Strona 354 z 439 PierwszyPierwszy ... 254304344346347348349350351352353354355356357358359360361362364404 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,061 do 7,080 z 8766

Wątek: Moje włóczkowe wolne chwile - #1 - wszystko, co dostępne, zawsze w # 1

  1. #7061
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    Jaki cudny ten komplet

    Śliczny kolor, bardzo lubię tę włóczkę - chyba jej więcej zamówię i niech czeka na SWÓJ czas.

  2. #7062
    Chustoholiczka Awatar martaj
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    POZ
    Posty
    5,343

    Domyślnie

    w jakiej był cenie?
    Asieńka (2011) Justysia (2014) Czaruś (2017)

  3. #7063
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martaj Zobacz posta
    w jakiej był cenie?
    200 zł.

  4. #7064
    Chustofanka Awatar olula
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    463

    Domyślnie

    Asiu, piekny ten wzor nowej chusty. Ja sie chyba zdecyduje w takim razie na taki sam, z oblednej wloczki, ale nie wiem w jakim kolorze. Cxy ten jasny szary czy inny, ale na pewno taki wzor chusty (no.i czapy z pomponem). Moze doradzisz kolorek?

  5. #7065
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez olula Zobacz posta
    Asiu, piekny ten wzor nowej chusty. Ja sie chyba zdecyduje w takim razie na taki sam, z oblednej wloczki, ale nie wiem w jakim kolorze. Cxy ten jasny szary czy inny, ale na pewno taki wzor chusty (no.i czapy z pomponem). Moze doradzisz kolorek?
    Też mnie ten wzór urzekł - na tyle, że kupiłam gazetkę z wzorami

    Co do kolorów, to z tego gatunku akurat nie ma dużego wyboru. Wymienię te godne polecenia, moim zdaniem:

    https://www.e-dziewiarka.pl/index.ph...emart&Itemid=2 - kremowy - ładny kolor, jeśli czujesz się dobrze w takim jasnym,
    https://www.e-dziewiarka.pl/index.ph...emart&Itemid=2 - z tego chyba nic nie robiłam, ale wygląda ciekawie,
    czerwony i różowy są śliczne, ale te kolory już masz,
    https://www.e-dziewiarka.pl/index.ph...emart&Itemid=2 - jasny beż jest fajny, choć ja osobiście wolę ten szary, nad którym się zastanawiasz (szary jest złamany beżem, chyba pisałam o tym?),
    https://www.e-dziewiarka.pl/index.ph...emart&Itemid=2 i https://www.e-dziewiarka.pl/index.ph...emart&Itemid=2 - fiolet i zieleń - oba kolory bardzo fajne, ale Ty chyba niezbyt lubisz ciemne?
    No i niebieski, który uwielbiam: https://www.e-dziewiarka.pl/index.ph...emart&Itemid=2

    Trudno tu doradzać, bo nie wiem, czy wolisz coś kolorowego czy bardziej stonowanego - wtedy ten szary polecam zdecydowanie.

  6. #7066
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Często pytacie, kiedy znajduję czas na dzierganie. A ja odpowiadam, że dziergam głównie wieczorami, co nie do końca jest prawdą, bo czasami łapię za szydełko w tzw. "międzyczasie".

    Zdjęcie miało przedstawiać moje starsze dziecko, które w końcu udało się zmotywować do codziennego samodzielnego czytania i mnie z robótką...



    Jednak szerszy kadr okazał się o wiele ciekawszy i prawdziwszy


  7. #7067
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Ale fajnie Was zobaczyć jako przesympatyczną odmianę od włóczek i oczek!
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  8. #7068
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    Ale fajnie Was zobaczyć jako przesympatyczną odmianę od włóczek i oczek!

    Włóczki i oczka to dodatek Jednak większość czasu pochłaniają te dwa stwory ze zdjecia

  9. #7069
    Chustonoszka Awatar PostBlue
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Augustów
    Posty
    102

    Domyślnie

    Czyli wszystkie Twoje dzieła powstają w cudownej atmosferze Dlatego są takie śliczne i wyjątkowe

  10. #7070
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PostBlue Zobacz posta
    Czyli wszystkie Twoje dzieła powstają w cudownej atmosferze Dlatego są takie śliczne i wyjątkowe
    Z tą atmosferą to różnie bywa - moje dzieci raczej do spokojnych nie należą i czasami mam wrażenie, że robią więcej hałasu i bałaganu niż przeciętna dwójka (ale tak sie pewnie wielu mamom wydaje). W każdym razie dzierganie bardzo uspokaja i wycisza. Mnie Polecam każdemu A za komplement dziękuję

  11. #7071

    Domyślnie

    Jeszcze ja tu zaglądam. Jak widać nawet w nocy Czekam na swoją wymarzoną tęczę i przy okazji podziwiam nowe dzieła.
    A rodzinne zdjęcie przy pracy przesympatyczne!

  12. #7072
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alqualoth Zobacz posta
    Jeszcze ja tu zaglądam. Jak widać nawet w nocy Czekam na swoją wymarzoną tęczę i przy okazji podziwiam nowe dzieła.
    A rodzinne zdjęcie przy pracy przesympatyczne!
    Miło mi bardzo

    To, że zaglądacie, piszecie, jest dla mnie zastrzykiem motywacji do dalszej pracy. Czasami też nocnej Na całe szczęście ja bez dziergania żyć nie mogę i sprawia mi to wiele przyjemności
    Pozdrawiam serdecznie wszystkich zaglądających

  13. #7073
    Chustonoszka Awatar PostBlue
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Augustów
    Posty
    102

    Domyślnie

    Czapka jest obłędna *__* Zakochałam się od pierwszego wejrzenia! Rozmiarowo na styk, dobrze, że jest elastyczna Jak Młoda da się sfotografować, podeślę Ci zdjęcie Jeszcze raz dziękujemy! Masz w nas wierne klientki

  14. #7074
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,185

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PostBlue Zobacz posta
    Czapka jest obłędna *__* Zakochałam się od pierwszego wejrzenia! Rozmiarowo na styk, dobrze, że jest elastyczna Jak Młoda da się sfotografować, podeślę Ci zdjęcie Jeszcze raz dziękujemy! Masz w nas wierne klientki
    a ja właśnie sobie pomyślałam jak mało zdjęć jest klientek tych pięknych dzieł
    jestem bardzo ciekawa jak Wy je nosicie i jak wyglądają w użyciu a może magnus dostaje takie zdjęcia tylko nie są udostępniane publicznie

    mi też się bardzo podoba ta sielska atmosfera ze zdjęcia, chciałoby się powiedzieć chwilo trwaj
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  15. #7075
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PostBlue Zobacz posta
    Czapka jest obłędna *__* Zakochałam się od pierwszego wejrzenia! Rozmiarowo na styk, dobrze, że jest elastyczna Jak Młoda da się sfotografować, podeślę Ci zdjęcie Jeszcze raz dziękujemy! Masz w nas wierne klientki
    Bardzo, bardzo się cieszę. Nawet nie wiesz , jak bardzo Bo to pierwsza zwierzakowa czapka. I nam nadzieję, że modelka będzie miała ochotę pozować, bo zdjęcia to jest to, co tygryski lubią najbardziej Dzięki raz jeszcze!
    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    a ja właśnie sobie pomyślałam jak mało zdjęć jest klientek tych pięknych dzieł
    jestem bardzo ciekawa jak Wy je nosicie i jak wyglądają w użyciu a może magnus dostaje takie zdjęcia tylko nie są udostępniane publicznie

    mi też się bardzo podoba ta sielska atmosfera ze zdjęcia, chciałoby się powiedzieć chwilo trwaj
    Czasem dostaję zdjęcia na priv, ale stanowczo za mało! Dziewczyny, pokażcie się, pięknie proszę
    Co do sielskiej atmosfery, to rzadko się zdarza, że oboje siedzą i nikt nic nie chce Ale trzeba się cieszyć z tych chwil

  16. #7076
    Chustonoszka Awatar PostBlue
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Augustów
    Posty
    102

    Domyślnie

    No dobra, to się chwalimy nasza piękną czapką:

  17. #7077

  18. #7078
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Dziś do akceptacji jest granatowa chusta, która od kilku dni czekała na zblokowanie. Zrobiona z cudownej mieszanki alpaki i jedwabiu, miękkiej i jedwabistej - idealnej na wiosnę.






    Chusta w tym wzorze i kolorze już się kiedyś pojawiła, dlatego pozwolę sobie wkleić wtedy zrobione zdjęcia:









    I jeszcze mały eksperyment z filcowaniem Jak Wam się podoba zajączek?
    Zajączek nie jest zabawką, służy do ozdoby (w środku ma styropianowy "szkielet") - będzie doskonale się czuł w wielkanocnym koszyczku
    Cena: 38 zł. + przesyłka.

    Ostatnio edytowane przez magnus ; 26-02-2016 o 13:11

  19. #7079
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,185

    Domyślnie

    śliczna chusta
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  20. #7080
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    śliczna chusta
    Dziękuję!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •