Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 140

Wątek: Mommy Mouse

  1. #61
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2015
    Miejscowość
    Freiburg
    Posty
    216

    Domyślnie

    ja też się z chęcią dowiem jak to jest z rozmiarem? szukamy czegoś nieobcierającego






  2. #62
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    To takie typowe OS. Obojętnie kieszonka czy otulacze wymiary takie same. Mierzyć innych mi się nie chciało zeby porównywać, ale wydaje mi się że Ecodidi z przeszyciami ma podobne wymiary.

    dł. całej po rozc. gumek 46cm
    przedni panel 26cm
    uszka po rozc. 43cm
    w kroku 14cm między gumkami, z gumkami 16cm
    spięta bez zmniejszania rozmiaru mierzona od góry do kroku 18cm

    Gumki mają delikatne, u mnie nic się nie odciska (prawie 11kg, rozm. ubranek 80/86, 2 lata)
    Tylko moja mała nie ma solidnych udek, ale skórę wrażliwą na otarcia i odciski ma.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  3. #63
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2015
    Miejscowość
    Freiburg
    Posty
    216

    Domyślnie

    ok, dzięki za odpowiedź, może się skuszę, ale na razie czekam na przesyłkę od Ciebie






  4. #64
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    kurcze, patrze na te zdjecia i zapragnelam zabawek i balonikow bo lune, martena i slonczko juz mamy

    nowe napy na dlugosci sa bardzo fajne, dobrze trzymaja, nawet jak do srodka napakuje. jeszcze czekam na zapiecie na rzep i to bedzie moj ideal jesli chodzi o pule poki co to moj nr 2

  5. #65
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    na moim synu odciska sie wszytsko (mam wszytskie otulacze szyte w polsce ) i mm wypada przy innych pieluchach na tym polu nprawde spoko. bardzo delikatnie, ten patent z elementem elastycznym dziala.

  6. #66
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie

    My też testowaliśmy nowości! Pionowe napki są lepsze - tak zdecydowaliśmy całą rodziną: mężowi nie rozpinają się przy wyciąganiu pieluchy spod pupy, mi przy zakładaniu nocnego załadunku, synkowi podczas szarpania pieluchy (oj za mało mamy chyba zabawek dzieć bawi się pieluchami - lubi je ). Krótsze wklady do SIO -mogłyby być (i będą) odrobinę dłuższe, teraz ściągają nam pieluszkę bardziej na bioderka. Wkład nocny -extra!! Tylko dla starszych dzieci, dla rozmiaru M za długi .

    Ciągle polecamy!! Czekam i czekam na wiosenne pule

    http://pieluszkiwielorazowe.com.pl - blog pieluchującej mamy


  7. #67
    Chustofanka Awatar Baryczka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Dolina Baryczy
    Posty
    440

    Domyślnie

    I u nas mocniejsze pionowe napki się lepiej sprawdzają. W ogólne miękkość pulu i jakość wykonania zachwycają mnie za każdym razem, gdy wezmę pieluszkę mm do ręki.
    Pisałam chyba to już wyżej- widać ile pracy właściciele włożyli, by stworzyć pieluszkę idealną. Każdy detal wydaje się być przemyślany.

    Na dupce SIO Marten


    Tapatalk

  8. #68

    Domyślnie

    kupiłam ostatnio pieluszkę SIO i jestem zachwycona. To są pieluszki nowej generacji, nigdy nie widziałam tak bardzo zaawansowanej "technicznie" pieluchy. Mięsisty pul, ciche napy, elementy elastyczne, delikatne gumki, super miękkie wkłady (ja mam thermo air i night plus)- to wszystko sprawia, że jest to dla mnie pielucha idealna, i mam nadzieję że taka zostanie. Pieluchę używam dla 2-miesięcznej córki i rozmiar s/m jest idealny. Wkładka nocna night plus, którą powinno się dopinać do wkładu thermo-air jest jeszcze trochę przyduża i razem tworzą dużą pupę, dlatego na razie nie stosuję tego rozwiązania na noc. Ale dziś założyłam córce na dzień sam wkład night-plus do otulacza i nic bokami nie wyciekło, więc na razie będę go używać jako samodzielnego wkładu.
    Na koniec chciałam dodać, że życzę firmie mommymouse samych sukcesów, także za granicą, bo są to pieluchy na światowym poziomie.

  9. #69
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    517

    Domyślnie

    M/S to wielkość wkładów, tak? a pieluchy sa OS?
    Ostatnio edytowane przez genia ; 18-04-2016 o 10:20

  10. #70
    Chustofanka Awatar Baryczka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Dolina Baryczy
    Posty
    440

    Domyślnie

    Tak, genia. Wkłady możesz dobierać wg potrzeb. U nas eSka i eMka świetnie dają radę przy prawie dwulatku. Często na wyjścia eLkę wzmacniam eSką- dają radę nawet 3h

    Tapatalk

  11. #71
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    mamy na stanie trzy kieszonki MM,czekamy jeszcze na zdobyczną gumę balonową
    i tak: mam naprawdę duużo pieluszek,różnych różnistych,chyba wszystkie możliwe firmy przetestowaliśmy i muszę stwierdzić,że przy MM wszystkie Milovie i inne Bumgeniusy mogą się schować i bać się nowej konkurencji.
    To są NAJLEPSZE pieluszki jakie kiedykolwiek miałam. Są idealne,doskonałe,same ochy i achy. W życiu nie miałam w rękach tak miękkiego pulu,dopracowane są na tip top,wszystko przemyślane i starannie uszyte,po prostu rewelacja.
    Bez wahania mogę stwierdzić,że to mój nr1 w świecie pieluchowym.Cud,miód i orzeszki.
    Jestem przekonana,że MM będzie wiodło prym na rynku polskich pieluszek,to tylko kwestia czasu.
    Czekam na nowe wzory

  12. #72

    Domyślnie

    ja mam wzór ZABAWKI. Jest ładna ale faktycznie przydałyby się nowe wzorki. Mnie osobiście bardzo podobają się wzory babyetty, aż miło zakładać je na pupę dziecku

  13. #73
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    517

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Baryczka Zobacz posta
    Tak, genia. Wkłady możesz dobierać wg potrzeb. U nas eSka i eMka świetnie dają radę przy prawie dwulatku. Często na wyjścia eLkę wzmacniam eSką- dają radę nawet 3h

    Tapatalk


    a sama eSka do ilu kg twoim zdaniem wystarczy i sama Mka?

  14. #74
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie

    W sio S/M wg mnie spokojnie wystarczy do 10kg. A normalne wdłady - prostokątne M jeszcze jest dla nas Ok - 9kg 10miesięcy, ale na dłuższe wyjścia wzmacniam go boosterem albo S-ką .

    Nowe wzory będą się pojawiamć, są przygotowane, więc czekaaaaaamy !

    http://pieluszkiwielorazowe.com.pl - blog pieluchującej mamy


  15. #75
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    517

    Domyślnie

    dzięki ciekawe,czy te nowe wzory też takie jasne,czy zupełnie inne. ja lubie żywe kolory. ciekawa jestem tych pieluszek

  16. #76
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie

    Ja właśnie też nie przepadam za pastelami :/ nowe wzory - zobaczę za kilka dni Bubblu Gum na żywo więc dam znać .

    http://pieluszkiwielorazowe.com.pl - blog pieluchującej mamy


  17. #77
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Nemo pisała przynajmniej o jednym że bardzo intensywny kolorystycznie ma być.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  18. #78

    Domyślnie

    Zacznę je kupować z powodu pozytywnych opinii, jakości wykonania oraz za to że to Polska firma.

  19. #79
    Chustofanka Awatar Baryczka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Dolina Baryczy
    Posty
    440

    Domyślnie

    Calydlamamy, jakość rzeczywiście jest pierwszoklasowa. Od razu rzuca się w oczy dokładne wykonanie. Jednak myszkowe pieluszki mają mnóstwo typowo użytkowych zalet- każdy szczegół wydaje się dokładnie przemyślany, płaskie, ciche napy, wąski krój, delikatne gumki. I bardzo fajna wstawka z białego pulu na uszkach, który jest bardzo elastyczny i fajnie ułatwia dopasowanie szerokości w pasie.

    Tapatalk

  20. #80
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,057

    Domyślnie

    Tak zachwalacie te pieluszki, że sama zapragnęłam, ale troszkę funduszy jednak trzeba... No nic może w ramach prezentu dla noworodka pokieruję "pytającego" - jeśli się taki znajdzie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •