Strona 107 z 439 PierwszyPierwszy ... 7579799100101102103104105106107108109110111112113114115117157207 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,121 do 2,140 z 8766

Wątek: Moje włóczkowe wolne chwile - #1 - wszystko, co dostępne, zawsze w # 1

  1. #2121
    Chustonoszka Awatar Rosemary
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    124

    Domyślnie

    Asia widzę że Ty masz kobieto takie tempo, że przyznaj się lepiej, że u Ciebie to chyba cała rodzina dzierga te komplety, no chyba że masz sposoby na wydłużenie doby

  2. #2122
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rosemary Zobacz posta
    Asia widzę że Ty masz kobieto takie tempo, że przyznaj się lepiej, że u Ciebie to chyba cała rodzina dzierga te komplety, no chyba że masz sposoby na wydłużenie doby
    Tak, tak Mój mąż uwielbia szydełko, żyć bez niego nie może Jest już trochę zmęczony swoją pracą, więc się zastanawia, czy nie zostać zawodową dziergaczką. A w tym czasie przyuczam syna, żeby robił co prostsze rzeczy, jakieś frędzle poprzeciągał itp.
    A tak serio, to w lecie nie miałam zamówień, więc dziergałam na zapas - teraz powoli obfotografowuję efekty.
    A co do Twojego szala, to wczoraj go zaczęłam, potzrebuję ok. tygodnia na skończenie. Tyle, że wciąż nie mam włóczki na czapkę i mitenki - pani w sklepie jest regularnie poganianiana, podobno wszystko jest już zamówione, lada dzień powinno dotrzeć.
    Miłego dnia Wam życzę

  3. #2123
    Chustonoszka Awatar Rosemary
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    124

    Domyślnie

    W takim razie cierpliwie czekam, pozdrawiam

  4. #2124
    Chusteryczka Awatar monia52
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Chwaszczyno koło Gdyni
    Posty
    1,976

    Domyślnie

    Szaraczek zaklepany, piszę prv
    Stasia 03.05.2008 , Jack 12.10.2009 , Toboma 3.07.2012

  5. #2125
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Coś się tu spokojnie zrobiło....

    Mam teraz dużo pracy w pracy, tak więc szydełkuję głównie wieczorami i nocami, ale kilka rzeczy jest już na ukończeniu. Mam gotową zieloną chustę dla Magdy, opaskę dziś skończę, szal Rosemary już zrobiony, czeka na frędzle (czapka i mitenki na pewno do końca tygodnia będą gotowe - muszę się wybrać po odłożoną włóczkę, może jutro mi się uda), postaram się też do końca tygodnia uwinąć z popielatą czapką i kominem dla Marty.
    Zdjęcia będą pod koniec tygodnia, bo teraz nie mam możliwości zrobienia sensownych fotek.

    A tymczasem może komuś spodoba się zielony komplecik:

    "ZIELONO MI"
    Komplet w przydymionej nieco zieleni. Całoroczny (z cieniutkiego akrylu).



    Ostatnio edytowane przez magnus ; 16-01-2014 o 20:36

  6. #2126
    Chusteryczka Awatar monia52
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Chwaszczyno koło Gdyni
    Posty
    1,976

    Domyślnie

    Asiu, Szaraczek dotarł do mamy - dzwoniła zachwycona. Dzięki i pozdrawiam!
    Stasia 03.05.2008 , Jack 12.10.2009 , Toboma 3.07.2012

  7. #2127
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez monia52 Zobacz posta
    Asiu, Szaraczek dotarł do mamy - dzwoniła zachwycona. Dzięki i pozdrawiam!
    To ja dziękuję Przesyłam uściski! Bardzo się cieszę, że "szaraczek" się podoba i że pojechał na moje ukochane Mazury...

  8. #2128
    Chustomanka Awatar pyzata
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Kalisz
    Posty
    842

    Domyślnie

    a ja dziś bardzo ciepło o Tobie myślałam Założyłam rano moją arbuzową chustę, a córce jej różowo fioletową i tak sobie ciepło opatulone wędrowałyśmy do przedszkola i Mania zażądała opowieści "jaka to miła Pani robiła te chusty specjalnie dla nas" Dziękujemy raz jeszcze!
    Martynka zwana Pyzą styczeń 2009; Hania zwana Zbójcerzem marzec 2011

  9. #2129
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pyzata Zobacz posta
    a ja dziś bardzo ciepło o Tobie myślałam Założyłam rano moją arbuzową chustę, a córce jej różowo fioletową i tak sobie ciepło opatulone wędrowałyśmy do przedszkola i Mania zażądała opowieści "jaka to miła Pani robiła te chusty specjalnie dla nas" Dziękujemy raz jeszcze!
    A ja dziś wstałam o 6.30, po tym, jak wczoraj do 1 w nocy dziergałam i mąż się stukał w głowę, jaka to nienormalna jestem, że po nocach siedzę z szydełkiem. A ja jak coś mam na ukończeniu, to po prostu muszę skończyć, bo nie zasnę. I gdy przeczytałam Twój wpis, to stwierdzam, że mogę i do 3 dzisiaj siedzieć, taaaakie mi skrzydła urosły Buziaki dla Ciebie i Mani

  10. #2130
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Dziś w końcu gotowa - po wielu przebojach - chusta dla Magdy:





    Zajawka zamówienia dla pewnej forumki - chyba będzie wiedziała, że to o nią chodzi





    I jedna z ostatnich chust robionych latem - może się ktoś skusi
    Chusta melanżowa - czekolada z wanilią - do wzięcia - w składzie akryl + dużo wełny i moheru, więc leciutka, ale ciepła. Wymiary: 190 cm.x 95 cm. Niestety nie wystarczyło mi włóczki na czapkę, więc zrobiona jest z włóczki brązowej - nie trzeba brać kompletu.





    Ostatnio edytowane przez magnus ; 16-01-2014 o 20:36

  11. #2131
    Chusteryczka Awatar buniaaa
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2,509

    Domyślnie

    czekolada z wanilią mniaaammmm
    Basia mama Bartka (marzec 2006) i Olka (wrzesień 2010)

  12. #2132
    Chustonoszka Awatar Rosemary
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    124

    Domyślnie


  13. #2133
    Chusteryczka Awatar sensibileanima
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,738

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magnus Zobacz posta

    Zajawka zamówienia dla pewnej forumki - chyba będzie wiedziała, że to o nią chodzi



    kolor mój ale wzór już nie czyli nie moja a szkoda

  14. #2134
    Chustonoszka Awatar Rosemary
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    124

    Domyślnie

    Zajawka moja, podoba mi się, ale czekolada z wanilią no co za kolor, uwielbiam melanże, piękna
    U Ciebie Asiu można pójść z torbami, jak to dobrze że mam silną wolę

  15. #2135
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    296

    Domyślnie

    podoba mi się cyklamenowa......wolna?
    a może tę morską głębinę bym wzięła, cena już z czapką????????? tylko że musiałabym poczekać na październikową wypłatę

  16. #2136
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez buniaaa Zobacz posta
    czekolada z wanilią mniaaammmm


    Cytat Zamieszczone przez sensibileanima Zobacz posta
    kolor mój ale wzór już nie czyli nie moja a szkoda
    Nie, nie Twoja, niestety - uwijam się, jak mogę, żeby jak najszybciej wszystko zrealizować.

    Cytat Zamieszczone przez Rosemary Zobacz posta
    Zajawka moja, podoba mi się, ale czekolada z wanilią no co za kolor, uwielbiam melanże, piękna
    U Ciebie Asiu można pójść z torbami, jak to dobrze że mam silną wolę
    Kurczę, nie dość, że piękna, to jeszcze z silną wolą - no ideał kobiety Szal wyszedł fajnie, jestem z niego zadowolona. Czapka i mitenki zrobią się przez weekend.

    Cytat Zamieszczone przez maja285 Zobacz posta
    podoba mi się cyklamenowa......wolna?
    a może tę morską głębinę bym wzięła, cena już z czapką????????? tylko że musiałabym poczekać na październikową wypłatę
    Cyklamenowa zajęta (Padtai odezwij się!!!). Morską głębinę bardzo polecam, bo jest bardzo udana (co jest zasługą głownie włóczki, naprawdę przecudnej urody ).

  17. #2137
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Zimno się robi.... Dziś ostatnie chusty do wzięcia od ręki - ostatnie letnie zapasy:

    "Brzydula i rudzielec" - chusta leciutka i zwiewna, niegryząca, w składzie akryl z wizkozą - kolor to ciemny rudy. Jest bardzo duża. Cena: 125 zł. + przesyłka.




    I "Arbuzowa muszelka" - ciepła chusta z wełną i angorą w składzie - ogrzeje każdego zmarzlaka Też duża






    Biegnę do pracy - miłego dnia Wam życzę
    Ostatnio edytowane przez magnus ; 16-01-2014 o 20:36

  18. #2138
    Chustoguru Awatar odynka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    odiland
    Posty
    7,861

    Domyślnie

    kochana czy ja mogę się w jakąś kolejkę na październik zapisać? na chustę i opaskę dla Nellki i może coś dla mnie?
    Wataha: Nelly: 14/06/2007 Lilly i Zuzka: 15/09/2010

    http://zakamarek.eu - targowisko rzeczy różnych
    http://shewolf-foto.blogspot.com - moja pasja

    2014 będzie nasz!

  19. #2139
    Chustomanka Awatar pyzata
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Kalisz
    Posty
    842

    Domyślnie

    jakie piękności!!!Arbuzowa i wanilia z czekoladą...ja łasuch jestem... Koleżance powyżej silnej woli zazdraszczam
    A zupełnie poważnie pytam czy mitenki można by zamówić? Pytanie to spowodowane jest faktem, że dziś rano u nas był przymrozek i skrobanie szyb w aucie
    Martynka zwana Pyzą styczeń 2009; Hania zwana Zbójcerzem marzec 2011

  20. #2140
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odynka Zobacz posta
    kochana czy ja mogę się w jakąś kolejkę na październik zapisać? na chustę i opaskę dla Nellki i może coś dla mnie?
    Odi, miło Cię widzieć Co do chust, to nie wiem, czy się w październiku wyrobię. No może z chustę dla Nelki wcisnę, gorzej z Twoją. Ale zobaczymy - muszę wiedzieć co byś chciała i z czego (jeśli masz jakieś typy), to będziemy myśleć.

    Cytat Zamieszczone przez pyzata Zobacz posta
    jakie piękności!!!Arbuzowa i wanilia z czekoladą...ja łasuch jestem... Koleżance powyżej silnej woli zazdraszczam
    A zupełnie poważnie pytam czy mitenki można by zamówić? Pytanie to spowodowane jest faktem, że dziś rano u nas był przymrozek i skrobanie szyb w aucie
    U nas też rano zimno, ale my chyba w miarę blisko do siebie mamy A jakie byś chciała te mitenki? Mam jeszcze włóczkę z "Fioletowego dymu", to może z tego? Miałabyś do kompletu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •