Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Happiko

  1. #1
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie Happiko

    Pule wygladaja jakby to byla firma Smartlove Jednak ja nie o tym.
    Chcialam zapytac o konopny polar Happiko. Jak Wam sie sprawdza? Formowanki lub/i wklady?

    Ja mam tylko jeden wklad, dlugi, ten wzmocniony 3 warstwy z przodu, ale i tak sam ten wklad to za malo na mojego 2 latka Zawsze musze cos dolozyc. Jednak lubie jego "milusiosc", mam nadzieje, ze nie stwardnieje, u mnie prany dopiero max 3-4x.
    Dzis moje dziecko na nim pierwszy raz spi. Konopny wklad zlozony na pol czyli 4 warstwy (5 z przodu), bambus innej firmy w sumie 4 warstwy i wszystko w kieszonce Milovia

    Wklady tej firmy z bambusowego weluru mega milutkie w dotyku, ale jednak sie nie zdecydowalam, bo niby 5 warstw, ale cienkie strasznie.Taki bambus owiniety konopnym to juz by bylo cos dla mojego 2 latka, ale za 40-42 zl wiec chyba jednak zostaniemy przy innych wkladach.

    A jak formowanki, bo my juz nie uzywamy? Opcja kieszonki chyba fajna co?

    Niemniej plus, ze w koncu produkowane w PL a nie Chinach
    Toopy & Binoo

  2. #2

    Domyślnie

    My korzystamy z długich wkładów, wkładu mini i z formowanki. Wkłady niestety u nas po praniu są sztywne ale przejeżdżam nimi o brzeg blatu kuchennego i już są w porządku. Formowanka jest trochę grubsza i sztywniejsza niż inne, które posiadamy, ale ta sztywność na szczęście jest niewielka i nie przeszkadza zupełnie. Są dość chłonne ale dla nas na noc ta formowanka plus dwa długie wkłady (jeden na pół, drugi na trzy) i jeden mini no wersja na styk. Jak zabraknie mini albo złożę oba na pół to mocno namięka nam wełniak, a tak tylko troszkę.

  3. #3
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2015
    Posty
    42

    Domyślnie

    Karolcia a masz porównanie tej formowanki z jakąś inną? Dziś w nocy córka przesiusiała mi dwie formowanki pupeko wypakowane podwójnymi wkladami:/

  4. #4
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Gaju bo happiko to smartlove. Tylko chyba jest różnica w kroju.

  5. #5
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    1

    Domyślnie

    A kiedy były Happiko produkowane w Chinach ? bo to dla mnie news dnia dzisiaj ...

  6. #6
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DariaK Zobacz posta
    A kiedy były Happiko produkowane w Chinach ? bo to dla mnie news dnia dzisiaj ...
    Nigdy nie byly i rozumiem, ze o to firmie Smartlove chodzio, zeby robic pieluszki takie juz w 100% polskie. Moze tak zrozumialas co napisalam, choc chodzilo mi o to, ze skoro to ta sama firma to fajnie, ze w koncu szyje w PL z rodzimych materialow. Ale tez rozumiem, ze tylko Happiko, bo Smartlove szyte nadal w Chinach, tak?
    Toopy & Binoo

  7. #7
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    smartlove szyte tez w polsce przeciez...

  8. #8
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Moze teraz tak. Na grupie fb, gdy trwaly testy Smartlove, zrozumialam, ze to polska firma tylko szyje poza PL.

    Rozmawiajmy, jesli cos sie zmienilo, to warto zeby dotrzec do prawdziwej i aktualnej informacji Tym bardziej puscic ja w swiat
    Toopy & Binoo

  9. #9
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    ja i z tego co ciocia wiedzma tu pisala, z tego co daria z pupeczkowo.pl mowi i z tego co dziewczyna windelzauberland mi mowila (sprzedaje w niemczech smartlove pod swoja marka) sa produkowane w polsce, z polskich materialow, Lukasz (wlasciciel) szyje sam.

  10. #10
    Chustofanka Awatar ciocia_wiedzma
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Karczew
    Posty
    218

    Domyślnie

    Zarówno Smartlove jak i Hapiko nigdy nie były ani w Chinach, ani z Chińskich materiałów szyte. Od samego początku jest to produkcja całkowicie Polska.

  11. #11

    Domyślnie

    QUOTE=kochanie;3220592]Karolcia a masz porównanie tej formowanki z jakąś inną? Dziś w nocy córka przesiusiała mi dwie formowanki pupeko wypakowane podwójnymi wkladami:/[/QUOTE]

    dopiero przeczytałam :/
    mam porównanie do puppi bambusowej do której wkładam długie bambusowe ecodidi, jeden na pół a drugi na cztery, położony z przodu (mam chłopca) i jest znacznie lepiej, tzn. wcale nie namiękają mi gacie. Według mnie formowanka to tylko taki mały dodatek a kluczową rolę odgrywają wkłady bo kiedy w formowankę happiko włożę inne wkłady to też jest lepiej. Ostatnio moim faworytem jest prefold pupeko L w formowance złożony wzdłuż dłuższego boku i z zakładką z przodu bo bez tego nie mieści się do formowanki. Czekam na bambusowy puch pupeko ale jak przeczytałam twojego posta to się trochę wystraszyłam, że nie był to dobry zakup...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •