Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1234567
Pokaż wyniki od 121 do 128 z 128

Wątek: Ksiązki o Bożym Narodzeniu i Zimie

  1. #121
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,723

    Domyślnie

    Mozesz zalinkować Wszechświat?

  2. #122
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,853

    Domyślnie

    Ja też się zastanawiałam, w którym wątku, ale tu pasuje, więc wrzucę. Bardzo ujęła mnie książka Święta z dziadkiem. Bardzo zaskakująca. Miałam chwilę zwątpienia, czy nie za trudna dla czterolatki, ale ją zaciekawiła. A mnie wycisnęła parę łez. Na pewno będziemy do niej wracać.
    Kornelka 25.03.2015, Józio 16.09.2017

  3. #123
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    https://bonito.pl/k-1753859-wszechswiat

    Również mam książkę Święta z dziadkiem ale nie zdecydowałam się nawet dla mojego 8 latka. Natomiast on bardzo wrażliwy.

  4. #124
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,853

    Domyślnie

    Ja dużo tłumaczyła córce, nie wiem, ile faktycznie zrozumiała, ale słuchała, zadawała pytania. My w ogóle dużo rozmawiamy w domu o ekologii, ona spędza bardzo dużo czasu w ogrodzie z dziadkiem i ta historia jest nam bliska. Mnie ta książka ogromnie wzruszyła. Myślę, że z roku na rok będzie wynosiła z niej coraz więcej.
    Kornelka 25.03.2015, Józio 16.09.2017

  5. #125
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Zastanawiałam się czy wpisać tutaj czy w ogólnym książkowym. Padło na ten wątek bo chciałabym podzielić się tym co w ostatnim czasie czytaliśmy.
    Będą te o zimie i świąteczne oraz inne ale moim zdaniem dobre na długie wieczory albo przeziębienia dzieci
    Historie pod choinkę
    Ekspres polarny
    Historia Świętej Rodziny
    Mały pokój z książkami (bardzo cieszę się na wznowienie tej książki bo chciałam kupić używaną ale egzemplarze były beznadziejne)
    Śnieżynka
    W drodze do Betlejem
    Świetliki Bożego Narodzenia
    24 baśnie przed nastaniem Wigilii
    Gąska Zuzia i pierwsza gwiazdka
    W świętą noc Bożego Narodzenia
    Marco Polo
    Wszechświat - polecam bardzo, świetnie przygotowana książka, robi wrażenie
    Zabawy na śniegu
    Pierwszy dzień zimy
    Tradycje wigilijne
    a napiszesz coś więcej o książce Mały pokój z książkami? Dla jakiego wiekowo czytelnika się nada?

  6. #126
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    a napiszesz coś więcej o książce Mały pokój z książkami? Dla jakiego wiekowo czytelnika się nada?
    Możesz spróbować już dla swoich dzieci, może się spodoba. Gruba książka podzielona na kilkanaście opowiadań. Mało ilustracj dużo opisów. Chyba bardziej dziewczynkom się spodoba niż chłopcom, aczkolwiek u nas dobrze przyjęta. Książka jest mi znana i mam do niej sentyment, czytana samodzielnie w szkole podstawowej i później też
    Z książkami znanymi mi z dzieciństwa mam zawsze problem jeśli chodzi o określenie wieku bo sięgam po nie niez astanawiając się dla jakiego jest wieku. Nie potrafię go określić jeśli chodzi o Mały pokój z książkami.

  7. #127
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Możesz spróbować już dla swoich dzieci, może się spodoba. Gruba książka podzielona na kilkanaście opowiadań. Mało ilustracj dużo opisów. Chyba bardziej dziewczynkom się spodoba niż chłopcom, aczkolwiek u nas dobrze przyjęta. Książka jest mi znana i mam do niej sentyment, czytana samodzielnie w szkole podstawowej i później też
    Z książkami znanymi mi z dzieciństwa mam zawsze problem jeśli chodzi o określenie wieku bo sięgam po nie niez astanawiając się dla jakiego jest wieku. Nie potrafię go określić jeśli chodzi o Mały pokój z książkami.
    Dziękuję

  8. #128
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Książka, która znalazła się u nas przypadkowo i nie mogłam jej już oddać. Och zła byłam na mojego m, że odebrał z bonito i położył z innymi czytanymi a nie z nowymi do sprawdzenia. Zła byłam też na siebie, że jak jechał odebrać zamówienie to nie powiedziałam mu, że ta książka nie ma być odebrana.
    Trochę się na nią boczyłam. Minęły Święta i Nowy Rok. Córka ją wypatrzyła i poprosiła o czytanie. Jakoś się zmobilizowałam a tu mega miłe zaskoczenie. Ksiązka jest cudowna. Piękna tekstowo, ciepła, oddajaca klimat przed świąteczny. Baaardzo mi się podoba i baaardzo podoba się moim dzieciom.
    Wklejam kilka zdjęć.




    Wystarczy nacisnć na zdjęcie aby powiększyć
    Ostatnio edytowane przez spadłamznieba ; 02-02-2020 o 16:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •