Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Pieluszki Agis

Mieszany widok

  1. #1
    Chustofanka Awatar Adri
    Dołączył
    Oct 2015
    Miejscowość
    Józefosław
    Posty
    494

    Domyślnie Pieluszki Agis

    szukałam, nie znalazłam...

    Jestem zachwycona kupiłam formowanki z bambusa i bambus/bawełna, wkłady bambusowe oraz udało mi się trafić na wełniaczek. Cudownie mięciutkie, nawet po praniu bambus nie twardnieje (nie mam suszarki), krój idealny dla mojej córci z chudymi nóżkami, nic nigdzie się nie odciska, żadnych śladów po pieluszce na małym ciałku 9a różnie bywa z innymi markami). Bobas 5-cio miesięczny, wiec ważne jak się w kroku zachowują, no idealne

  2. #2

    Domyślnie

    My startowalismy z otulaczami nb od agis i byliśmy zadowoleni. Mięciutkie i zgrabne. Ładnie leżały. Żadna dwojeczka nam nie uciekła a zarazem na udach się nie odciskaly. Otulacze os też rewelacyjne uszka fajne się naciagaja i pozwalają na idealne dopasowanie. Posiadalismy rowniez formowanki nb i os. Idealna potwierdzeniem opini jest fakt że zamierzam domowic jeszcze nie jedno i Agi. A kolory i wybór jest fantastyczny.

  3. #3
    Chustofanka Awatar Adri
    Dołączył
    Oct 2015
    Miejscowość
    Józefosław
    Posty
    494

    Domyślnie

    prosze o przeniesienie do recenzji pieluszek - to będzie chyba lepsze miejsce

  4. #4
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie

    Przecież to jest dobre miejsce - "
    Forum: Recenzje

    Recenzje rzeczy sprzedawanych na Handmade i Reklamie - niechustowych i niepieluchowych." A Agis tworzy i sprzedaje w wątku Handmade

    http://pieluszkiwielorazowe.com.pl - blog pieluchującej mamy


  5. #5
    Chustomanka Awatar vinga89
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    628

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adri Zobacz posta
    prosze o przeniesienie do recenzji pieluszek - to będzie chyba lepsze miejsce
    też sądzę że tam jest miejsce tego wątku...




    my mamy kilka kieszonek od Agis, które kochamy miłością ogromną polecam z czystym sumieniem

  6. #6
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie

    No to może niech administracja zmieni regulamin? Na razie to jest właściwe miejsce na recenzję pieluszek od Agis

    http://pieluszkiwielorazowe.com.pl - blog pieluchującej mamy


  7. #7
    Chustomanka Awatar bogos
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Krakow
    Posty
    753

    Domyślnie

    Pieluszki sa rewelacyjne. Jakosc wykonania super. Na fali zauroczenia zamowilam podpaski.
    Wlasnie doszla do mnie dzis przesylka od Agis.. Testowo zamowilam wczesniej na probe, bylo super. Teraz mam caly zestaw.. Super kolory, swietna jakosc. Dla tych co zegnaja sie z pieluchami dzieciecymi polecam taka namiastke wielorazowosci

Podobne wątki

  1. Agis
    Przez Wiewi00ra w dziale Komentarze
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-12-2013, 15:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •