Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 140

Wątek: Mommy Mouse

  1. #21
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Moje wrażenia po testowaniu wcześniejszym i teraźniejszym. Nosiciel :synek 1,5 roku ponad, ok 14 kg wagi.
    Bardzo czekałam na te pieluszki, późneij na kolejne wersje, ponieważ właściciele szukali rozwiązań zbliżających pieluszkę do ideału Chciałbym jakoś uporządkować moje wrażenia.
    Na PLUS:

    -pieluszka miękka, gumki miękkie , elastyczne wstawki powodują ,że w pasie nic się nie wrzyna. Wielki plus za miękkość i wygodę dla dziecka. (przy czym mój synek już jest duży, nie wiem jak pieluszka układa się na maluszku. Wiem jedynie, ze te ponosi spokojnie do końca pieluchowania, gdy np. Milovia jest już nam za ciasna w pasie...)
    -NAJWIESZY DRUGI PLUS za wkłady!!!po pierwsze, układają się miedzy nogami dziecka, tak ,ze jest wąsko!!!(cały czas pisze o dużym dziecku, nie wiem jak maluszki) i WYBAWIENIE DLA MOICH RĄK. Nie moge dotykać mikrofibry, ponieważ mam suche i zrogowaciałe dłonie, a ten wkład-bajka. Poza tym wg mnie chłonny, szybko schnie, staranannie obszyty i wykonany. Uźywamy L bez dodatkowego boostera. Thermo -air.
    -podoba mi się wybór sposobów pieluszkowania, że są i kieszonki i otulacze. Ze jest wersja z bambusem. Wtedy kupując otulacz, można mieć wkłady i polarowe , i bambusowe w zaleznosci od upodobań czy potrzeb. Podoba mi się klepsydrowy kształt wkładów do otulaczy, naprawdę trudno przesikać.
    - bardzo jasna i przemyslana strona, zaraz sobie przypominam siebie na początku, jak kupiłam otulacze a do tego wkałdy do kieszonek, bo nie wiedziałam co jest co....
    -wzorek Swiąteczny jest po prostu rewelacyjny!!!!urzekł mnie jak kiedys piraci Milovii, moja pierwsza miłość
    _no ale to sprawy drugorzędne, wracając jesz\cze do pieluszek, to podoba mi się wejście z przodu, podoba mi się lekka gumka na pleckach i wykończenie, podoba mi się elastyczna tasiemka w pasie, podoba mi się,ze na WSZYSTKO są atesty, podoba mi się,ze pieluszka bardzo zgrabnie lezy na dziecku, zwłaszcza między nóżkami i ,że jest płaska w miarę na pleckach, nie robi odwłoka.
    MINUSY:
    - wszyscy chwala napki, a ja nie mogę się przyzwyczaić do nich, niby chodza cicho, ale jakoś tak nie leżą mi,
    -nie podobają mi się za bardzo wzorki, oprócz świątecznej i jeszcze takiej letniej. reszta niezbyt. przypominają mi grafikę na pudełku od kredek, które gdzieś się kryje u mnie w domu, chciałbym, żeby Mommy Mouse produkowała pieluszki z wzorami jak pierwotna Milovia (Gaja popełniła o tym wątek)
    -polar MM jest miękki, nie kulkuje się, ja jednak już organicznie nie przepadam za polarkiem wiec chciałbym, żeby MM wprowadziła pieluszkę z welurem jak w BG,
    -bambus w naszej wodzie (twardej) szybko twardnieje i robi się szorstki, rozumiem, ze dlatego, iż nie ma zadnych dodatków, bo tak się dzieje u mnie z wszystkimi bambusami bez dodatków. bez suszarki ani rusz.

    Życzę Firmie powodzenia!
    -

  2. #22
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,214

    Domyślnie

    Nata a masz jakies zdjecia pieluszki lub otulacza? Samej badz na dzieciu?

  3. #23
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sakahet Zobacz posta
    Nata a masz jakies zdjecia pieluszki lub otulacza? Samej badz na dzieciu?

    ogarnę się i zrobię. jak aparat znajdę, bo od wczoraj szukamy...

  4. #24
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    To ja tez napiszę, bo jako pieluchoświrka się nie oparłam i kupiłam A się skusiłam, bo pieluszki są 'inne'. Dla mnie wielkim plusem tej marki jest fakt, że nie powieliła modelu Milovii jak kilka polskich firm pieluchowych.

    Pieluszki kojarzą mi się z Grovią, Bumgeniusem ... nie są kopią broń boże, rozwinęły kilka tamtych rozwiazań jak siateczka od pupy w otulaczach czy zapiecie dwurzędowe. Raczej chodzi mi o jakość wykonania, są bardzo ładnie uszyte. Pul jest mięciutki i elastyczny, choć to akurat cecha pula produkowanego w Polsce. Mimo dodatkowych wstawek z pula pieluszka nie zrobiła się sztywna i pancerna jak np. CP

    Mam kieszonkę, otulacz i otulacz SIO, żeby wypróbować wszystko . W sumie nie różnią się krojem, są tak samo długie i szerokie w kroku. otulacz SIO różni się od otulacza rodzajem siateczki i ma jeszcze pul naszyty na środku, no i napki do wpinania, to wszystko, więc oba otulacze raczej do wkładów, choć na zgrabną formowankę tez wejdą. Gumki delikatne i nieodciskające, elastyczne wstawki na uszkach są super, bo pieluszka ładnie pracuje w pasie.
    Osobiście nie lubię zakładek z pula w otulaczach, ale tu zakładka jest tylko z przodu i dość wąska, poza tym ten pul jest miły w dotyku. Za niepotrzebną uważam ten pasek pula na pleckach w kieszonce. Napki są malutkie i inne niż zazwyczaj w pieluchach. Są ok, choć w razie popsucia się takiej napy ciężko będzie ją zastąpić, chyba że u producenta

    Wzorki to nie do końca moja bajka, podoba mi się świąteczny i ten czarno-biały. Plus za wkłady obszyte tkaniną siateczkową, bo ja też nie cierpię dotykać mikrofibry, a tak są bardzo przyjemne w dotyku. W sumie jedyną uwagę jaką mam to fakt że wkłady do SIO są w jednym rozmiarze, one są spore i przy zmniejszeniu do rozm. S są za duże, można by użyć do S-ki tylko ten mały ale wtedy napy do wpinania są odkryte.

    Generalnie super pieluszki, przemyslane, wypieszczone ... polecam.
    Mam nadzieję, że mnie nie skasują, bo w sumie chyba nie mogę się tu wypowiadać ... ale co tam, miałam ochotę opisać wrażenia

    Ostatnio edytowane przez Agis ; 17-12-2015 o 20:42
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  5. #25
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Agis, wiem,że mnie usuną ale dzięki za Twoją recenzję, bo trzeba dużo obiektywizmu, żeby napisać tak dobrą recenzję nie wiem jak długo tu powisi moja odpowiedź i powielę ją na pw, bo bardzo dużo pracy włożyłam w pieluszki a recenzja osoby szyjącej to COŚ

    obiecuję, że więcej tu nie napiszę ale nie mogłam się powstrzymać to wina Agis
    Ostatnio edytowane przez NEMO ; 17-12-2015 o 22:44

  6. #26
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie

    MM sprezentowało mi OTULACZ z wkładami M i S. A więc recenzja dotyczy otulacza i kilku wkładów .

    TESTER: 6 miesięcy, wiercioch
    CZAS TESTOWANIA: 9 dni
    WRAŻENIA:

    PLUSY + + +
    +Bardzo starannie wykonana pieluszka .
    +Podoba mi się to, że autorom, projektantom - producentom, Ani tak bardzo zależy na tych pieluszkach - czyli na dobru dziecka i rodziców.
    +Miły kontakt z NEMO-właścicielem MM
    +Pul bardzo delikatny, miękki, przyjemny w dotyku, delikatniejszy ma chyba tylko Kokosi.
    +Bardzo ładnie się układa, zgrabna.
    +na pleckach pieluszka jest bardzo płaska, brak zakładki, delikatna gumeczka, , nie robi odwłoku.
    +napki - nowy patent. Nie widziałam jeszcze takich napek, inaczej klikają, ciszej. Łatwiej się je wpina i wypina, przez co, jeśli są za ciasno spięte na długości, to się same rozpinają sygnalizując - mamo/tato, urosłem! Mam tak, że jeśli za mocno rozciągnę pieluszkę to napki się odpinają, z jednej strony zaleta, z drugiej.. znowu trzeba spinać (ale to nie jest jakaś ciężka praca przecież). W pasie napki są gęsto nabite - to duży plus!
    +Zapięcie jest dwurzędowe, na naszym maluszku, który ma ciągle podkulone nogi zakładki z przodu (te do zapinania) nam się rolują, ale to nie przeszkadza. Jak się zacznie prostować będzie już ok. Dzięki takiemu zapięciu nie będziemy mieć za rok odciskającej się na brzuszku napki
    +Oryginalne wzory, nie powielają tego, czego i tak na rynku dużo
    +Elastyczne wstawki przy zapięciu rzeczywiście nic a nic się nie odciska, nie uwiera w pasie, łatwo się naciąga przy zapinaniu.
    +Plus dla firmy za różnorodność
    +Piękna strona (może nie wszystko jest jak dla mnie domyślne do znalezienia,ale oj tam), zdjęcia!! Profeska!!
    +Wkłady z Thermo i z polarem szybko schnął, wszystkie są miękkie, ładnie i wygodnie się układają, dobrze nam się je wkłada, plus za dopinanie wkładów. chłonne, serio, jak na mikrofibrę to bardzo chłonne, po małym zamoczeniu (które mi sygnalizuje dziecko) macam i macam - ne czuć wilgoci i gdyby nie dziecko to myślałabym, że suchutki wkład.
    +Łatwo się odpierają plamy, zarówno z otulacza jak i z wkładów .
    + zakładka z przodu - szukając idealnego rozwiązania na chłopca myślałam, że to będzie zakładka z pulu, ale w innych pieluszkach się nie sprawdziła - i tak była mokra. Tutaj 9 dni mija a zakładka sucha, i nie wiem czy magiczna zakładka, sprawdzałam to z mniej chłonnymi wkładami, no i daje radę. Tak więc super!
    +Stosunek ceny do jakości - prawidłowy.

    Ni to plus, ni to minus CO JEST, NIE PRZESZKADZA, ALE JEST PO PROSTU OK:
    *gumki przy nóżkach - delikatne, elastyczne, takie jak lubię. Nie wrzynają się w nogi, jak twardy amerykański pul, nie odciskają się, tzn nie cisną, ale ślad po gumkach jest, jeśli da się lepiej, to super, ale możliwe, że po prostu lepiej się już nie da a ja marudzę. porównuję np. do Wełniastych, gdzie nie ma żadnego śladu na nóżkach.
    *Wydaje mi się, że wkład S może nie wystarczyć dla małego dziecka, dla mojego najlepiej, żeby były dwa.
    *Doszyty pul przy nóżkach po wewnętrznej stronie - to higieniczne, bo jak tylko zamoknie trzeba zmienić otulacz, niemniej wolałabym chyba gładki pul, nie lubię jak moje dziecko jest w mokrym, wkład wkładem, ale ten nasiąknięty pul, no nie wiem.
    *Siateczka - mi nie przeszkadza, ale ma pomagać, i tak nie bardzo wiem, czy nam pomaga .

    MINUSY ---
    -wkład Thermo-Air ma nie zostawiać mokrego filmu jak w coolmaxie, a zostawia niestety - przy dużym napełnieniu. Może inaczej po prostu się nie da w wielo.
    -wkład Bamboo-Air schnie służej niż moje bambusy od puppi, a lubię jak wkłady szybko schnął.
    -Zakładka z przodu jest jak dla mnie u góry niefortunnie przeszyta - jest milimetrowy margines przez, przez co pul z zakładki wystaje i muszę się nagimnastykować, żeby go ładnie ułożyć.. nie wiem czy dobrze wyjaśniłam..
    - kolory. Ja lubię żywe, nasycone kolorki. Pieluszki są w większości pastelowe, jasne, miękkie, to nie są moje barwy. To taki subiektywny minus nie negatywny!

    Ogólnie super . Te minusy o których napisałam, nie przeważają nad moim dużym zadowoleniem i nie są jakieś niebywale uciążliwe. Jestem bar
    Ostatnio edytowane przez atsumi ; 18-12-2015 o 16:50

    http://pieluszkiwielorazowe.com.pl - blog pieluchującej mamy


  7. #27
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Mam tu jedno zdjęcie chyba z września, bo testujemy intensywnie te pieluszki. Zobaczcie jakie zgrabne!!!( a wiecie, ze mam lekkiego fizia na tym punkcie) Może jeszcze dodam, ze w swojej recenzji pisałam głównie o kieszonkach. I, że wymieniłam wkłady z innych form, nawet z BG na Mommy Mouse. One też bardzo mi się sprawdzają w wąskich pieluszkach, jak BY i Nappime, bardzo ładnie się układają i nie mam problemu z tym polarem/coolmaxem, żeby dobrze ułozyc. No i jeszcze, to co atsumi napisała, podziwiam, że właściciele firmy tak profesjonalnie podeszli do tematu.

  8. #28
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    jejjjjjjjjj...nie umiem zdjęcia odwrócić

  9. #29
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Nata jaki on cudny

    W temacie jeszcze mój M. przebiera pieluche i ogląda MM po czym mówi jak starannie uszyte i to prawda.
    Ja mam fotki z lata na początku testowania Miło miał półtora roku


    Ostatnio edytowane przez mamru ; 09-02-2017 o 14:22

  10. #30
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,214

    Domyślnie

    Nata nie widze Twojego zdjecia

    Mamru wygladaja zgrabnie

    A czy mozecie zrobic zdjecia samych pieluszek I otulaczy?

  11. #31
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Małgosiu zrobię jak tylko się wypiorą bo wszystkie w pralce

    Stosikowe mam jedynie

  12. #32
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie

    No to ja wstawię foty:
    https://goo.gl/photos/GDnYvRn9dkXv5ex67

    http://pieluszkiwielorazowe.com.pl - blog pieluchującej mamy


  13. #33
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Małgosiu zdjęcia środków

    Od lewej otulacz, SIO System i kieszonka

    Kieszonka


    SIO system


    Otulacz

  14. #34
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,214

    Domyślnie

    Dziekuje Marysiu

  15. #35
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    O jaaa. dzisiaj już 20!!!!a ja poluje na jeszcze jedną gwiazdkowa, mam nadizeję,ze ta promocja jest do 20-go włącznie!!!!a jak nie, to chyba po znajomości się zwróce

    Może jeszcze dopiszę, że dla większego dziecka, kiedy już większość pieluszek ciasna to bym chyba tylko te pieluszki zostawiła i Bumgeniusy (chociaż i te za duże nie są) , bo blueberry sa za szerokie w kroku, wonderoosy wielkie, ale wąskie w pasie...

  16. #36
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,288

    Domyślnie

    Nata przez Ciebie kusi mnie by spróbować aaaaa

  17. #37
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joasia Zobacz posta
    Nata przez Ciebie kusi mnie by spróbować aaaaa
    są warte grzechu....

  18. #38
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    I mnie też. A miałam już nie kupować pieluszek
    J.2014 i E.2016

  19. #39
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,288

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nata Zobacz posta
    są warte grzechu....

    no wiesz sis

  20. #40
    Chustofanka Awatar Baryczka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Dolina Baryczy
    Posty
    440

    Domyślnie

    I do mnie dotarła pieluszka MM- kieszonka, wygrana w fejsbukowym konkursie.

    Kilka zdjęć:

    Dwa spinane wkłady- eSka i eMka. Pierwsza cała obszyta coolmaxem,druga ma coolmax i frotkę bambusową. Bardzo miękkie i delikatne.


    I wewnątrz- wejście na wkład, mimo że z przodu- czego nie trawie w milovi, tutaj jest lepiej wg mnie przemyślane. Zdecydowanie nie będzie się wywołać jak w kieszonkach milovi.
    Bardzo miękki polarek- cudo! Pomyślałam,że chciałabym mieć tak miękką np piżamę


    Pieluszkę dziś wypiorę i będę testować. Pierwsze wrażenie jest takie- bardzo miękka, super elastyczny i cienki pul, jakość wykonania na najwyższym poziomie. Napki rzeczywiście są cichsze, choć wydają się delikatniejsze. Widać, że właściciele przyłożyli ogrom starań,by wypuścić na rynek ideał pieluszki.


    Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Baryczka ; 30-12-2015 o 13:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •