Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Chustę bym chciała :).

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    7

    Domyślnie Chustę bym chciała :).

    Witam wszystkich.
    Moja przygoda z chustami dopiero się zaczyna choć mam już dwoje dzieciaczków. Starsze ma prawie 7 lat a młodsze niecałe cztery miesiące. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona.
    Obecnie mieszkam w Świętokrzyskim ale już niedługo wyprowadzka.
    Zostanę praktycznie sama z dwójką dzieci. Starszy idzie pierwszy rok do szkoły i chusta by wiele ułatwia. Jakoś nie przemawia do mnie targanie z rana wózka. Wiadomo, że młodsze będzie musiało mi towarzyszyć bo zanim znajdę jakąś bratnią duszę godną zaufania w obcym mieście to pewnie trochę minie.

  2. #2
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Jasło
    Posty
    0

    Domyślnie

    Witam.
    Ja też jestem nowa i w chustach nie doświadczona...właściwie 3 razy zawiązałam kieszonkę i raz kangura pod okiem doradcy. Przed chwilą listonosz przyniósł naszą pierwszą chustę i będziemy z córą się do niej przyzwyczajać...Moja Mała ma 3 miesiące i trochę się obawiam czy to nie późno na naukę chusty, ale Twoje dzieciątko jest w podobnym wieku i też startujecie teraz...Mam nadzieję że nam się uda Chętnie się dowiem jak Wam idzie. Pozdrawiam

  3. #3

  4. #4
    Chustomanka Awatar rodzynka007
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    795

    Domyślnie

    Witamy

  5. #5
    Chusteryczka Awatar Emila
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    1,602

    Domyślnie

    Czesc!
    Michał - 16.03.2014

  6. #6
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Hej

  7. #7
    Chustoholiczka Awatar luliluli
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Eire
    Posty
    4,394

    Domyślnie

    Witaj
    Ja tez z tych, co nie zaczynali od urodzenia I nam sie udalo.
    A skad dokladnie ze swietokrzyskiego?
    M 2010
    F 2012
    HM 2019

  8. #8
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    7

    Domyślnie

    Dokładnie to ze Staszowa a pod koniec sierpnia chcemy a raczej musimy się przeprowadzić za Olsztyn. Dobre Miasto lub Lidzbark Warmiński.
    Pierwsze próby chustowania mam już za sobą. Mała nie chce współpracować ale to z mojej winy. Chustowania będąc w biustonoszu z fiszbinami to nie był dobry pomysł. Teraz już na to uważam.
    Dziękuję za miłe przyjęcie mnie na forum. Teraz proszę o instrukcje jak dalej się tu poruszać. Nie chciałabym czegoś zawalić.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •