Strona 266 z 439 PierwszyPierwszy ... 166216256258259260261262263264265266267268269270271272273274276316366 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,301 do 5,320 z 8766

Wątek: Moje włóczkowe wolne chwile - #1 - wszystko, co dostępne, zawsze w # 1

  1. #5301
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    145

    Domyślnie

    Asiu paczka najwyzej poczeka Tylko bardzo prosze o wloczke "niegryzaca" bo ja do welny na wiecej niz metr nie podchodze fason tej od czerwonego kompletu bardzo mi sie podoba

  2. #5302
    Chusteryczka Awatar Iwanna.T
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,661

    Domyślnie

    chusta dotarła, jest miękka i lekka, starannie zrobiona. No i ten kolor
    Jestem zachwycona, dziękuję
    Asinus asino pulcherrimus

  3. #5303
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Iwanna.T Zobacz posta
    chusta dotarła, jest miękka i lekka, starannie zrobiona. No i ten kolor
    Jestem zachwycona, dziękuję
    Bardzo, bardzo się cieszę I również dziękuję!

  4. #5304
    Chustomanka Awatar damara
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    wrocław/bolesławiec
    Posty
    959

    Domyślnie

    Magnus, jaki jest koszt wykonania kominu z niegryzącej wełny, typ jak w poniższym linku:
    https://plus.google.com/photos/11543...48936286877440

    dzięki za odpowiedź

  5. #5305
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez damara Zobacz posta
    Magnus, jaki jest koszt wykonania kominu z niegryzącej wełny, typ jak w poniższym linku:
    https://plus.google.com/photos/11543...48936286877440

    dzięki za odpowiedź
    damara, w tej chwili niestety nie podejmę się zrobienia komina na zamówienie, bo mam malutkie wymagające dziecko - nie dam rady... Na pewno będzie coś do wzięcia od ręki...

  6. #5306
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    145

    Domyślnie

    Asiu jakby co to ja caly jestem chetna na ta chuste filotowa, na wiadomosc o czapce odpisalam juz jakis czas temu, nie chcialam Cie nekac bardziej bo wiem jak to jest z niewolakiem w domu

  7. #5307
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szczebiotka Zobacz posta
    Asiu jakby co to ja caly jestem chetna na ta chuste filotowa, na wiadomosc o czapce odpisalam juz jakis czas temu, nie chcialam Cie nekac bardziej bo wiem jak to jest z niewolakiem w domu
    Moja droga, Twoja czapka jest już gotowa. Chusta czeka. Tylko nie mam jak zrobić zdjęć, bo Basia ciągle na rękach. Śpi też właściwie na mnie (a ja wtedy sobie mogę dziergać ). Jutro porobię foty, niedziela, to mam męża w domu - jakoś ogarniemy temat

  8. #5308
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    145

    Domyślnie

    Jestes niesamowita! Juz sie doczekac nie moge "czaje" sie rowniez na Twoje bransoletki tylko ciezko mi sie zdecydowac na jedna bo wszystkie sliczne sa ale w takim razie dzis sobie jeszcze dokladnie popatrze I dam znac to juz bedziesz mnie mogla za calosc podliczyc

  9. #5309
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szczebiotka Zobacz posta
    Jestes niesamowita! Juz sie doczekac nie moge "czaje" sie rowniez na Twoje bransoletki tylko ciezko mi sie zdecydowac na jedna bo wszystkie sliczne sa ale w takim razie dzis sobie jeszcze dokladnie popatrze I dam znac to juz bedziesz mnie mogla za calosc podliczyc
    Oj tam, oj tam
    Gdybyś chciała którąś bransoletkę zobaczyć na ręce, to daj znać, którą - mogę jutro porobić zdjęcia.

  10. #5310
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    480

    Domyślnie

    Melduję, że wrzosowa do mnie dotarła. I tutaj mały comming out: nigdy nie miałam stosików chust do noszenia, jedna chusta i manduca mi wystarczyła i nawet byłam z tego dumna Ale, jak widać, ilość uzależnień musi być stała: rośnie mój stos chust od magnus. Różne cuda, które wyszły spod ręki Asi już widziałam, ale wrzosowa mnie absolutnie powaliła. Kolor przepiękny, niejednoznaczny, włóczka szlachetna, ale jakoś wykonania nie ma sobie równych. Baaardzo dziękuję po raz kolejny!

  11. #5311
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez judyt Zobacz posta
    Melduję, że wrzosowa do mnie dotarła. I tutaj mały comming out: nigdy nie miałam stosików chust do noszenia, jedna chusta i manduca mi wystarczyła i nawet byłam z tego dumna Ale, jak widać, ilość uzależnień musi być stała: rośnie mój stos chust od magnus. Różne cuda, które wyszły spod ręki Asi już widziałam, ale wrzosowa mnie absolutnie powaliła. Kolor przepiękny, niejednoznaczny, włóczka szlachetna, ale jakoś wykonania nie ma sobie równych. Baaardzo dziękuję po raz kolejny!
    Normalnie bym Cię wyściskała Dziękuję!


    Czapka dla Szczebiotki - oby się spodobała.




    Dziś chusta do wzięcia - kolor mglisty szary, w składzie akryl, moher i wełna. Włóczka delikatna, cieniutka, ale z włosem.
    Cena: 150 zł. + przesyłka.







    I bawełenka zarezerwowana dla madorcii:





    Przy okazji zdjęcia bransoletek Za chwilę dołożę jeszcze w wątku koralikowym.

  12. #5312
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    145

    Domyślnie

    Asiu wiem co mowie piszac ze jestes niesamowita, ja mialam wizje powrotu do starego hobby jak corka miala 6miesiecy I kupilam maszyne do szycia, dzis cora ma 18miesiecy a maszyna byla uzyta raz, a druty wloczki nie widzialy od czasu mojej pierwszej ciazy 4lata temu Tak wiec jestem pelna szczerego podziwu dla Ciebie I innym mam tu tworzacych.

    Czapka super!!! (nawet bez kwiatka )
    A czytajac wypowiedz wypowiedz Judyt stwierdzam, ze ja nie mam nic przeciwko byciu uzalezniona od Twoich chust wiec jakbys kiedys dziergala taka delikatna bawelniana w zieleniach to pamietaj prosze o mnie

  13. #5313
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szczebiotka Zobacz posta
    Asiu wiem co mowie piszac ze jestes niesamowita, ja mialam wizje powrotu do starego hobby jak corka miala 6miesiecy I kupilam maszyne do szycia, dzis cora ma 18miesiecy a maszyna byla uzyta raz, a druty wloczki nie widzialy od czasu mojej pierwszej ciazy 4lata temu Tak wiec jestem pelna szczerego podziwu dla Ciebie I innym mam tu tworzacych.

    Czapka super!!! (nawet bez kwiatka )
    A czytajac wypowiedz wypowiedz Judyt stwierdzam, ze ja nie mam nic przeciwko byciu uzalezniona od Twoich chust wiec jakbys kiedys dziergala taka delikatna bawelniana w zieleniach to pamietaj prosze o mnie
    Miło mi bardzo Dzierganie i koralikowanie to przede wszystkim przyjemność i sposób na wieczorne zrelaksowanie się, więc staram się codziennie wykroić na to trochę czasu.
    A kwiatek i paski to byłoby za dużo

  14. #5314
    Chustofanka Awatar olula
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    463

    Domyślnie

    Tak, tak - ja też się przyznam do stosiku uzaleznionej od chust Asi. Są niesamowite i w sumie można się obyć bez sweterkow, jeśli tylko ma sie stosik duży.

  15. #5315
    Chustomanka Awatar madorcia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    845

    Domyślnie

    Ło matko myślałam, że dwójką dzieciaczków, w tym jednym całkiem świeżym , to będę czekać do świąt, a tu taka niespodzianka

    Chusta śliczna, domyślam się, że w naturze będzie jeszcze piękniejsza, jak wszystkie poprzednie.
    Idę na priv
    Milenka (14.8.2003) i Miłoszek (13.2.2008) - dwa wścieklece...

  16. #5316
    Chustoguru Awatar weci
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    7,434

    Domyślnie

    Asiu jeśli można to ja stanę do mglistej do wieczora ok?



    pozdrawiam Cię serdecznie !
    J 2010, A [']2011, I 2013, D 2015, J 2019

    kontakt:
    tartaZmarcepanem@gmail.com

  17. #5317
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Oh, cudowności

  18. #5318
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez olula Zobacz posta
    Tak, tak - ja też się przyznam do stosiku uzaleznionej od chust Asi. Są niesamowite i w sumie można się obyć bez sweterkow, jeśli tylko ma sie stosik duży.
    Niech stosik dobrze służy
    Cytat Zamieszczone przez madorcia Zobacz posta
    Ło matko myślałam, że dwójką dzieciaczków, w tym jednym całkiem świeżym , to będę czekać do świąt, a tu taka niespodzianka

    Chusta śliczna, domyślam się, że w naturze będzie jeszcze piękniejsza, jak wszystkie poprzednie.
    Idę na priv
    No widzisz, ja bez dziergania żyć nie umiem, to i są efekty

    Cytat Zamieszczone przez Pat Zobacz posta
    Oh, cudowności


    weci, jasne Pozdrawiam również

  19. #5319

  20. #5320
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    145

    Domyślnie

    Bardzo dziekuje za mega szybka wysylke! Szkoda ze jeszcze co najmniej tydzien bede musiala czekac az bedzie u mnie ale juz sie ciesze

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •