Strona 1 z 15 12345678911 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 468

Wątek: biblioteczne cudeńka i nie tylko

Mieszany widok

  1. #1
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,176

    Domyślnie biblioteczne cudeńka i nie tylko

    ponieważ my dużo książek pożyczamy, mniej kupujemy ja z tych co nie lubią gromadzić, więc pozwoliłam założyć sobie nowy wątek, co bym miała się gdzie chwalić tym co do domu przyniesiemy

    proszę Was chwalcie się tym co znajdziecie w bibliotece


    dziś mieliśmy dzień z biblioteką i najbliższy czas w domu do czytania znalazły się




    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  2. #2

    Domyślnie

    Ale cuda! U mnie w okolicy biblioteki polikwidowane, do wojewódzkiej mi nie po drodze. Zazdroszczę bardzo, bo sama jestem skazana na zbiory rodziny/znajomych i kupowanie...





  3. #3
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,779

    Domyślnie

    cuda panie, nawet Gruffalo Amberkowy
    u mne w biblio sama komuna i kilka perełek, ale to w granicach 20szt
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  4. #4
    Chustomanka Awatar katsos
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    730

    Domyślnie

    Jestem pod wrażeniem bibliotecznych łupów .
    My mamy dobrze wyposażoną bibliotekę na drugim końcu miasta i ograniczenie wypożyczania do 4 książek, więc niewiele bibliotecznych jesteśmy w stanie poznać, ale bardzo się cieszę, że jest taka możliwość i nawet te 4 książki na ok. 3 tygodnie są ulgą dla portfela .
    Będę śledzić i pewnie tymi naszymi drobiazgami też się chwalić.
    10 marca 2013

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    zazdroszczę takiej biblioteki może w końcu zakupią na Rajską jakieś nowości tegoroczne to trochę zastopuję z zakupami ....

  6. #6
    Chustomanka Awatar podgrzybek
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    916

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    zazdroszczę takiej biblioteki może w końcu zakupią na Rajską jakieś nowości tegoroczne to trochę zastopuję z zakupami ....
    Zagladnij na komorowskiego tam jest nowosci multum
    synek duży XI.2010 i synek mały V.2014

  7. #7
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,176

    Domyślnie

    to jeszcze pożyczyłam "tato, kiedy przyjdzie św. MIkołaj" i dziś widziałm inne super nowości, ale nie brałam bo teraz czas świątecznych i musimy te najpierw przeczytać
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  8. #8
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Beskid Niski
    Posty
    5,288

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    to jeszcze pożyczyłam "tato, kiedy przyjdzie św. MIkołaj" i dziś widziałm inne super nowości, ale nie brałam bo teraz czas świątecznych i musimy te najpierw przeczytać
    też to pożyczyłam ostatnio. wszystkie bardzo lubimy tę książkę
    2007, 2009, 2016

  9. #9
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,176

    Domyślnie



    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar Danala
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    4,016

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sowa_przemądrzała Zobacz posta
    Ale cuda! U mnie w okolicy biblioteki polikwidowane, do wojewódzkiej mi nie po drodze. Zazdroszczę bardzo, bo sama jestem skazana na zbiory rodziny/znajomych i kupowanie...
    Sowo jest biblioteka w okolicy filia biblioteki podgórskiej w okolicy pętli tramwajowej (pomiędzy pętlą a przystankiem Witosa, w 10-piętrowcu). Na dziale dziecięcych jeszcze nie byłam, ale jest
    Nasze szczęście - Hania 24 VI 2014r., Zosia 25 IX 2016r.



  11. #11
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    jaki fajny pomysł, nareszcie przestaniemy zaśmiecać wątek zakupowy
    pewnie będę się tu pojawiać, bo biblioteki w naszej okolicy są rewelacyjnie zaopatrzone



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Danala Zobacz posta
    Sowo jest biblioteka w okolicy filia biblioteki podgórskiej w okolicy pętli tramwajowej (pomiędzy pętlą a przystankiem Witosa, w 10-piętrowcu). Na dziale dziecięcych jeszcze nie byłam, ale jest
    Jeśli mowa o Kurdwanowie to jeszcze rzut beretem od pętli tramwajowej jest filia biblioteki podgórskiej na Gołaśki

  13. #13
    Chustoholiczka Awatar Danala
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    4,016

    Domyślnie

    Wruuu dzięki, w ramach spaceru pójdę na rekonesans
    Coś mi jeszcze się po głowie kołacze że na Łużyckiej widziałam bibliotekę, idę googlać...
    Edit: Sowa do wyboru Halszki, Gołaśka, Łużycka, no i Walerego Sławka - jak dla mnie całkiem sporo bibliotek mamy w okolicy
    Ostatnio edytowane przez Danala ; 11-07-2015 o 22:27
    Nasze szczęście - Hania 24 VI 2014r., Zosia 25 IX 2016r.



  14. #14

    Domyślnie

    A widzisz, przenieśli, a ja myślałam, że zlikwidowali... Jakoś mnie temat za studenckich czasów nie ruszał, bo w Jagiellonce było wszystko, a teraz nie mogę się odnaleźć





  15. #15
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    wątek dla mnie
    Aniu, a jak wrażenia po : Zbuntowanym elektronie, Baśni o Świętym Spokoju i Ręcznikowcu? Jak mieszkają zwierzęta mieliśmy kiedyś też z biblio i pamiętam, że była to ciekawa pozycja.

    A tu nasze obecne:




    Niestety na Rozbójnika jeszcze za wcześnie, choć znacznie trudniejsi Skrzydlaci Jeźdzcy czytani już dwa razy. A seria Odkrywca 3D kolejny raz u nas, tak bardzo się starszemu spodobała.


    J. 2010, W. 2013, A. 2021

  16. #16
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,037

    Domyślnie

    annagdynia korzystałaś już z biblio-punktu? do filii 4 dla nas daleko bo widzę, że świetne pozycje wyszukałaś my korzystamy z tej na Morskiej ale bez szału

  17. #17
    Chustoholiczka Awatar majka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Gdynia/Kartuzy
    Posty
    4,779

    Domyślnie

    ale Ani chyba chodziło o to, że te książki to z czterech filii, a nie z czwartej.
    Napiszesz Aniu, w której najfajniej - może przy okazji jeżdżenia do pracy jeszcze będę korzystać. Mi się w 10 dobrze wybierało, no, ale byłam tyko dwa razy - raz wypożyczyć, raz oddać.
    Piotruś lipiec 2010, Wojtuś październik 2012, Hania styczeń 2015, [*], [*], Szymon styczeń 2023

  18. #18
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,176

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaiDo Zobacz posta
    wątek dla mnie
    Aniu, a jak wrażenia po : Zbuntowanym elektronie, Baśni o Świętym Spokoju i Ręcznikowcu? Jak mieszkają zwierzęta mieliśmy kiedyś też z biblio i pamiętam, że była to ciekawa pozycja.

    A tu nasze obecne:



    Niestety na Rozbójnika jeszcze za wcześnie, choć znacznie trudniejsi Skrzydlaci Jeźdzcy czytani już dwa razy. A seria Odkrywca 3D kolejny raz u nas, tak bardzo się starszemu spodobała.
    bardzo dziękuję za zdjęcia
    właśnie muszę "w kieszonce" pożyczyć
    jeszcze nie czytaliśmy tych o które pytasz, jutro zaczniemy nadrabialiśmy zaległości wcześniej pożyczone

    Cytat Zamieszczone przez wicia Zobacz posta
    annagdynia korzystałaś już z biblio-punktu? do filii 4 dla nas daleko bo widzę, że świetne pozycje wyszukałaś my korzystamy z tej na Morskiej ale bez szału
    korzystałam, kilkukrotnie, mają tam świetne nowości, same nowości
    tak jak pisała majka - to są książki z filii 10, filii 2 z batorego, filii 14 i filii 20 o jeszcze na chylonii po grufalo amberkowego byliśmy

    Cytat Zamieszczone przez majka Zobacz posta
    ale Ani chyba chodziło o to, że te książki to z czterech filii, a nie z czwartej.
    Napiszesz Aniu, w której najfajniej - może przy okazji jeżdżenia do pracy jeszcze będę korzystać. Mi się w 10 dobrze wybierało, no, ale byłam tyko dwa razy - raz wypożyczyć, raz oddać.
    fajnie po trochę we wszystkich
    bardzo dobrze jest zaopatrzona F1 i F4 ale to daleko więc tam raczej nie bywamy, chociaż raz się wybraliśmy po gry przy okazji czegoś
    F14 i F10 są ładnie zaopatrzone, są tam nowości, chociaż chyba właśnie F10 się bardzo stara, jest tam taka młoda pani Weronika i dziś np. byliśmy na zajęciach dla dzieci, jutro też coś jest.
    Ale nasza F20 na osiedlu jest najbardziej ulubiona, p.Kasia się bardzo stara i o nas dba
    bibliopunkt ma same nowości i teraz głównie do niego kupują - więc też jest super
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  19. #19
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,176

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaiDo Zobacz posta
    wątek dla mnie
    Aniu, a jak wrażenia po : Zbuntowanym elektronie, Baśni o Świętym Spokoju i Ręcznikowcu? Jak mieszkają zwierzęta mieliśmy kiedyś też z biblio i pamiętam, że była to ciekawa pozycja.

    A tu nasze obecne:

    Niestety na Rozbójnika jeszcze za wcześnie, choć znacznie trudniejsi Skrzydlaci Jeźdzcy czytani już dwa razy. A seria Odkrywca 3D kolejny raz u nas, tak bardzo się starszemu spodobała.
    już poczytaliśmy
    więc teraz mogę odpowiedzieć
    zbuntowany elektron fajny, ale ja czytałam to z synem więc dla mnie to wszystko czarna magia starszemu się podobało, ale bez szału, ale warto
    baśń o świętym spokoju bardzo fajna - podobała się dzieciom i mnie, można pomyśleć i porozmawiać z dziećmi
    ręcznikowca właśnie czytamy, ale póki co szału nie ma, starszego zachęcam, zobaczymy jak się rozwinie (nie to co rozbójnicy z kardamonu )

    z tych co już przeczytaliśmy, bardzo fajna jest:
    zmyślacz - o chłopcu, który wymyslał historie o ojcu, którego nie miał
    maja z księżyca - opowieść o dziewczynce, której siostra jest chora, umiera, Historia taka tajemnicza - mojemu 7 latkowi bardzo się podobała, pytał się o chorobę
    rok z findusem Ok ale bez szału
    straszny sen słonia - podoba się chłopakom, mi tak sobie
    legendy - bardzo lubiane przez chłopaków
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  20. #20
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,176

    Domyślnie

    i kolejne zdjęcia



    synek lato 2008 synek wiosna 2011

Podobne wątki

  1. Kółkowa tylko do 10 kg?
    Przez lemonka w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 08-06-2009, 19:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •