Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Co radzicie dla rozbrykanego 11-kilogramowego trzynastomiesięczniaczka?

  1. #1
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    575

    Domyślnie Co radzicie dla rozbrykanego 11-kilogramowego trzynastomiesięczniaczka?

    witam, jakie wiązanie doradzacie dla 11-kilogramowego wiercipięty? Dotychczas nosiliśmy się w kangurku,było super, ale synek rośnie i powoli zaczynam obawiać się o swoją szczękę. Próbowałam plecaka prostego, ale średnio mi wychodzi.

  2. #2
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,809

    Domyślnie

    nadal próbowac plecak
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  3. #3
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qqrq5 Zobacz posta
    nadal próbowac plecak
    Amen


  4. #4
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Moze spróbować innych plecaków niz plecak prosty? Ja z PP sie nie polubiłam, wolałam plecak z koszulką.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar Ola D.
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Krosno <3
    Posty
    5,412

    Domyślnie

    Nosidło ergonomiczne na plecach
    Mama dwóch Aniołków (+12. 2010 i +11.2018), Andrzejka (03.2012), Julka (04.2014), Martusi (09.2015), Karolka (10.2019) i Helenki (03. 2021)
    :

  6. #6
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    463

    Domyślnie

    Mnie pomagało wykańczanie plecaka prostego w stylu tybetańskim. Kombinowałam też z prowadzeniem chusty pod pachami a nie na ramionach. Okazało się ostatecznie że po prostu miałam do kitu chustę ale rzeczywiście przy takch zabiegach lepiej mi się nosiło.

  7. #7
    Chustofanka Awatar kluska
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    375

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Moze spróbować innych plecaków niz plecak prosty? Ja z PP sie nie polubiłam, wolałam plecak z koszulką.
    U nas też plecak z koszulka lepiej się mogą i wkład bardziej zadowolony

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar Danala
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    4,018

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Moze spróbować innych plecaków niz plecak prosty? Ja z PP sie nie polubiłam, wolałam plecak z koszulką.
    Dokładnie, plecak z koszulką lub plecak Hani u nas przy mega wiercipięcie są znacznie lepszą opcją niż pp
    Nasze szczęście - Hania 24 VI 2014r., Zosia 25 IX 2016r.



  9. #9
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    575

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za podpowiedzi, popróbujemy plecak z koszulką i z wykończeniem tybetańskim. Oby tylko nie był to zwiastun niechęci malucha do chustonoszenia. Mam nadzieję,że znajdziemy wygodną dla nas opcję noszenia, nie chcę rezygnować z tej ogromnej przyjemności,jaką mam podczas spacerów z synkiem w chuście!

  10. #10
    Chustofanka Awatar iwotree
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    159

    Domyślnie

    Też mam ruchliwą 13 mies. pannę, która w dodatku zaczyna chodzić.. Wybawieniem jest nosidło Mei tai i kółkowa. Mam też plan zawiązać plecak z kółkowej i to będzie rozwiązanie optymalne na szybkie wypady
    IKropek! Natalka 11.06.2014

  11. #11
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    575

    Domyślnie

    Próbowałam raz włożyć synka w nosidło Mei tai,wyszło nawet nieżle, ale pomagała mi w tym doradczyni . Nie wiem, czy sama dałabym radę bo maluch nigdy nie był wrzucany na plecy i wietrzy jakiś podstęp,zaczyna się obracać i wiercić, nie mogę go na tych plecach utrzymać.W związku z tym nie wiem, czy warto inwestować w Mei tai...

  12. #12
    Chustofanka Awatar iwotree
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    159

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez reginka Zobacz posta
    Próbowałam raz włożyć synka w nosidło Mei tai,wyszło nawet nieżle, ale pomagała mi w tym doradczyni . Nie wiem, czy sama dałabym radę bo maluch nigdy nie był wrzucany na plecy i wietrzy jakiś podstęp,zaczyna się obracać i wiercić, nie mogę go na tych plecach utrzymać.W związku z tym nie wiem, czy warto inwestować w Mei tai...
    Moja mała też na początku próbowała zwiać ale się przyzwyczaiła, teraz jak ją zarzucam na plecy to się wczepia rączkami i nogami jak małpka i czeka grzecznie aż się zawiążemy Ja moje nosidło uszyłam sobie sama, więc wyszło po taniości. Daj ogłoszenie na forum, pożycz od kogoś na tydzień ponoś i zobaczysz
    IKropek! Natalka 11.06.2014

  13. #13
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    575

    Domyślnie

    Zazdroszczę umiejętności szycia, ja mam dwie lewe ręce. Spróbuję pożyczyć nosidło, to faktycznie niezła myśl...

Podobne wątki

  1. Jaką chustę radzicie ???
    Przez polma1 w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-01-2011, 21:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •