Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22

Wątek: Agis

  1. #1
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie Agis

    Pieluszki z PULu, otulacze wełniane, wkłady, trenerki szyte przez naszą forumkę - Agis

    http://pieluszkiwielorazowe.com.pl - blog pieluchującej mamy


  2. #2

    Domyślnie

    I teraz pytanie świeżaka co dokładnie szyję Agis i w jakich cenach? Szukałam szukałam i nie znalazłam
    Wszystkie materiały polskiej produkcji? Wolę wspierać polskie niż chińskie

    Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie

    Agis zamknęła na chwilę swój wątek. Ja kurczę wszystkiego nie wiem.. najlepiej będzie wysłać jej prywatną wiadomość na forum . Bonnie to Ty ?
    Aga szyje z amerykańskiego pulu, i z polskiego -skrawki od Nappime i Kokosi. Reszty nie wiem - tzn frota, wełna nie wiem . Raczej nie z chin .

    http://pieluszkiwielorazowe.com.pl - blog pieluchującej mamy


  4. #4
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam,
    mam już pieluszki od Agis i muszę przyznać, że uszyte są z pełną starannością. Użytkuje się je świetnie, niczym nie odbiegają od naszych Polskich pieluszek. Idealne pieluszki, za dobrą cenę. Już kolejne do mnie idą więc na dniach powinny dotrzeć. Wtedy dodam kolejną opinię

  5. #5
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2015
    Posty
    42

    Domyślnie

    Używam czterech formowanek od Agis od ok. 4 miesięcy dla dwójki dzieci - dwulatki i 10-ms synka Pieluszki są oczywiście bardzo starannie uszyte i po prostu śliczne. Wszystkie mamy bez przeszyć, nigdy nic z nich nie wypłynęło, a małemu zdarza się z rana zrobić w nie coś więcej niż siusiu... Ze wszystkich pieluszek, które mamy (wierzcie mi, mamy dużo dla dwójki dzieci), to moje ulubione na noc. Starszej zakładam na nie gatki od Podaj dalej, małemu - otulacz wełniany. Dwulatka pije bardzo dużo (min. pół litra mleka), więc w nocy jeśli się obudzi na kolejną butlę, zmieniam jej formowankę - i w ten sposób nie ma powodzi. Jednorazówki nie są tak pojemne...
    No i oczywiście cena - sporo taniej niż innych firm, a po pierwsze wcale nie są mniej chłonne, po drugie - można sobie wybrać i kolor frotki i bawełny na zewnątrz

  6. #6
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2015
    Miejscowość
    Freiburg
    Posty
    216

    Domyślnie

    ja też uwielbiam i wszystkim polecam pieluchy Agis. Wełniaka kochamy miłością bezwarunkową.






  7. #7

    Domyślnie

    My os Agis mieliśmy otulacze nb(pulowe) Świetne, nasze ulubione, mięciutkie, fantastycznie uszyte. Posiadaliśmy również otulacze OS, kieszonki, formowanki nb oraz os. ze wszystkiego bylismy zadowoleni. niestety wyprawkę zamawiałam bedąc jeszcze w ciazy i o pieluchach nie majac pojecia, dopiero jak sie córka urodziła to sie okazało ze od pupy toleruje tylko polarek, wszelkie welurki, coolmaxy musiałam sprzedac. Fantastyczne jest to ze Agis(mam nadzieje, ze wróci) podchodzi do kazdej klientki indywidualnie i szyje na zamówienie. wybór materiałow równiez miała ogromny. Bardzo polecam jej produkty.

  8. #8
    Chustonówka Awatar Eoset7
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    12

    Domyślnie

    Ja mam od Agis otulacze, kieszonki, formowanki, wkłady i wełniaki. Wszystko od niej uwielbiam i cały swój stosik wymieniam na Agisowe pieluszki

  9. #9
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    22

    Domyślnie

    Agis ma już aktywny wątek?

    Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

  10. #10
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Liwka Zobacz posta
    Agis ma już aktywny wątek?

    Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

    W kwietniu
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  11. #11
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    22

    Domyślnie

    o to super

  12. #12
    Chustofanka Awatar Trzeciaczek
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    433

    Domyślnie

    Ach...... My kupiliśmy i pokochalismy całym sercem.
    Pieluszki starannie wykonane z największą dbałością. Nie uciskaja i wyglądają jak majteczki. Zgrabniutkie ma pupcie. Nie robią wielkiego kupra. Nasze najbardziej najbardziej naj naj naj ukochansze. Wszyscy oszaleli na ich punkcie. Nawet babcia Mowa o kieszonkami tych trochę innych :-D
    Wkłady zakupiłam długie lniano bambusowe. Fajne mięciutkie i chłonne przede wszystkim.
    Polecam wszystkim bo i cena przystępna baaaardzo w stosunku do tego co mamy na rynku.

  13. #13
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    517

    Domyślnie

    Najlepsze pieluszki,którym dorównują pojedyncze co bardziej udane sztuki z najwyższej klasy, jak Puppi czy Ecodidi. Mamy formowanki, otulacze wełniane, pulowy, wkład składany. Wszystko zrobione z pomysłem, estetycznie, starannie. Widać w tych pieluszkach doświadczenie w praktyce bo mają takie różne rozwiązania, które sprawiają, ze pieluszki sa bardzo wygodne w użytkowaniu - idealnie szerokie w kroczku (by dziecku było wygodnie,ale i by wkłady łatwo było włożyć), fajne zakładki w otulaczach, dobre rozstawy nap. Nic w nich nie uwiera, nie drapie. I ten szeroki wybór materiałów wierzchnich i wewnętrznych, kolorowe napy, pule pieluchowy raj, od którego zaczynam się uzależniać.

  14. #14

    Domyślnie

    Kolorowe napy skradly moje serce

  15. #15
    Chustofanka Awatar Adri
    Dołączył
    Oct 2015
    Miejscowość
    Józefosław
    Posty
    494

    Domyślnie

    Atsumi zakładałem taki wątek w grudniu, chyba nie pamiętasz swoich słów gdy prosiłam o przeniesienie go do tego działu

    http://www.chusty.info/forum/showthr...Pieluszki-Agis

  16. #16
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie

    Nie rozumiem co masz na myśli 'chyba nie pamiętasz swoich słów".

    Cytat Zamieszczone przez Adri Zobacz posta
    Atsumi zakładałem taki wątek w grudniu, chyba nie pamiętasz swoich słów gdy prosiłam o przeniesienie go do tego działu

    http://www.chusty.info/forum/showthr...Pieluszki-Agis

    http://pieluszkiwielorazowe.com.pl - blog pieluchującej mamy


  17. #17
    Chustofanka Awatar Adri
    Dołączył
    Oct 2015
    Miejscowość
    Józefosław
    Posty
    494

    Domyślnie

    Nic wielce skomplikowanego. Byłaś przeciwko przenoszeniu wątku do działu recenzji pieluszek, argumentując, że dział recenzje handmade jest właściwym miejscem (powołując się na regulamin). A obecnie znajdujemy się w dział recenzje pieluszek

  18. #18
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie

    Acha, no tak , po słowie "chustowych" chyba wyłączyło mi się myślenie podczas czytania . Ale pamiętam swoje słowa .

    http://pieluszkiwielorazowe.com.pl - blog pieluchującej mamy


  19. #19
    Chustofanka Awatar Adri
    Dołączył
    Oct 2015
    Miejscowość
    Józefosław
    Posty
    494

    Domyślnie

    "Chustowych" ? Teraz ja nie rozumiem
    Czyli następuje zmiana zdania przy zmianie punktu siedzenia?

  20. #20
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie

    Nie nie, nie doczytałam czegoś: "Forum: Recenzje

    Recenzje rzeczy sprzedawanych na Handmade i Reklamie - niechustowych i niepieluchowych." Po słowie niechustowych chyba mnie zaćmiło po prostu . I niedoczytałam, że tam nie można recenzować pieluch. No nic. Czy to tjest jedyny wątek o AgiSowo w tym dziale? Jeśli był jakiś wcześniejszy - ten możemy zamknąć, skopiować do poprzedniego .

    P.S. Nie mogę odchudzić mojej czcionki, nie wiem dlaczego.. przepraszam za pogrubienie..

    http://pieluszkiwielorazowe.com.pl - blog pieluchującej mamy


Podobne wątki

  1. Pieluszki Agis
    Przez Adri w dziale Recenzje
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-04-2019, 13:57
  2. Agis
    Przez Wiewi00ra w dziale Komentarze
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-12-2013, 15:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •