Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Chustomama, Piekary Śląskie. Nocne dzień dobry.

  1. #1
    Chustonówka Awatar Klaudia Fierka
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Piekary Śląskie
    Posty
    16

    Domyślnie Chustomama, Piekary Śląskie. Nocne dzień dobry.

    Chciałam się z Wami po krótce przywitać. Jestem Klaudia, w maju skończyłam 18 lat. Zuzię urodziłam w styczniu tego roku. Obecnie ma 7,5 miesiąca, waży niecałe 6,5 kg, mierzy 62cm i jest przyklejona do cycucha
    Nosimy się od kiedy Zuzia skończyła dwa miesiące. O chustonoszeniu pierwszy raz słyszałam na szkole rodzenia, a później od przemiłej znajomej ze szpitala.
    Zamówiłam chuste Natibaby z allegro.pl i od razu zaczęłam próbować wiązać kangurka według instrukcji. Zaczynając przygodę z chusta, o chustonoszeniu nie wiedziałam praktycznie nic. Tylko tyle, że jest to noszenie dziecka w chuście. Nie korzystalam z niczyjej pomocy. Dopiero po opanowaniu kangurka dodałam się do grupy chustowej na Facebooku i zaczęłam skromnie się udzielać. Po opanowaniu innych wiązań i widoku zadowolonej córeczki zakochałam się w chustach. Teraz głównie siedzi w plecaku ciekawska. Wózka nie może widzieć. Nie ma dla nas dnia bez chusty.
    Chętnie podzielimy się zdjęciami i relacjami.

  2. #2
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,947

    Domyślnie

    witamy serdecznie no i gratuluję opanowania kangurka bez pomocy - ta sztuka nie zawsze się udaje
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Aaa witaj!! To ciebie widziałam wczoraj na Bytomskiej!! Mamy wspólną znajomą Rozgość się, zapraszamy też do naszego lokalnego podforum Śląsk. I może kiedyś uda się jakiś wspolny chustowy spacer?
    A do której szkoły rodzenia chodziłaś?
    No i pięknie wiążesz plecak!
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  4. #4
    Chustonówka Awatar Klaudia Fierka
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Piekary Śląskie
    Posty
    16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alassea Zobacz posta
    Aaa witaj!! To ciebie widziałam wczoraj na Bytomskiej!! Mamy wspólną znajomą Rozgość się, zapraszamy też do naszego lokalnego podforum Śląsk. I może kiedyś uda się jakiś wspolny chustowy spacer?
    A do której szkoły rodzenia chodziłaś?
    No i pięknie wiążesz plecak!
    To z pewnością byłam ja. Chodziłam na szkole rodzenia do poradni przy Piłsudskiego.
    To moje pierwsze forum na którym istnieje, trochę czasu pewnie zajmie mi oswojenie się z tym. Wczoraj wieczorem właśnie dowiedzialam sie ze mnie widzialas i pytalas czy jestem na forum.*
    Co do spaceru-z miłą chęcią się wybiorę. Mieszkamy parę bloków od siebie, więc to nie problem.

  5. #5
    Chustonówka Awatar Klaudia Fierka
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Piekary Śląskie
    Posty
    16

    Domyślnie

    Teraz praktycznie cały czas wiąże plecak, Zuzi to najbardziej odpowiada. Mamie tak samo.
    Wczoraj w parku jeszcze odwiazywalam i dociagalam bo miałam wrażenie że za bardzo mi wpadła.
    A próby motania plecaka w terenie mamy już za sobą.
    Jeszcze tylko nie miała wyciagnietych rączek.

    Alassea, dziękuję za pochwałę. Taka dużo dla nas znaczy i jeszcze bardziej motywuje i nakręca do dalszego noszenia!

Podobne wątki

  1. Piekary Śląskie - warsztaty - zapraszamy 4 i 8 lipca :)
    Przez Alassea w dziale Warsztaty/Spotkania
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-06-2016, 15:00
  2. Piekary Śląskie 2.09 na Bytomskiej
    Przez Alassea w dziale Chusty tu i tam!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-09-2015, 16:50
  3. 29.07. Piekary Śląskie O. Wieczorka
    Przez Alassea w dziale Chusty tu i tam!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-07-2015, 14:31
  4. 19.08. Piekary Śląskie - zjazd kobiet
    Przez Alassea w dziale Chusty tu i tam!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-08-2012, 19:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •