Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Pożyczę LL limonka z fuksją na wakacje (najchętniej w zamian za nosidło)

  1. #1
    Chustonoszka Awatar huana
    Dołączył
    Aug 2015
    Miejscowość
    Oświęcim/Kraków/Krosno
    Posty
    51

    Domyślnie Pożyczę LL limonka z fuksją na wakacje (najchętniej w zamian za nosidło)

    Drogie mamy, czy znajdzie się chętna na wakacyjną wymianę chusty na nosidło? Mam chustę Lenny Lamb limonka z fuksją a chciałabym wypróbować jakieś nosidło. Rozmiar chusty S - 4.2 m

  2. #2
    Chustonoszka Awatar huana
    Dołączył
    Aug 2015
    Miejscowość
    Oświęcim/Kraków/Krosno
    Posty
    51

    Domyślnie

    Zastanawiam się dlaczego wszystkie oferty w tym dziale mają wzięcie, a na moją nie ma żadnej chętnej
    Oczywiście zdaję sobie sprawę że to zwykły pasiak, ale chusta jest ładna, zamieszczam zdjęcie z internetu, wieczorem postaram się wrzucić zdjęcie swojej chusty. Może komuś tez się spodoba.



    Chusta raczej nie jest złamana, nosiliśmy się trochę z synkiem jak był malutki, teraz synek choruje i nie da się go nosić w chuście.
    Chciałam ją wypuścić w świat, może wróciłaby do nas mięciutka. Jak synek wyzdrowieje to znowu chciałabym go nosić.
    Chciałabym też wypróbować jakieś nosidło przed zakupem, bo nie wiem czy będę mogła nosić synka.

    Ktoś coś?

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    734

    Domyślnie

    Synek nie za malutki do nosidła?

    Nie moje kolory, niestety, a i na chuściocha kolejnego muszę jeszcze poczekać dwa miesiące
    ale podbijam koleżance
    Mama Wiktora (2007) czterech Aniołków[*][*][*][*] Igora (2013) i Borysa (2015)

  4. #4
    Chusteryczka Awatar Leoni
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    1,591

    Domyślnie

    ja mam tylko tule standard. mozecie przyjsc przymierzyc jak mieszkasz w Krośnie to zapraszam do mnie
    ale niestety pozyczyc nie mozemy bo nie mamy innego

  5. #5
    Chustomanka Awatar Sandra
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Czeladź
    Posty
    1,439

    Domyślnie

    Może wypuść ją do złamania osobno a osobno poproś o nosidło. Może niektórzy się boją bo jesteś nowa na forum. A nie masz jakiegoś klubu kangura koło siebie? Dziewczyny na pewno by masę nosideł przytaszczyły .
    Moje wege dzieciaki to Mati (wiosna 2013), Hugo (wiosna 2015) Benio (jesień 2020)
    Nasz blog o rodzicielstwie pełnym Boga www.niezwyklapodroz.pl

  6. #6
    Chustonoszka Awatar huana
    Dołączył
    Aug 2015
    Miejscowość
    Oświęcim/Kraków/Krosno
    Posty
    51

    Domyślnie

    a-linka, dziękuję


    Leoni, dzięki ale chciałabym nosidło chociaż na dzień-dwa bo nie wiem czy synek zaakceptuje noszenie w nosidle


    Sandra, niestety nie mam klubu kangura, mieszkam w małej miejscowości, miałam nawet problem znaleźć jakiś kurs motania chusty. W końcu znalazłam w Krakowie klub Koala, ale nie byłam zadowolona z tego czego tam uczą. Wiązanie 2x polecali już od urodzenia a w kieszonce zalecali podwijać pieluszkę tetrową przy główce. A wcześniej z forum dowiedziałam się że to nieprawidłowe.
    Może nieumiejętnie szukałam, ale nic nie mogłam znależć, to był okres zimowy więc może też dlatego


    Prosiłam też osobno ale bez odzewu


    Forum podczytuję już od 10 miesięcy, odkąd urodził się mój synek, ale nie rejestrowałam się wcześniej, widać to był błąd


    Już zanim zaszłam w ciążę chciałam nosić dziecko w chuście ale przez to że jest chory to nie możemy Czekam tylko na to aż synek wyzdrowieje i mam nadzieję że jeszcze da się zamotać, bo tęsknię za chustowaniem


    No a tymczasem chciałam sprawdzić czy nadaje się do nosidła..


    Załączam zdjęcie real mojej chusty

  7. #7
    Chusteryczka Awatar Leoni
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    1,591

    Domyślnie

    Huana w Krośnie jest doradca noszenia i dość często organizuje warsztaty w Kometce na ul. Powstańców Warszawskich
    Kasia jest tez na forum- awayo, takze skontaktuj się z nią jak chcesz spotkać się z doradca

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •