Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1234567
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 140

Wątek: Mommy Mouse

  1. #121
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mały Zerg Zobacz posta
    A czy któraś z Was ma porównanie zwykłego otulacza i otulacza sio? Czy one się czymś różnią po za napkami w środku?

    Krój taki sam, nie ma napek do wpinania, inna siateczka od pupy i brak tego dodatkowego kawałka pulu w kroku.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  2. #122
    Chusteryczka Awatar plejady
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,264

    Domyślnie

    otulacz



    sio



    Amelka lipiec`12 Zuzia sierpień`15 Alicja marzec`18
    fb Naturalnie dla dziecka: https://www.facebook.com/pages/Natur...11082035818542

  3. #123
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    65

    Domyślnie

    A jak z chłonnością wkładów? Bo do sio jest wkład i boster i to jest ok, ale zastanawiam się czy do otulacza liczyć dwa wkłady, albo dodatkowo mały, czy pojedynczy starczy?

  4. #124

    Domyślnie

    ja używam pojedyńczego, jego chłonność jest w sam raz dla półrocznego dziecka, ale na drzemki zakładam dwa coby dłużej sucho mogła czuć dobrze mieć kilka więcej wkładów i zakładać dwa jakby co - ząbkowanie, spanie, spacerowanie...
    zakładam jeden, by było Małej wygodniej

    Cytat Zamieszczone przez Mały Zerg Zobacz posta
    A jak z chłonnością wkładów? Bo do sio jest wkład i boster i to jest ok, ale zastanawiam się czy do otulacza liczyć dwa wkłady, albo dodatkowo mały, czy pojedynczy starczy?
    Kalina 15.06.2013 Lilianna 14.08.2016

  5. #125
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    65

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi

  6. #126
    Chustomanka Awatar urkye
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    Okolice Pyrlandii
    Posty
    629

    Domyślnie

    Maly update, cora ma juz prawie 3mc, otulacze mm sa nadal naszymi ulubionymi. Pasuja idealnie, nie przesiakaja i nie.odparzaja skory. No rewelka

    fonopisane
    Piotras 10.2013 & Ola 01.2017
    mój blog szyciowy: szycie.blox.pl

  7. #127

    Domyślnie

    a nam przestaly pasowac, odciskaja okrutnie, a mala pulchna....
    Kalina 15.06.2013 Lilianna 14.08.2016

  8. #128
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,478

    Domyślnie

    Właśnie odkryłam, że MM ma otulacze i wkłady noworodkowe. Czy ktoś kupił, używał i coś o nich może napisać?


  9. #129
    Chusteryczka Awatar plejady
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,264

    Domyślnie

    te noworodkowe wklady maja fajne burty
    natomiast otulacz nb pomiescil moje ponad roczne dziecko, bardzo ładnie sie ukladał, super na zgrabnej pupci leżał
    Amelka lipiec`12 Zuzia sierpień`15 Alicja marzec`18
    fb Naturalnie dla dziecka: https://www.facebook.com/pages/Natur...11082035818542

  10. #130
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2017
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cześć! Przymierzam się do pieluchowania wielorazowego jak tylko urodzę. W moim otoczeniu niestety nie mam nikogo doświadczonego w tej kwestii więc kupuję wszystkiego po trochu, żeby sprawdzić co nam będzie pasować... Ostatnio zainteresowały mnie wkłady noworodkowe z burtami od MM, niestety nigdzie nie znalazłam informacji jaki wymiar mają. Może któraś z Was ma takowe i mogłaby się wypowiedzieć do jakich otulaczy po za dedykowanymi będą pasować? Z góry dzięki!

  11. #131
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    371

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soniacz Zobacz posta
    Cześć! Przymierzam się do pieluchowania wielorazowego jak tylko urodzę. W moim otoczeniu niestety nie mam nikogo doświadczonego w tej kwestii więc kupuję wszystkiego po trochu, żeby sprawdzić co nam będzie pasować... Ostatnio zainteresowały mnie wkłady noworodkowe z burtami od MM, niestety nigdzie nie znalazłam informacji jaki wymiar mają. Może któraś z Was ma takowe i mogłaby się wypowiedzieć do jakich otulaczy po za dedykowanymi będą pasować? Z góry dzięki!
    Będą na pewno pasować do wełniaków puppi nb.
    Mama A.

  12. #132
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2017
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    5

    Domyślnie

    A jak te wkłady współgrają np z otulaczami Kokosi? Ktoś ma jakieś doświadczenia?

  13. #133
    Chusteryczka Awatar plejady
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,264

    Domyślnie

    będą oki do kazdego mniejszego otulacza, jak nie zapomne to Ci je pomierze
    Amelka lipiec`12 Zuzia sierpień`15 Alicja marzec`18
    fb Naturalnie dla dziecka: https://www.facebook.com/pages/Natur...11082035818542

  14. #134
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2017
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    5

    Domyślnie

    To ja ładnie proszę

  15. #135
    Chusteryczka Awatar plejady
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,264

    Domyślnie

    30 cm
    Amelka lipiec`12 Zuzia sierpień`15 Alicja marzec`18
    fb Naturalnie dla dziecka: https://www.facebook.com/pages/Natur...11082035818542

  16. #136
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2017
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    5

    Domyślnie

    Dziękuję!

  17. #137
    Chustomanka Awatar marglena
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    585

    Domyślnie

    Otulacze noworodkowe z pulowych moje ulubione, pupa nie ma styczności z pulem. Są zgrabne i dość duże, na 6kg wchodzą bez problemu.
    W. 2007, S. 2011, H. czerwiec 2017

  18. #138

    Domyślnie

    Ja mam dwie pieluchy sio i sa super. Ale moja corka ma juz prawie dwa latka i myslalam o kupnie ppieluch sio w rozmiarze xl, bo bardzo mi sie podoba to ze napki trzymaja wklad, dzieki czemu ciagle jest na swoim miejscu. Niestety dostepne sa tylko zwykle otulacze. Szkoda. Poza tym zaden wzorek mnie nie urzeka. Ciagle czekam na cos w stylu babyetty, czyli np. owoce, warzywa, krowki, instrumenty. Jednak mommymouse idzie w calkiem inna strone. Takie ciapki, esy floresy, bez wyrazu

  19. #139
    Chusteryczka Awatar plejady
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,264

    Domyślnie

    ania_przyszłamama myślę, że jakbyś napisała maila do producenta to może udaloby sie z sio xl
    Amelka lipiec`12 Zuzia sierpień`15 Alicja marzec`18
    fb Naturalnie dla dziecka: https://www.facebook.com/pages/Natur...11082035818542

  20. #140

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez plejady Zobacz posta
    ania_przyszłamama myślę, że jakbyś napisała maila do producenta to może udaloby sie z sio xl
    Tez o tym myslalam. Zwyklego otulacza napewno nie kupie bo zmiana pieluchy na ruchliwym dwulatku bylaby koszmarem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •