Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Dziwne uczucie gdy

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Krakow
    Posty
    3

    Domyślnie Dziwne uczucie gdy

    dzidzia pokazuje ze chce sisi
    a nie sposob jej wysisiac w danym momencie bo np jedziemy autem czy w chuscie gdzies jestesmy
    i trzeba jej spojrzec w oczy i powiedziec teraz kokanie sisiaj w pieluszke bo nieda sie Cie rozebrac...

    mial\ma moze ktos takie rozterki

  2. #2
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    moim zdaniem, dziecku nie dzieje się żadna krzywda, niestety nie ma takiej możliwości,żeby wysadzać dziecko za każdym razem gdy mu się zachce siku, zwłaszcza jak będzie starsze i będziecie z nim częściej wychodzić na spacery,do znajomych,do sklepu itd. poza tym zbliża się zima co też utrudni wysadzanie, dziecko po prostu powinno poczuć,że siusianie do pieluszki to nic złego, tak myślę.. musicie dać mu do zrozumienia,że siusianie do pieluszki to nie jest nic gorszego niż siusianie bez niej i będzie ok.
    Ostatnio edytowane przez Lauren ; 18-09-2015 o 10:04

  3. #3
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,792

    Domyślnie

    A dla mnie szkoda tracić to co osiągnęliście, ze starszakiem tez nie zawsze będzie tak, że poczeka pół godziny.

    Ja po prostu mówiłam, ze teraz musisz chwilę poczkać i rozgladałam się za miejscem gdzie dziecko moze siku zrobić.

    Nocnik podróżny do torebki? Wysadzasz na chiński czy nad kibelkiem/umywalką?
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  4. #4
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Krakow
    Posty
    3

    Domyślnie

    nad takim nocniczkiem zaadoptowanym z miseczki na salatke
    nad umywalka tez spoko bo dzidzia uwielbia swoja kolezanke w odbiciu lustra i tego trzymajacego ja pomocnika

  5. #5
    Chustofanka Awatar Pati778
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    345

    Domyślnie

    ja zawsze miałam w samochodzie nocnik i jak była potrzeba to się zatrzymywałam. Też szkoda mi było tracić, to co już wypracowaliśmy.
    Patrycja - mama Miłosza (24.08.2007), Łucji i Tobiasza (29.06.2009), Juliusza (01.01.2015) i Ignasia (19.06.2017)


  6. #6
    Chustonówka Awatar Szarotka
    Dołączył
    Dec 2014
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    24

    Domyślnie

    Mój ma dopiero 4 miesiące, więc jeszcze wiele przed nami... ale nocniczek/miseczkę mamy zawsze w samochodzie, a w torebce noszę składaną silikonową miskę z przykrywką z rossmanna.
    Nie wiem, jak będzie z rozbieraniem w zimę, ale zrobię wszystko, żeby wysadzić dziecko, jeśli zauważę, że tego potrzebuje.
    Jeśli się nie uda, trudno. Jednak nie chcę zakładać, że w danej sytuacji ma sikać w pieluszkę, bo tam mi wygodniej.

Podobne wątki

  1. Które wielo, dają uczucie suchości?
    Przez fioletka w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 12-03-2011, 00:32
  2. uwielbiam to uczucie...
    Przez joleczka w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 29-10-2010, 00:57
  3. znacie to uczucie?
    Przez malgosiak w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-02-2008, 23:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •