Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 57 z 57

Wątek: torba na pierdoły jest przy wózku, a co do chusty? // połączone

  1. #41
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karusek Zobacz posta
    edit: jaką masz torbę od Arabelli?
    taką z żółtego sztruksu z wnętrzem w kwiatki.
    spory, bardzo prosty wór wiązany na tasiemki.

  2. #42
    Chustomanka Awatar patrysha
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,321

    Domyślnie

    Dziewczyny czytałam, ze część z was ma skip hop - powiedzcie, czy na prawdę się opłaca, są takie funkcjonalne, bo 300zł to jednak dużo.
    lipcowe broje Dobrawa​​ 21.07.2012 i Krzesimir 30.07.2014 oraz Gniewosz 19.03.2016 +
    Zapraszam do nas moje broje

  3. #43
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    ja mam torbę kupioną na wyprzedaży u naszej Bushido - wtedy nie są za 300
    mam tę dużą i bez klapki.

    napiszę Ci tak - na razie mam ją jako nienosząca i pakująca siebie, a nie dzieci. Jestem zachwycona rozwiązaniami, wykonaniem, jakością, wyglądem. Jak to będzie w praktyce z noszeniem jej dla dzieci i do chusty - się zobaczy!

  4. #44
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Też mam Skip Hopa z wyprzedaży u Bushido Tylko ja mam bodajże Studio Diaper Tote, taką na ramię, do noszenia do chusty się za bardzo nie nadaje, ale kocham ją wielką miłością - wreszcie mam torbę dużą, świetnie wykonaną, bardzo ładną i mega funkcjonalną. Dużobardzo sensownie przemyślanych kieszonek różnego rodzaju to jest to, co tygrysy lubią najbardziej. Używam jej na codzień jako mojej torebki, a na wyjścia niechustowe dopakowuję pieluchy i inne bambetle Młodej i wszystko jest nadal w miarę posegregowane i łatwe do znalezienia.
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  5. #45
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    ja w ogóle muszę przyznać z dużym zaskoczeniem, że SH to jedyna spośród wszystkich przeze mnie poznanych dotąd firm kupowanych online, której produkty na zdjęciach wyglądają słabiej niż w rzeczywistości

  6. #46

  7. #47
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    skiphopa cenię za to iż wjdą i
    -pieluszki wielo a te zajmują wiecej miejsca i nie da się ich wyrzucić więc cięższe trza znów tachać
    - grubszą tekę z dokumentami
    - pojemnik z jedzeniem dla starszej
    - bidon
    - pierdół dwa tysiące które można w zależności od potrzeb posegregować a kieszenie są na tyle duże że wyciąga się je z zamkniętymi oczami
    - czasami zakupy
    - bardzo mi się podoba rozwiązanie przewijaka i łatwość dotarcia do niego

    brak mi tylko jakiejś kieszonki wewnątrz na zamek na klucze

    a potrafię z nią chodzić po ok 2-3 H dłużej tez się nie da bo albo przebrać trzeba albo nakarmić

  8. #48
    Chustonówka Awatar indiansummer
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa - Sadyba
    Posty
    27

    Domyślnie

    A znacie może torby OiOi albo Wallaboo? Szukam czegoś z matą do przewijania i dużą ilością przegródek/kieszonek i nie wiem co będzie najpraktyczniejsze i jednocześnie ładne. U Lindy http://www.orlinkowo.com/TORBY_I_TOR...--default.html
    Zebra OiOi i Czekolada Wallaboo mi się podobają, ale Skip Hopy też fajne. Czy te duże Skip Hopy bez klapki (Duo Delux) się zamykają na magnes czy suwak?
    Koko - 23.10.2008, Igi 25.02.2012

  9. #49
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    mam OiOia, ale jeszcze nie testowałam, bo dla mnie to torba wybitnie letnia

    SH na magnesy jest.

  10. #50
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    336

    Domyślnie

    Ja plecakow nie lubie, poza tym dla mnie sa bez sensu, bo ajk tu szybko wyjac cos, jak trzeba najpierw z plecow zdjac itp. Obecnie mam taka nieduza torbe kuferek, ktora mozna nosic zarowno w dloni jak i przez ramię, bo ma dopinany dlugi pasek. Gdy mloda siedzi w nosidle, to zazwyczaj trzymam torbe w dloni i mam szybki dostep do pieniędzy/dokumentow/chrupkow it. Gdy bawimy sie na placu zabaw, to przewieszam przez ramie i moge za nia biegac bez przeszkod. Torba celowo nie ejst zbyt duza, bo wczesniej mialam obszerny wor, ladowalam tam mnostwo rzeczy i mi plecy wysaidaly.

  11. #51
    Chusteryczka Awatar irish_dancer
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    2,285

    Domyślnie

    Dziewczyny, może któraś z Was zakupiła niedawno coś fajnego? (są wątki, ale dość stare, więc linki w nich są nieaktywne) Jak w temacie poszukuję czegoś do noszenia pieluch, kluczy itp. na spacerze z dzieckiem w chuście.
    Chciałabym żeby miało przegródki i nie koniecznie było w wersji sportowej (jestem fanką sukienek i spódnic, więc musi się jakoś komponować na razie dziecko z przodu, więc może jakiś fajny plecak?
    Doradzicie?

  12. #52
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    irish-dancer, mam torbę od Kagali:
    http://pogodnechwile.blogspot.com/se...l/Sling%20bags
    jest pojemna, ma przegródki z suwakami i bez. Dla mnie idealna, mieszcze w niej pieluche wielo, chusteczki, picie dla nas obu, łopatki, foremki i jeszcze chustę upchnę, jak jest potrzeba.
    No i sliczna! Jednak to już rzecz gustu.

  13. #53
    Chustomanka Awatar kura
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Pociecha :)
    Posty
    1,061

    Domyślnie

    podpowiedzcie co nosicie, bo ja nic nie mogę znaleźć




  14. #54
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    680

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kura Zobacz posta
    podpowiedzcie co nosicie, bo ja nic nie mogę znaleźć
    Ja też chętnie przyjmę jakąś radę, bo to co mam teraz kompletnie się nie nadaje!

  15. #55
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    240

    Domyślnie

    Przy noszeniu dziecka z przodu fajnie mi się sprawdzają plecaczki do chust Little Frog. Mieszczą się w środku klucze, telefon, portfel, woda, pieluszka na wszelki wypadek. Nie mają wprawdzie kieszonek (to taki bardziej worek jak na kapcie do przedszkola), ale jak nie muszę robić zakupów w kilku sklepach to jest OK. Plusem jest zdecydowanie cena i to, że można sobie dobrać plecaczek pod kolor chusty.

  16. #56

    Domyślnie

    Może niezbyt stylowo, ale przy noszeniu z przodu u nas bardzo się sprawdza plecaczek z Decathlonu, taki za 10 zł, co ma 10 lat gwarancji I to zarówno jako pokrowiec na chustę/nosidło, jak i jako plecaczek na pierdoły Młodej. A na bardzo szybkie wyjścia nerka. Jeśli dziecko jest na plecach, a trzeba zabrać więcej rzeczy – lekka szmaciana (planuję uszyć kopię z chusty ) torba z długim uchem (coś a la hobo bag albo nosebag).





  17. #57
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Dla mnie nerka ponadto można sobie chustową sprawić i w różnych rozmiarach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •