Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Indio ultramarine

  1. #1
    Chustofanka Awatar soska
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    445

    Domyślnie Indio ultramarine

    Poradźcie mi proszę. Obecnie chustuję w Storchenwiege Leo Rouge. Niestety nie mam styczności z innymi chustami. Dotykałam jeszcze natki i lf. Chciałabym mieć swojego didka, żeby dotknąć i sprawdzić jego zachwalanie. Mam okazję zakupu indio ultramarine. Czy jest to fajna chusta? Czy kwota 350 zł jest dobrą ceną? Czy lepiej polować na innego indio?
    żona męża Łukasza, mama córek Anieli 2014 i Matyldy 2017

  2. #2

    Domyślnie

    Miałam je i zupełnie mnie nie zachwyciło, było dziwnie sztywne, choć złamane. Cienkie, raczej niezbyt nośne. W porównaniu z innymi Indio wypada dość blado, choć jest przepiękne. A cena standardowa, tzn. za 3,6 przeciętna, za dłuższą raczej atrakcyjna, choć na pewno można znaleźć taniej.
    Ostatnio edytowane przez sowa_przemądrzała ; 30-07-2015 o 23:08





  3. #3
    Chustofanka Awatar soska
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    445

    Domyślnie

    Długość 4.6.
    Właśnie gdzieś już przeczytałam, że w porównaniu do innych indio bez rewelacji. Trudna decyzja. Tym bardziej, że nie mam możliwości pomacania jej
    żona męża Łukasza, mama córek Anieli 2014 i Matyldy 2017

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Mam kółkową szytą z ultramarine. Mięciutkie dla noworodka idealna, dla starszych i cięższych dzieci niekoniecznie. No i śliczne
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  5. #5

    Domyślnie

    Dużo zależy jeszcze od tego, w jakim wiązaniu najczęściej nosisz. Dziecię masz już dość duże, lżejsze nie będzie, a to też ma wpływ na to, jak odbiera się właściwości chusty. Zawsze możesz kupić, pomacać i puścić dalej, bo w tej cenie nie powinnaś mieć problemu z odsprzedażą





  6. #6
    Chustofanka Awatar soska
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    445

    Domyślnie

    W takim razie chyba odpiszę, skoro dla cięższych dzieci niekoniecznie. Moja córa prawie 8 kilo, także noworodek już z niej nie jest. Dzieki za informacje.
    W takim razie będę połowała na inne indio lub inną chustę.
    żona męża Łukasza, mama córek Anieli 2014 i Matyldy 2017

  7. #7
    Chustofanka Awatar soska
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    445

    Domyślnie

    Oj sowo przemądrzała to znowu mi dałaś do myślenia
    żona męża Łukasza, mama córek Anieli 2014 i Matyldy 2017

  8. #8

    Domyślnie

    Ha! Bo wymądrzanie się wpisane w mą naturę





  9. #9
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sowa_przemądrzała Zobacz posta
    Ha! Bo wymądrzanie się wpisane w mą naturę
    Oj sowa, sowa
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  10. #10
    Chustofanka Awatar soska
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    445

    Domyślnie

    A przy okazji podpowiecie mi jakie chusty są fajne dla cięższych dzieci?
    Póki co najczęściej noszę w kieszonce. Plecak prosty próbuje ale mam problem z dociąganiem. Inne wiązania próbowałam i w każdym jest jakieś ale, a kieszonka wygodna i bardzo dobrze wychodzi.
    Mam jeszcze propozycję kupna natibaby ocean red bawełna z jedwabiem. Tak mało znam się na chustach .
    żona męża Łukasza, mama córek Anieli 2014 i Matyldy 2017

  11. #11

    Domyślnie

    Na jedwabiu się nie znam, między innymi dlatego, że ponoć dla lżejszych dzieci Też lubię kieszonkę i bardzo często ją motam, ale właśnie dlatego musiałam się przestawić na nośniejsze chusty, bo w pewnym momencie ból ramion był nie do zniesienia. Dla cięższych dzieci poleca się chusty z domieszkami, zazwyczaj konopii, lnu i wełny. Albo grubaśną bawełnę. Teraz Didymos wypuścił właśnie takie grubaśne bawełniane Indio





Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •