Strona 344 z 439 PierwszyPierwszy ... 244294334336337338339340341342343344345346347348349350351352354394 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,861 do 6,880 z 8766

Wątek: Moje włóczkowe wolne chwile - #1 - wszystko, co dostępne, zawsze w # 1

  1. #6861
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    A jaka by była cena kominokaptura merino? Bardzo mi się podoba

  2. #6862
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Niezapominajka Zobacz posta
    Piekny ten komin, Twoje chusty grzeją mnie każdej zimy
    Cytat Zamieszczone przez grimma Zobacz posta
    cudny ten kominokaptur...
    Bardzo, bardzo mi miło

    Cytat Zamieszczone przez mist Zobacz posta
    A jaka by była cena kominokaptura merino? Bardzo mi się podoba
    Cieszę się, że kominokaptur zyskał aprobatę

    Z tej włóczki np. https://wloczkowo.pl/pl/c/Big-Merino-welna/108 ok. 120 zł.

  3. #6863
    Chustoguru Awatar grimma
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    joli bord - warszawa
    Posty
    6,105

    Domyślnie

    szkoda że zima się ma już ku końcowi

    ja kiedyś zamawiałam u kogoś taki kaptur z kominem i jakos zupełnie nie wyszedł tzn słabo spełnia swoją funkcję.) czy też dość ciasno przylega do szyi? bo mam straszną ochotę na niego...
    "za każdym razem, kiedy sprawiasz przykrość swojemu dziecku, powinieneś wrzucić do skarbonki dolara na jego przyszłą terapię"

  4. #6864
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grimma Zobacz posta
    szkoda że zima się ma już ku końcowi

    ja kiedyś zamawiałam u kogoś taki kaptur z kominem i jakos zupełnie nie wyszedł tzn słabo spełnia swoją funkcję.) czy też dość ciasno przylega do szyi? bo mam straszną ochotę na niego...
    No właśnie chodziło mi o to, żeby ten komin rzeczywiście spełniał swoją funkcję. W necie jest mnóstwo wzorów, ale te kominy spełniają chyba bardziej rolę ozdobnika, a nie ogrzewacza Starałam się połączyć efekt estetyczny z funkcjonalnością Komin nie przylega mocno (ma obwód taki, żeby akurat włożyć głowę) , ale też nigdzie nie odstaje. Kaptur też nie jest mocno szeroki, tak żeby jednak trochę grzał. Z drugiej strony nie chciałam, zeby wyszła kominiarka. Włóczka jest gruba, tak więc - mam wrażenie - udało mi się połączyć ładne z pożytecznym.

    Edit: Niezbyt to skromnie wyszło
    Ostatnio edytowane przez magnus ; 09-01-2016 o 16:56

  5. #6865
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Przepraszam wszystkich, którzy czekają na swoje zamówienia, ale niestety to, co się dzieje w sklepach internetowych na początku roku, to jakaś kpina. Rozumiem, że mają inwentury, ale uczciwie byłoby napisać, że wysyłki będą opóźnione. Tymczasem czekam na włóczki, które jeszcze nawet nie zostały wysłane (mimo że dawno opłacone).
    Agis, domówiłam włóczkę na Twój szal, to mi dosłali nie ten kolor, o który prosiłam.
    Trzeciaczek, za włóczkę na komin zapłaciłam w zeszłą środę. Wczoraj dostałam informację, że nie mają tego koloru i jutro będzie dostawa.
    Już mi ręce opadają.
    Dziergam z tego, co przyszło, mam kilka rzeczy rozpoczętych. Nie lubię nawalać, to dla mnie frustrujące, no ale pewnych rzeczy nie przeskoczę.
    Mam nadzieję, że w weekend będę Wam miała co pokazać.

  6. #6866
    Chustomanka Awatar piuma
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    685

    Domyślnie

    Asiu w którym sklepie mają takie opóźnienia?

  7. #6867
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Czekam na paczkę z Allegro i z Włóczkowo czy jakoś tak. Zwykle robię zakupy w e-dziewiarce i Fastrydze (choć tam wolę osobiście zaglądać, bo mają kiepską obsługę internetową - już kilka razy nie zgadzała mi się liczba motków - zawsze na moją niekorzyść. Potem jest to bezproblemowo załatwiane, ale kosztuje mój czas). Z e-dziewiarki jestem bardzo zadowolona, wszystko przychodzi tak jak trzeba i szybko (choć teraz moje zamówienie opłacone szybkim przelewem w sobotę jest ciągle w realizacji - zwykle było w pierwszym dniu roboczym kompletowane i wysyłane ).
    A Ty, Asiu, jakie masz doświadczenia ze sklepami włóczkowymi? Które lubisz?

    P.s. O tym schemacie pamiętam. Jeśli już go znalazłaś, to daj znać.

  8. #6868
    Chustomanka Awatar piuma
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    685

    Domyślnie

    Ja najbardziej lubię w edziewiarce, w fastrydze też zamawiam i zawsze jest w porządku, chociaż coraz częściej słyszę, że zamawiający narzekają. Sporadycznie zamawiam w pasdam.

  9. #6869
    Chustofanka Awatar Trzeciaczek
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    433

    Domyślnie

    No nie jest to pocieszające informacja
    No ale co poradzić Czekam
    Ale nie martw się
    Mąż: 25.12.2013 Młody 24.08.2015. godz 18:18.
    KOCHAM WIĘC NOSZĘ

  10. #6870
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Trzeciaczek Zobacz posta
    No nie jest to pocieszające informacja
    No ale co poradzić Czekam
    Ale nie martw się
    Ale mitenki gotowe. I Twój komin na ukończeniu. Czekam na włóczkę dla siostry.

  11. #6871
    Chustofanka Awatar Trzeciaczek
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    433

    Domyślnie

    Oki
    To czekamy aż jestem ciekawa efektu
    Mąż: 25.12.2013 Młody 24.08.2015. godz 18:18.
    KOCHAM WIĘC NOSZĘ

  12. #6872
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2015
    Miejscowość
    Banino
    Posty
    5

    Domyślnie

    wtrace sie

    ....no wlasnie skusilam sie na Wloczkowo. Nigdy nie dziergalam z welny (zgadnijcie kto mnie zainspirowal i pokusilo mnie zamowienie wszystkiego po trochu. Zamowienie zlozylam i oplacilam o 23 wczoraj...ale przez noc naszlo mnie na kolejny kolor i skrobnelam maila o 7 rano proszac o dolozenie...odpowiedz o 7:35 :"na tym etapie realizacji, jest to niemozliwe"
    ...nosz by Cie mysle...
    odpisalam, ze czy byloby mozliwe jakbym zrezygnowala z zakupu, wziela zwrot pieniedzy i ewentualnie zlozyla zamowienie ponownie...odpowiedz: "po przemysleniu:zgadzam sie"
    ...chyba Pani Ewa byla przed kawa...(i ja tez), wiec cos czuje, ze tam juz nie zawitam (taka drazliwa jestem po tej ciazy
    Ostatnio edytowane przez Elka ; 12-01-2016 o 23:03

  13. #6873
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Elka Zobacz posta
    wtrace sie

    ....no wlasnie skusilam sie na Wloczkowo. Nigdy nie dziergalam z welny (zgadnijcie kto mnie zainspirowal i pokusilo mnie zamowienie wszystkiego po trochu. Zamowienie zlozylam i oplacilam o 23 wczoraj...ale przez noc naszlo mnie na kolejny kolor i skrobnelam maila o 7 rano proszac o dolozenie...odpowiedz o 7:35 :"na tym etapie realizacji, jest to niemozliwe"
    ...nosz by Cie mysle...
    odpisalam, ze czy byloby mozliwe jakbym zrezygnowala z zakupu, wziela zwrot pieniedzy i ewentualnie zlozyla zamowienie ponownie...odpowiedz: "po przemysleniu:zgadzam sie"
    ...chyba Pani Ewa byla przed kawa...(i ja tez), wiec cos czuje, ze tam juz nie zawitam (taka drazliwa jestem po tej ciazy
    Hehe Całe szczęście, że zgoda została wyrażona Polecam e-dziewiarkę - nigdy nie miałam z nimi problemu. Niestety czasem dłuuuugo czeka się na dostawę i wtedy korzystam z innych sklepów.

  14. #6874
    Chustofanka Awatar Trzeciaczek
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    433

    Domyślnie

    Asiu a w mojej czerwieni się zaprezentujesz Zobaczyłam jak wygląda plisssssssssssssssss

  15. #6875
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Trzeciaczek Zobacz posta
    Asiu a w mojej czerwieni się zaprezentujesz Zobaczyłam jak wygląda plisssssssssssssssss
    Bardzo chętnie, tylko mój fotograf dopiero jedzie do domu, a w sztucznym świetle nam wychodzą kiepskie zdjęcia i przekłamane kolory mimo lampy błyskowej.. Mogę jutro rano zrobić fotkę poglądową bez ludzia... A ze sobą dopiero w weekend...

    Będzie też gotowy komplet Agis i Twój szary komin.
    Ostatnio edytowane przez magnus ; 13-01-2016 o 17:14

  16. #6876
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Trzeciaczku, specjalnie dla Ciebie:






    W rzeczywistości mitenki bardzo ładnie pasują do chusty, z resztą do komina też

    Włóczki ciągle w drodze... Dzięki temu będzie dostępnych kilka gotowych czapek...

  17. #6877
    Chustofanka Awatar Trzeciaczek
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    433

    Domyślnie

    Achhh dzięki Pięknie to wyglada już typie nóżkami
    Wcześniej nie zaglądałam Dopiero teraz Dzisiaj szalony dzień Młody dokazuje Już nie mogę się doczekać aż mąż wróci a do marca jeszcze trochę
    Mąż: 25.12.2013 Młody 24.08.2015. godz 18:18.
    KOCHAM WIĘC NOSZĘ

  18. #6878
    Chustofanka Awatar Trzeciaczek
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    433

    Domyślnie

    Jak by było duże opóźnienie z tym zamówieniem dla siostry to.oddzielnie najwyżej i wtedy prosto na Szczecin Tam będzie się lansować
    Mąż: 25.12.2013 Młody 24.08.2015. godz 18:18.
    KOCHAM WIĘC NOSZĘ

  19. #6879
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Trzeciaczek Zobacz posta
    Jak by było duże opóźnienie z tym zamówieniem dla siostry to.oddzielnie najwyżej i wtedy prosto na Szczecin Tam będzie się lansować
    Ach, nie zazdroszczę wyjazdu m. W weekend obiecuję porządne zdjęcia. Komin dla siostry powinien być na początku przyszłego tygodnia - liczę, że jutro ta paczka dotrze.

  20. #6880
    Chustofanka Awatar Trzeciaczek
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    433

    Domyślnie

    Eeee to spoko
    Poczekamy Zresztą się od niej dowiem jak z przesyłką ma być
    Mąż: 25.12.2013 Młody 24.08.2015. godz 18:18.
    KOCHAM WIĘC NOSZĘ

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •