisie olały moje maile i nie odpowiedziały na moją reklamację.

  15. #35
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    No nastawiam się na to że będę miała skracaną chustę i nerkę, ale tym bardziej nie jestem zadowolona. Raz, że to oznacza dodatkowe wydatki; dwa, że pewnie obniży wartość chusty jak będę kiedyś sprzedawać. Szkoda, bo chusta wydaje się fajna i może kiedyś bym się skusiła na inny wzór. Szkoda, że to jedyny ich dystrybutor, bo w tym sklepie już nie ma siły żebym kiedykolwiek coś kupiła. Swoją drogą jak się nie odezwą, to chyba się porządnie wkurzę i obsmaruję ich przed producentem i, co ważniejsze, przed us, bo rachunku też nie dostałam

    W ogóle to pierwsza chusta, która dotarła do mnie opakowana w solidne, kartonowe pudło.
    01.2014 G., 03.2016 L.

  16. #36
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Sorry za OT: ale czy nosimisie nie jest sklepem jednej z forumek? Tak mi coś świta w głowie...



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  17. #37
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Teraz juz nie sprawdzę na pewno, bo komputer juz wyłączyłam, ale był kiedyś na forum ktoś o takim nicku. Tyle że już razej dawno chyba.
    Spróbuję jutro zadzwonić jeszcze pod numer podany pod nadawcą na liście przewozowym. Jak słusznie mój małżonek zauważył jest inny niż na stronie sklepu, to może będzie działać.
    01.2014 G., 03.2016 L.

  18. #38
    Chustomanka Awatar biedroneczka1
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Berlin, Niemcy
    Posty
    1,250

    Domyślnie

    inwyt Powodzenia w dochodzeniu swoich praw! nie cierpie takich sytuacji, grr....

    Czekam na moja none wlasnie, uzywana kupilam, ponoc wytulona juz i zmiekczona ma byc. Ciekawa jestem
    Carlotta 26.06.2015
    Rafael (*) 20.05.2013
    Theodor 17.05.2010
    Milan 29.10.2007
    ---
    Przepraszam za brak polskich znakow.

  19. #39
    Chusteryczka Awatar Julla
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    2,668

    Domyślnie

    Mnie też się wydaje, ze jest to ktoś stąd. Ale teraz nie mogę sobie przypomnieć...
    miśki dwa i mały ktoś

  20. #40
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Udało się dodzwonić na numer z listu przewozowego. Pani uprzejma i miła. Dowiedziałam się za to, że babole i rozejścia nitek to nie są błędy przenoszące chustę do 2 gat., no może jakby ze dwa cm miała taka nitka nie wpleciona Ale jednak mam dostać 5% zwrotu. I wymianę chusty na taką z babolami, ale bez źle wplecionych nitek i w dobrym rozmiarze. Ciekawa jestem jak wyjdzie ostatecznie, ale co nerwowo, to nerwowo.
    01.2014 G., 03.2016 L.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •