Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: rybi zapach pieluch

  1. #1
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie rybi zapach pieluch

    PO raz drugi w karierze mojej po wypraniu pieluchy czuć rybim zapachem. Jesli używam to piore codziennie, pieluszki u mnie maja dobrze, bo się nie napracują, zawsze przed praniem płuczę, używam NF...
    Kombinuje dlaczego... Piore w 60 st. a wkałdy w 95, ponieważ mam fizia na punkcie higienyRozumiem,ze jest trymetyloamina, ze może reaguje z enzymami proszku i stąd ten zapach? MIał ktoś podobne historie? Odechciewa mi się po raz kolejny wielo

  2. #2
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,288

    Domyślnie

    a maluszek zdrowy? nie ząbkuje? inna dieta?
    bo kurcze przy takim praniu i stanie pieluch to raczej dziwne zjawisko

  3. #3
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nata Zobacz posta
    PO raz drugi w karierze mojej po wypraniu pieluchy czuć rybim zapachem. Jesli używam to piore codziennie, pieluszki u mnie maja dobrze, bo się nie napracują, zawsze przed praniem płuczę, używam NF...
    Kombinuje dlaczego... Piore w 60 st. a wkałdy w 95, ponieważ mam fizia na punkcie higienyRozumiem,ze jest trymetyloamina, ze może reaguje z enzymami proszku i stąd ten zapach? MIał ktoś podobne historie? Odechciewa mi się po raz kolejny wielo

    zaintrygował mnie Twój wpis.
    Nigdy się z czymś takim nie spotkałam, ale nie oznacza, że nie spotkam.
    Chętnie dowiedziałabym się czegośś więcej.
    Czy pieluszki są nowe, czy po innym dziecku lub dzieciach?
    Pytam bo zauważyła, że pielucha jak wszystko ma swoją, żywotność. Często widzę wpisy dziewczyn które mają pieluszki po kilku dzieciach i nie są zadowolone z efektów bo zawsze im coś dolega.
    Mam pieluszki nowe w 95% i nigdy nic mi się nie działo. Pieluchuję wielorazowo już kolejne dziecko. Zawsze używam proszku TotsBots lub piorę bez proszku w 60-90st (90 st rzadko).

  4. #4
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Nata, może zrób stripping, bo jeśli dajesz za dużo proszku (tak na wszelki wypadek dla higieny ) to nie jest wypłukany dobrze, wychodzi ług i śmierdzi.

  5. #5
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    nie daje za dużo proszku, pieluszki wypłukanie, strippingowane itp. pieluszki nowe, mam ich baaardzo dużo, nie męczą się u mnie...pieluszki tak nie śmierdziały PRZED praniem.

    rybi zapach w moczu w medycynie to oznaka tzw. trymetyloaminazy. kombinuję w ta stronę i dlaczego?

  6. #6
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    Nata i jak z tym rybim zapaszkiem? doszłaś jaka była przyczyna?

  7. #7
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    też jestem ciekawa jak z Twoimi pieluszkami

Podobne wątki

  1. zapach pieluch
    Przez węgielek w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 15-03-2013, 09:01
  2. zapach pieluch
    Przez węgielek w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 09-01-2009, 12:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •