Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 140

Wątek: Mommy Mouse

  1. #1
    mamru
    Guest

    Thumbs up Mommy Mouse

    nowa polska pieluszkowa firma www.mommymouse.pl

    ponieważ miałam przyjemność testowania pieluszek powiem Wam, że uszyte są bardzo starannie, mają niezwykle miły mięciutki i plastyczny pul. Bardzo elastyczny. Moim faworytem są pieluszki SIO. i uwielbiam klepsydrowe wkłady z bambusem, w ogóle wszystkie wkłady mają niesamowitą chłonność już od pierwszego prania. Przy mim bardzo ruchliwym megasikaczu to idealne rozwiązanie. I ta chłonność mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Bo po pierwszym praniu poszłam od razu na głęboką wodę i założyłam na moc pieluszkę SIO z dwoma wkładami profilowanymi z bambusem. Rano pieluszka zasikana mocno, ale piżamka sucha. Także jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję że inne testujące dziewczyny też napiszą słów kilka na zachętę i ku powodzeniu kolejnej polskiej pieluszkowej firmy

  2. #2
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,288

    Domyślnie

    a znasz ceny? bo chyba jestem ślepa ale nie potrafię ich zlokalizować
    a wyglądają nawet fajnie

  3. #3
    Chustomanka Awatar phoebe
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Jarosław
    Posty
    669

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joasia Zobacz posta
    a znasz ceny? bo chyba jestem ślepa ale nie potrafię ich zlokalizować
    a wyglądają nawet fajnie
    Chyba jeszcze nie w sprzedaży. Zakładka sklep nie działa.
    "Wychwala człowiek właśnie to, co może go ucieszyć
    a polska pieśń uczyni tak, że każdy skakać spieszy.
    Bez trudu tedy przyjdzie mi konkluzja całkiem pewna:
    muzyka polska, wierzcie mi, bynajmniej nie jest z drewna”

    Festiwal Muzyki Dawnej Pieśń Naszych Korzeni w Jarosławiu

  4. #4
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    sklepik będzie czynny od 1grudnia wiec wtedy będą ceny. Nie znam ich. Ale myślę że będą na podobnym poziomie co inne pieluszki szyte w Pl

  5. #5
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    O, ja też testowałam pieluszki. Jestem pod wrażeniem, że właścicielom chciało się pytać zwykłą mamę o opinię i, mało tego, wzięli pod uwagę moje sugestie. Testowałam już na starszym dziecku. Wg wygodności porównałabym je do moich ulubionych bg. Przy czasie napiszę więcej.

  6. #6
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,288

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nata Zobacz posta
    O, ja też testowałam pieluszki. Jestem pod wrażeniem, że właścicielom chciało się pytać zwykłą mamę o opinię i, mało tego, wzięli pod uwagę moje sugestie. Testowałam już na starszym dziecku. Wg wygodności porównałabym je do moich ulubionych bg. Przy czasie napiszę więcej.

    a miałaś otulacz?

  7. #7
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    wzorki mnie nie powalaja... jakie sa wklady z tej serii nature? i co to jest thermo-air?

  8. #8
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    udalo sie Wam cos dzis na otwarciu o 17:30 zamowic? ktos trafil do 5 szczesliwcow?

  9. #9
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Ja mam otulacz. Bardzo szczelny. I jednocześnie mieciutki. Zakladalam i z tetra i formowankami i idealnie przykrywal. No może z wyjatkiem flexi totow

  10. #10
    Chustomanka Awatar Elayla
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Sulejówek (wcześniej Wrocław i Warszawa)
    Posty
    1,425

    Domyślnie

    Słyszałam, że MM to marka którejś z naszych forumek, kto mi podpowie która to ta Ania?
    Bardzo podoba mi się ich stronka, fajnie zrobiona.

    Ekologiczne pieluszki wielorazowe z naturalnych tkanin - www.puppidiapers.com
    Pieluchowy blog ekspercki.

  11. #11
    Chustomanka Awatar urkye
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    Okolice Pyrlandii
    Posty
    629

    Domyślnie

    NEMO gratuluję!!! Pieluszki wyglądają świetnie i az zaluje, ze syn mi sie odpieluchowal

    fonopisane
    Piotras 10.2013 & Ola 01.2017
    mój blog szyciowy: szycie.blox.pl

  12. #12
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mauarich Zobacz posta
    udalo sie Wam cos dzis na otwarciu o 17:30 zamowic? ktos trafil do 5 szczesliwcow?
    poprzygladalam sie dokladniej i jednka trzy wzorki mnie urzekly

    takie zamieszanie i emocje na otwarciu sa dobre, przynajmniej zwrocily na Was uwage jesli pieluszki sa dobrze uszyte, to beda bronic sie same, jak kazdy dobrej jakosci produkt- tylko pieluchowi rodzice musza go poznac i wiedziec, ze jest

  13. #13
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    8

    Domyślnie

    Mi się wasze nowe pieluchy bardzo podobaja i musze miec choc sztukę w stosiku.Memo Ty się nie przejmuj tymi przykrościami,piers do góry i do przodu a wasza strona to jak narazie wg mnie najfajniesza spośród wszystkich pieluchowych stron

  14. #14
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie

    NEMO - Aniu . A ja tak z doświadczenia powiem (może też masz, nie wiem, i przepraszam, jeśli odbierzesz to jako mądrzenie się), że przez kilka dni to były opinie hm.. kilkudniowe i wiadomo, komuś nie podpasi - za sam wygląd. To raczej nie z zazdrości te komentarze, a pierwszy wylew myśli kilku raptem osób . Nie każdy też wypowiedział w komentarzu swoją opinię. Ja się cieszę, że jest nowa marka . i życzę powodzenia . Sprawdzajcie rynek . Fajnie, że przystępujecie do testów na mamach . Ja z chęcią przetestuję. Kurcze.. też chciałam coś kupić.. Mój mąż powiedział mi, że da się obejść system tak, że znajdę się wśród tych 5 osób ale nielegalnie hihi czego nie robiłam, bo nielegalnie. Z chęcią przetestuję wkłady, a skoro otulacz można na razie dostać "gratis" do wkładów tym fajniej . Pewnie już Was wszyscy lubią hihi taki to Naród nasz ja go lubię.

    http://pieluszkiwielorazowe.com.pl - blog pieluchującej mamy


  15. #15
    Chusteryczka Awatar plejady
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,264

    Domyślnie

    a my od dziś testujemy kieszonkę z wkładami thermo-air pierwsze wrażenie to bardzo mięciutka pieluszka - pul i polarek do przytulania napki inne niż wszystkie, cicho pracują, ale trzymają bardzo dobrze, całość bardzo ładnie obszyta drugie wrażenie po testowaniu - wkłady rzeczywiście chłoną "od razu", były dość ciężkie po użyciu dla mnie bardzo ważne są certyfikaty, które pieluszki posiadają na wszystko hehe na napy, na pul, na mikropolar nawet
    Amelka lipiec`12 Zuzia sierpień`15 Alicja marzec`18
    fb Naturalnie dla dziecka: https://www.facebook.com/pages/Natur...11082035818542

  16. #16
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,215

    Domyślnie

    Usunelam posty niezwiazane z recenzjami pieluszek oraz posty wlascicielki, zgodnie z regulaminem recenzji; mam nadzieje, ze wkrotce bedziecie mogly je spotkac w reklamie i porozmawiac z wlascicielka

  17. #17
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    A mi sie strona nie otwiera :/
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  18. #18
    Chusteryczka Awatar plejady
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,264

    Domyślnie

    mi też nie :/ jakby co to pozostaje zawsze kontakt przez forum albo telefoniczny
    Amelka lipiec`12 Zuzia sierpień`15 Alicja marzec`18
    fb Naturalnie dla dziecka: https://www.facebook.com/pages/Natur...11082035818542

  19. #19

    Domyślnie

    Może więcej posiadaczek pieluszek i wkładów napiszę jakie mają opinię. Jestem bardzo ciekawa jakie opinie ma wieksze grono użytkowniczek.

  20. #20
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mama_lusi Zobacz posta
    Może więcej posiadaczek pieluszek i wkładów napiszę jakie mają opinię. Jestem bardzo ciekawa jakie opinie ma wieksze grono użytkowniczek.
    pieluszkę dwa dni, mogę jedynie opisać pierwsze wrażenia.. Tak bardziej obiektywnie wypowiem się za dwa tygodnie .
    Z chęcią się wypowiem, ale mam

    http://pieluszkiwielorazowe.com.pl - blog pieluchującej mamy


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •