Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 140

Wątek: Mommy Mouse

  1. #101
    Chustomanka Awatar Roanna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,105

    Domyślnie

    Tak, Nemo napisala prosząc o fotki wad i faktycznie uwzględni reklamacje Takze kolejny duży plus dla MM!
    Pielucha kupowana w lutym, więc jeszcze podobno sprzed udoskonaleń.
    Roan+Roanna 9.2010
    Roaniątko Synek 8.2013
    Roaniątko Córcia 8.2015

  2. #102
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    5

    Domyślnie

    o kurcze, zmartwiłam się tymi gumkami, bo pierwsze dwie SIO kupiłam już w lutym, a urodziłam w czerwcu wiec dopiero zaczynam używać... czyli wychodzi mi na to, że mam egzemplarze jeszcze przed udoskonaleniami. Mam nadzieję że jednak nic im nie będzie

  3. #103

    Domyślnie

    Nowe wzorki.. hmm pewnie jak nie jedną osobę tutaj dotychczasowe wzorki mnie nie zachwyciły. Choć pomimo tego zakochałam się w tej marce. Wzorki wzorkami polubiłam z czasem użytkowania ale nie było boom. Bardziej zachwycił mnie krój pieluszki (wkłady genialne od pierwszego uzycia)
    Natomiast całkiem co innego jest teraz. Nowe wzory są po prostu cudowne. Zywe kolory,takie soczyste. Jestem mama dziewczynki i preferuje pieluszki dziewczęce. Dla odmiany niesamowicie spodobał mi się wzór lemon tree . Brawo Nemo. Super wzory

  4. #104
    Chustomanka Awatar urkye
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    Okolice Pyrlandii
    Posty
    629

    Domyślnie

    Lemon tree jest super a mi sie bardzo podoba konsekwencja we wzorach, wszystkie sa spojne.

    fonopisane
    Piotras 10.2013 & Ola 01.2017
    mój blog szyciowy: szycie.blox.pl

  5. #105
    Chusteryczka Awatar plejady
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,264

    Domyślnie

    nam też się bardzo nowe wzorki podobają inne niż dotychczas, ale tak pewnie miało być
    Amelka lipiec`12 Zuzia sierpień`15 Alicja marzec`18
    fb Naturalnie dla dziecka: https://www.facebook.com/pages/Natur...11082035818542

  6. #106

    Domyślnie

    Lemon tree już nawet zamówiłam

  7. #107
    Chustonówka Awatar Emillia
    Dołączył
    Nov 2015
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    12

    Domyślnie

    Czy ma ktoś możliwość sprawdzenia kompatybilność wkładów i otulaczy Sio z Close Parent (stara generacja) , lub z wełniakami i wpinkami Ecodidi?
    Zależy mi na uproszczeniu stosiku, żeby mąż ogarniał(=częściej mam wolne)
    Z góry dziękuję

  8. #108
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    371

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Emillia Zobacz posta
    Czy ma ktoś możliwość sprawdzenia kompatybilność wkładów i otulaczy Sio z Close Parent (stara generacja) , lub z wełniakami i wpinkami Ecodidi?
    Zależy mi na uproszczeniu stosiku, żeby mąż ogarniał(=częściej mam wolne)
    Z góry dziękuję
    Mommy Mouse ma całkiem inne napki...

  9. #109
    Chustonówka Awatar Emillia
    Dołączył
    Nov 2015
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez katrioszka Zobacz posta
    Mommy Mouse ma całkiem inne napki...
    Dziękuję za szybką odpowiedz

  10. #110
    Chustonówka Awatar kariga
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Okolice W-wy
    Posty
    23

    Domyślnie

    Czy wkłady do SIO będą też pasowały do kieszonek innych firm ? (nappime, milovia, kokosi).Czy może nadają się tylko do dedykowanych pieluszek ?

  11. #111
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie

    Coś cicho na forum ostatnio.. Wkłady SIO - jeśli poprosisz przy kupnie o zaślepki np. to tak. napki które są na wkłądzie mogą poniszczyć pul kieosznki. Ale ja te wkłądy spokojnie zakłądam do otulacza wełnianego.

    http://pieluszkiwielorazowe.com.pl - blog pieluchującej mamy


  12. #112
    Chustonówka Awatar kariga
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Okolice W-wy
    Posty
    23

    Domyślnie

    dzięki atsumi, o tym nie pomyślałam, że przecież na nim zostaną napki Bardziej chodziło mi o krój i wielkość

    A jakie wkłady polecacie do SIO dla półroczniaka ? Chcę wypróbować ten system sio na wyjścia, bo niestety te peluszki które mam na stanie nie wytrzymują i bokami przeciekają. Zastanawiam się jaki rozmiar wkładów wziąć ?? Będzie ok L/XL i do tego Night Plus ? Czy może to za dużo?
    Ostatnio edytowane przez kariga ; 09-11-2016 o 23:38
    Najstarsza (2012), Średnia (2014), Najmłodsza (2016)

  13. #113
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie

    To zależy od wielkości dziecka. Na mojego synka rozmiar wkłądów do SIO L/XL był dobry dopiero ok 9-10 miesiąca. A S/M używamy do dzisiaj czasem, na małe siusiu jest ok. To są fajne dość chłonne i nie grube wkłady. SIO S/M plis Night któryś to będzie już trochę dużo - tzn na noc lub na dłuższy spacer ok. Wszystko też zależy ile siusia dziecko...

    http://pieluszkiwielorazowe.com.pl - blog pieluchującej mamy


  14. #114
    Chusteryczka Awatar plejady
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,264

    Domyślnie

    widziały najnowsze wzorki?

    ADELLIA



    ARCTOS



    Amelka lipiec`12 Zuzia sierpień`15 Alicja marzec`18
    fb Naturalnie dla dziecka: https://www.facebook.com/pages/Natur...11082035818542

  15. #115
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Coraz ładniejsze
    J.2014 i E.2016

  16. #116
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    2

    Domyślnie

    hej
    a czy jeśli kupię sio to mogę do nich używac tez zwykłych wkładow? Zakryja napki? Konkretnie, obecnie mam pule i duuuużo wkladów M z milovi... brakuje mi otulaczy i zastanawialam sie zeby kupić otulacze sio z mommy, i narazie kilka tylko wpinek, a zebym mogla tez wykorzystać tamte wklady z milovi.. co o tym sądzicie? Czy moze jednak lepiej do tamtych dokupic zwykly otulacz a kupic narazie jakiego jednego sio i pare wkladow do niego. Mój zamysl byl taki, że narazie maluch grzecznie lezy, a jak zacznie się wiercić to dokupie wtedy tych wpinanych wkladów, ale boje sie ze napki beda sie wbijac w plecki przy zwyklych wkladach. Ehh... sie rozpisałam Ale będe wdzieczna za pomoc

  17. #117
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez relima92 Zobacz posta
    hej
    a czy jeśli kupię sio to mogę do nich używac tez zwykłych wkładow? Zakryja napki? Konkretnie, obecnie mam pule i duuuużo wkladów M z milovi... brakuje mi otulaczy i zastanawialam sie zeby kupić otulacze sio z mommy, i narazie kilka tylko wpinek, a zebym mogla tez wykorzystać tamte wklady z milovi.. co o tym sądzicie? Czy moze jednak lepiej do tamtych dokupic zwykly otulacz a kupic narazie jakiego jednego sio i pare wkladow do niego. Mój zamysl byl taki, że narazie maluch grzecznie lezy, a jak zacznie się wiercić to dokupie wtedy tych wpinanych wkladów, ale boje sie ze napki beda sie wbijac w plecki przy zwyklych wkladach. Ehh... sie rozpisałam Ale będe wdzieczna za pomoc

    Napki są rozstawione szeroko, wkłady Milovii ich nie przykryją, więc istnieje ryzyko że będą się odciskać. Możesz kupić otulacz MM bez napek i wkładać do niego zarówno Milovię jak i te wkłady do SIO
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  18. #118
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    2

    Domyślnie

    A jak u was się sprawują wielkościowo? Jest szansa żeby starczyły do odpieluchowania? bo mój synek ma dopier 3mce skończone, a juz z dlugości musiałam puścić jeden rząd, a na szerokości ma dwa odstepu. I zastanawiam się wlaśnie czy dokupić milovie czy jednak mommymouse? milovia jakoś lepiej leży, ale myszki uwielbiam za brak stycznosci z pulem i w ogóle są pięknie odszyte.

  19. #119
    Chustomanka Awatar urkye
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    Okolice Pyrlandii
    Posty
    629

    Domyślnie

    Mm powstalo akurat jak moj starszak sie odpieluchowal, wiec troche czekalam na wypróbowanie marki kupilam otulacze, cora ma aktualnie niecale 5kg i pieluszki w wersji max spietej leza idealnie. Pul mieciutki, otulacz bardzo dobrze kryje wszystkie formowanki roznych firm. Gumki nic nie odciskaja, nic się nie odparza. Calosc ladnie odszyta. Jedyny minus - te starsze, biale napki. Te w nowszych otulaczach sa wygodniejsze w zapinaniu.

    Jestem zachwycona, gratulacje aktualnie to moje ulubione otulacze pulowe

    fonopisane
    Piotras 10.2013 & Ola 01.2017
    mój blog szyciowy: szycie.blox.pl

  20. #120
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    65

    Domyślnie

    A czy któraś z Was ma porównanie zwykłego otulacza i otulacza sio? Czy one się czymś różnią po za napkami w środku?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •