Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: az sie pochwale...

  1. #1
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie az sie pochwale...

    chyba sie zarazilam... co prawda na razie nie bezpieluchowym, ale wielorazowkami. na probe kupilam jednego bum geniusa i jednego p'tits dessous (kieszonki) jak rowniez papierki. tutaj (uk) taaaki wybor, nie wiadomo czy sie cieszyc czy plakac (osiolkowi w zloby dano...). poczytalam forum i zdecydowalam sie na te dwie, bo polecane. jak sie sprawdza to nabedziemy wiecej, zeby juniora przestawic calkiem. na poczatek kieszonki, a potem jakies inne tez. to wciaga jak chusty...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  2. #2
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    pomiędzy Łodzią a Warszawą
    Posty
    1,620

    Domyślnie

    no strasznie wciąga


    jak jesteś w uk, to polecam ci jeszcze nature babies i mother ease, bardzo fajne i dobre jakościowo. super kolorowe są minki, szyte z polarku, też z uk.
    Trener Szkoły Noszenia ClauWi®, http://www.clauwi.pl

  3. #3
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annamamaalexa
    no strasznie wciąga


    jak jesteś w uk, to polecam ci jeszcze nature babies i mother ease, bardzo fajne i dobre jakościowo. super kolorowe są minki, szyte z polarku, też z uk.
    ja chyba musze jakis napad na bank zorganizowac, albo co....
    w poniedzialek sie spotykamy z innymi polskimi chustomaniaczkami to moze cos zorganizujemy - na chusty i pieluchy juz widze te tytuly gazet 'polski gang chustomaniaczek'...
    albo chociaz totolotek
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  4. #4
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    64

    Domyślnie Re: az sie pochwale...

    Cytat Zamieszczone przez mama_frania
    chyba sie zarazilam... .
    Ja też Nie wiem, czy zestaw, który mam jest bardzo dobrze obmyślany, bo niestety trochę chaotycznie robię takie zakupy, ale myśle że nie jest źle... W końcu z tego pozornego chaosu wyłoni się jakiś porządek. Mam na razie trzy pieluszki (otulacze róznych firm) plus wkłady, całą masę tetrowych pieluszek i wełniane majteczki, do tego flanelowe kwadratowe wkłady (na razie okropnie sztywne, więc pewnie będę je jeszcze prać).
    Przede wszystkim cieszę się znów na możliwość obserwacji maluszka - będzie sporo zabawy No i na spróbowanie czegoś nowego - to tak przyjemnie mobilizuje.
    Mama Tereski (24 grudnia 2005) i Klary (26 lutego 2008)

    Poszukiwacze rzeczy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •