Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: formowanki Tots Bots- jak odkażać?

  1. #1
    Chustofanka Awatar mrscreme
    Dołączył
    Apr 2015
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    459

    Domyślnie formowanki Tots Bots- jak odkażać?

    Udało mi się zdobyć pięciopak Tots Bots Bamboozle Stretch i na stronie TB jest napisane, żeby nie stosować sody oczyszczonej do ich pieluch.
    Przy okazji na metkach jest napisane, że można prać w 60 stopniach.

    Wszystko by było dobrze,gdybym miała stosować wyłącznie TB, ale mam też inne pieluchy. Pytam więc: czy odpuścić sobie całkowicie stosowanie nappy fresha/ czystej sody oczyszczonej do prania w 60 st, i wszystkie pieluchy będą odkażone, czy muszę prać TB osobno, a resztę w 40/60 stopniach z dodatkiem odkażającym?

    Czy Wy się przejmujecie takimi wytycznymi?
    Hanusia 1.02.2006 i Adaś 11.11.2015

  2. #2
    Chustofanka Awatar olalen
    Dołączył
    May 2015
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    152

    Domyślnie

    Ja mam 4 TB Bamboozle i zdecydowanie się tym nie przejmuję! Do każdego prania dodaję NF i nic się złego nie dzieje...zresztą nie wiem co by się miało złego dziać Piorę wszystkie pieluchy w 60 stopniach w 3-godzinnym cyklu (chinki też jak się jakieś trafią). Traktuję swoje prawie z nabożeństwem, ale na pewno nie prałabym osobno. AAA i raz na jakiś czas wrzucam wszystko z bambusem, bawełną na 90 stopni, wszystko wygląda super.

  3. #3
    Chustofanka Awatar mrscreme
    Dołączył
    Apr 2015
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    459

    Domyślnie

    każą stripping robić raz na jakiś czas, to fakt. I twierdzą, że trwałość pieluch spada przy użyciu sody...
    Hanusia 1.02.2006 i Adaś 11.11.2015

  4. #4

    Domyślnie

    a co oni maja na myśli że stripping? z tego co kojarzę to po kwaskowaniu bambus jaśnieje. miałam kiedyś równolegle nową formowankę bamboozle i używana - faktycznie używka była bardziej biała, ale i tak ja bardziej lubiłam bo chłonniejsza. oczywiście do prania nappy fresha dodawałam...
    może chodzi by nie moczyć w sodzie? a ja tak robię jak się kleks zdarzy... kwaskowanie też robię

Podobne wątki

  1. Tots Bots, Tots Bots Flexi Tot, formowanka
    Przez Lotna w dziale Recenzje pieluszek
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 11-09-2014, 11:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •