Strona 90 z 439 PierwszyPierwszy ... 40808283848586878889909192939495969798100140190 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,781 do 1,800 z 8766

Wątek: Moje włóczkowe wolne chwile - #1 - wszystko, co dostępne, zawsze w # 1

  1. #1781
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Basiu, w tej chwili właściwie nie ma kolejki. Na chustę czeka pewna_mama, włóczka dziś będzie u mnie, więc chusta za jakieś 2 tygodnie. A potem jestem wolna

  2. #1782
    Chustoguru Awatar odynka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    odiland
    Posty
    7,861

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magnus Zobacz posta
    Zapraszam do oglądania galerii "do wzięcia" (link w stopce). Zamieszczam tam zdjęcia rzeczy, które można mieć u siebie z dnia na dzień
    Na przykład taka wielgachna chusta w pięknym miodowym kolorze jest do wzięcia od ręki. Skład to akryl+moher+wełna, jest ciepła, nie gryzie... Rozmiar pozwala na szczelne owinięcie się (najdłuższy bok 200 cm., wysokość chusty 130 cm.). Cena: 150 zł.

    czy ja juz pisalam ze wiecej tu nie wchodze? uch dobrze dla portfela mego ze jest pusty
    Wataha: Nelly: 14/06/2007 Lilly i Zuzka: 15/09/2010

    http://zakamarek.eu - targowisko rzeczy różnych
    http://shewolf-foto.blogspot.com - moja pasja

    2014 będzie nasz!

  3. #1783
    Chusteryczka Awatar buniaaa
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2,509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magnus Zobacz posta
    Basiu, w tej chwili właściwie nie ma kolejki. Na chustę czeka pewna_mama, włóczka dziś będzie u mnie, więc chusta za jakieś 2 tygodnie. A potem jestem wolna
    to zastanowię się jeszcze raz i dam znać na pw
    Basia mama Bartka (marzec 2006) i Olka (wrzesień 2010)

  4. #1784
    Chustoholiczka Awatar MiodowaKropelka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Głogów
    Posty
    3,793

    Domyślnie

    Piękny kocyk, piękne chusty i w ogóle wszystko made by magnus od dawna podziwiam

    Marta, mama Ani (06.2012) , Ambrożego (11.2014) oraz Ignasia (09.2018)


  5. #1785
    Chustomanka Awatar Niezapominajka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    850

    Domyślnie

    Asieńka to ja bym chciała taką jak miodowa tylko w pudrowym różu jak ta zimowa o którą pytałam da się

  6. #1786
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odynka Zobacz posta
    czy ja juz pisalam ze wiecej tu nie wchodze? uch dobrze dla portfela mego ze jest pusty
    odi droga, przez wakacje postaram się rozwinąć skrzydła i będę Cię regularnie kusić

    Cytat Zamieszczone przez buniaaa Zobacz posta
    to zastanowię się jeszcze raz i dam znać na pw
    Basiu, no problemo - ja tam wierzę, że Ty sama dasz radę - najgorsze sa pierwsze 3 kwadraty, potem już się nauczysz wzoru i będzie łatwo.

    Cytat Zamieszczone przez MiodowaKropelka Zobacz posta
    Piękny kocyk, piękne chusty i w ogóle wszystko made by magnus od dawna podziwiam
    MiodowaKropelko (co za cudny nick - właśnie sobie taką kropelkę miodową wyobraziłam ) - dziękuję za miłe słowa

    Cytat Zamieszczone przez Niezapominajka Zobacz posta
    Asieńka to ja bym chciała taką jak miodowa tylko w pudrowym różu jak ta zimowa o którą pytałam da się
    Asiu, chcesz konkretnie z tamtej włóczki? Bo tamta to jest taki bardziej zgaszony wrzos niż pudrowy róż (bardziej w fiolet wpada - tu link do sklepu: http://www.fastryga.pl/go/_info/?user_id=4541&lang=pl

    Jeśli ma być pudrowy róż, to bedziemy musiały o innej włóczce pomysleć. Daj znać
    Ostatnio edytowane przez magnus ; 14-05-2012 o 16:40

  7. #1787
    Chustoholiczka Awatar MiodowaKropelka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Głogów
    Posty
    3,793

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magnus Zobacz posta
    Witajcie Dziś przedstawiam kocyk/narzutkę bawełnianą. Pierwszy w tym sezonie

    Kocyk ma wymiary ok. 75 x 95 cm. Mimo, że to nie wełna i że troszkę dziurawy, to nieźle grzeje. Myślę, że na cieplejszą połowę roku będzie w sam raz. Włóczka to 100% bawełna, więc kocyk jest tak jakby lejący... Trudno to opisać.

    Kolory: turkus, ciemny niebieski, czerwony, ciemny żółty, seledyn (mam nadzieję, że tak to u Was widać - aparat mi wariował przy zestawieniu kilku kontrastowych kolorów). Włóczka okazała się mega mało wydajna, więc zużyłam jej dużo więcej niż planowałam.



    Asiu, a zdradzisz, jak to się robi, żeby powstał taki zygzak? muszelkowy wzór nieźle mi wychodzi, ale robię na razie tak jak wydaje mi się najprościej - powiększam mały kwadrat do oczekiwanej wielkości
    a chustę trójkątną tez bym dała radę "muszelkami"? albo z innego łatwego wzoru...to moje marzenie...własnoręcznie wykonana chusta...jak się nie wyrobię do porodu, to już potem zostaje tylko ustawić się w kolejkę do Ciebie

    Marta, mama Ani (06.2012) , Ambrożego (11.2014) oraz Ignasia (09.2018)


  8. #1788
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    KropelkoMiodowa, schemat na taki zygzak jest gdzieś w wątku szydełkowym na Radosnej twórczości - jak uda mi się w miarę szybko znaleźć, to Ci podeślę, a jak nie, to przejrzyj go sobie sama - to naprawdę kopalnia wzorów i pomysłów I trzymam kciuki, żeby tę chustę jednak udało się skończyć, bo jednak to zawsze miło zrobić coś samemu

  9. #1789
    Chustomanka Awatar Niezapominajka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    850

    Domyślnie

    Asieńko nie taka jak ta z linku w sensie składu, skład akrylowy chyba żeby była taka na teraz, bo tylko o kolor mi chodzi taki jak ta fioletowa czy w moim odczuciu pudrowa różowa, a co do wielkości i składu to jak ta miodowa

  10. #1790
    Chustonoszka Awatar Rosemary
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    124

    Domyślnie

    Witam się
    Piękne te chusty chciałabym taką ale właśnie cienką na wiosnę lato, abym mogła się nią opatulić, ale aby nie gryzła, podoba mi się taka w twojej galerii fioletowa cieniutka, chyba z jedwabiem w twojej galerii są to nr zdjęć 165, 166 lub 255 nad tymi się zastanawiam
    czy jest możliwość zrobienia takiej chusty, ile by kosztowała i na kiedy by była
    ps czy tak chusta w galerii do wzięcia od zaraz ta wrzosowa to właśnie taki wzór jak na tych zdjęciach co podałam?? zastanawiam się nad tą wrzosową, ale jestem dość blada i nie wiem czy taki kolor nie będzie dla mnie zbyt jasny
    Ostatnio edytowane przez Rosemary ; 14-05-2012 o 23:45

  11. #1791
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Rosemary, napisałam priv. Zapomniałam tylko dodać, że ani 165 ani 255 absolutnie nie gryzą - są raczej śliskie/jedwabiste w dotyku Aha, i na tę wrzosową jedwabną musiałabyś poczekać z dobry tydzień dłużej niż na tę ciemno fioletową.

  12. #1792
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Do wzięcia jest wiosenna chusta z opaską dla dziewczynki

    Ostatnio edytowane przez magnus ; 16-01-2014 o 20:25

  13. #1793
    Chustoguru Awatar odynka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    odiland
    Posty
    7,861

    Domyślnie

    wstępnie rezerwuję - jak ona ma się wielkościowo do tych naszych? i to ta sama włóczka tak?
    Wataha: Nelly: 14/06/2007 Lilly i Zuzka: 15/09/2010

    http://zakamarek.eu - targowisko rzeczy różnych
    http://shewolf-foto.blogspot.com - moja pasja

    2014 będzie nasz!

  14. #1794
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    206

    Domyślnie

    Przepiękny ten komplecik. Cuuudny wprost

  15. #1795
    Chusteryczka Awatar kamaal
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    chwilowo Wietrzne Miasto
    Posty
    1,790

    Domyślnie

    Jak odynka nie weźmie to ja poproszę ten komplecik. A masz jeszcze włóczki na większa opaskę?
    Ala (15.04.2007) Martyna (18.04.2011) i 2 Maluszki[*]

  16. #1796
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odynka Zobacz posta
    wstępnie rezerwuję - jak ona ma się wielkościowo do tych naszych? i to ta sama włóczka tak?
    Wasze są ciut większe. Włóczka ta sama.

    Cytat Zamieszczone przez żyrafka Zobacz posta
    Przepiękny ten komplecik. Cuuudny wprost
    Cieszę się, że się podoba

    Cytat Zamieszczone przez kamaal Zobacz posta
    Jak odynka nie weźmie to ja poproszę ten komplecik. A masz jeszcze włóczki na większa opaskę?
    kamaal, włóczki więcej nie mam, ale opaska się rozciąga - myślę, że i na głowę 52 centymetrową spokojnie wejdzie (ja mam 57 i też założę, ale trochę mi mózg uciska ).

  17. #1797
    Chustoguru Awatar odynka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    odiland
    Posty
    7,861

    Domyślnie

    no to niestety odpuszczam... mniejsza być nie może
    Wataha: Nelly: 14/06/2007 Lilly i Zuzka: 15/09/2010

    http://zakamarek.eu - targowisko rzeczy różnych
    http://shewolf-foto.blogspot.com - moja pasja

    2014 będzie nasz!

  18. #1798
    Chusteryczka Awatar Kaś
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,555

    Domyślnie

    Asiu nasze chusty doszły i są booskie! Juz sie moge doczekać az Marysia zobaczy swoją! Dziękujemy, postaram sie po weekendzie podeslac Ci jakies foty

  19. #1799
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Ogromnie się cieszę i dziękuję
    Zdjęcia oczywiście baaaaardzo mile widziane

  20. #1800
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Czyżby nikt nie chciał? kamaal, rezerwować dla Ciebie?

    Ostatnio edytowane przez magnus ; 16-01-2014 o 20:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •