Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: wspomnienia babci / dziadka do uzupełniania - które?

  1. #1
    Chusteryczka Awatar Ronja
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,883

    Domyślnie wspomnienia babci / dziadka do uzupełniania - które?

    Z myślą o Dniu Babci, rozglądam się za książkami typu "Opowiedz mi, babciu" czy "Wspomnienia babci" (to samo z dziadkiem ) w celu takim, żeby mój syn podarował je dziadkom, razem z nimi poczytał a kiedyś dostał.
    Ceny są dość różne, dlatego chciałam spytać, czy macie jakieś doświadczenia, coś szczególnie polecacie? skłaniam się do Zakamarków, bo im ufam ale w środku nie widziałam. Macie swoje typy?
    To jest to:
    http://aros.pl/ksiazka/zapiski-babci...a-moich-wnukow
    i to:
    http://aros.pl/ksiazka/opowiedz-mi-babciu
    ewentualnie to:
    http://aros.pl/ksiazka/zeszyt-banano...ze-opowiedz-mi
    Witek 2012

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    ronju, kupiłam rodzicom w ub.r. te zakamarkowe. są ładnie wydane, nic im zarzucić nie można, ale…
    moi rodzice do dziś nie wpisali tam ani linijki i nie łudzę się już, że to się zmieni mam wrażenie, że tego typu prezent jest dla nich pewnym obciążeniem, bo nakłada obowiązek wypełnienia pustych stron treścią. na co z kolei nie za bardzo mają czas, a nawet jeśli mają, to wolą po prostu spędzić go na zabawie z wnukiem. taka moja refleksja



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  3. #3
    Chusteryczka Awatar Ronja
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,883

    Domyślnie

    Właśnie dlatego ja bardziej myślę o moim ojcu i może teściowej, bo na mamę i teścia za bardzo nie liczę Ale faktycznie, coś w tym jest co piszesz.
    Witek 2012

  4. #4
    Chustoguru Awatar weci
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    7,431

    Domyślnie

    dokładnie z tego samego powodu o jakim wspomniała kustafa nie kupiłam dzienników, jednak szkoda mi do tej pory..
    J 2010, A [']2011, I 2013, D 2015, J 2019

    kontakt:
    tartaZmarcepanem@gmail.com

  5. #5
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    Kupilam mojej babci ma swieta ye zakamrkowe ale czy wypelni to nie wiem.
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  6. #6
    Chustoholiczka Awatar nika023
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,417

    Domyślnie

    Oglądałam wszystkie trzy w ksiegarni i kupiłam zapiski imo stosunek jakość/cena najlepszy, plus przyjemna estetyka.
    Opowiedz... jak dla mnie za droga nie jest wg mnie tyle warta. I wkurzaly mnie infantylne dopiski na stronach.
    Zeszyt taki sobie, zapiski ciut droższe a jednak dużo ładniejsze i ciekawsze w środku (i chyba wspomnienia z komunii mnie w nim też zniechecily )
    Marcysia '13 Janka '18

  7. #7
    Chusteryczka Awatar Ronja
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,883

    Domyślnie

    Za długo zwlekałam i brak w magazynie... Gruszka, gdzie kupiłaś? stacjonarnie pewnie jeszcze są.
    Witek 2012

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar nika023
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,417

    Domyślnie

    Kupilam normalnie w empiku, ale to jeszcze przed swietami. A i tak sie nachodzilam bo nigdzie nie bylo i z tego wszystkiego wzielam o jedna sztuke za duzo i sie zebrac nie moge zeby oddac
    Edit: widze, ze szukasz tez zapiskow dziadka, widzialam na stronie ksiegarni niedaleko mnie, ze jeszcze maja za 21 zl
    Ostatnio edytowane przez nika023 ; 13-01-2016 o 20:29
    Marcysia '13 Janka '18

  9. #9
    Chusteryczka Awatar agum
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    Ronju aja też w ubieglym roku kupila pierwszą pozycję. Sa tam z tego co pamietam też miejsca na zdjecia babci z jej dziecinstwa, no i sporo do spisania. Kupilam tylko dla teściowej, ktora przyklada wagę do pamiatek, drobiazgów. Nie wiem jak jej idzie wypełnianie, ale wierzę, że na pewno zechce swojej jedynej ukochanej wnuczce taką pamiątkę zostawić.

    Widzialam, że Matras ma (przynajmniej czesc dla babci)
    Helenka 30.04.2013
    Julek 09.04.2017

  10. #10
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    Ja kupilam w taniaksiażka.pl
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •