Strona 1 z 24 12345678911 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 468

Wątek: biblioteczne cudeńka i nie tylko

  1. #1
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,121

    Domyślnie biblioteczne cudeńka i nie tylko

    ponieważ my dużo książek pożyczamy, mniej kupujemy ja z tych co nie lubią gromadzić, więc pozwoliłam założyć sobie nowy wątek, co bym miała się gdzie chwalić tym co do domu przyniesiemy

    proszę Was chwalcie się tym co znajdziecie w bibliotece


    dziś mieliśmy dzień z biblioteką i najbliższy czas w domu do czytania znalazły się




    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  2. #2

    Domyślnie

    Ale cuda! U mnie w okolicy biblioteki polikwidowane, do wojewódzkiej mi nie po drodze. Zazdroszczę bardzo, bo sama jestem skazana na zbiory rodziny/znajomych i kupowanie...





  3. #3
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,704

    Domyślnie

    cuda panie, nawet Gruffalo Amberkowy
    u mne w biblio sama komuna i kilka perełek, ale to w granicach 20szt
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  4. #4
    Chustomanka Awatar katsos
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    730

    Domyślnie

    Jestem pod wrażeniem bibliotecznych łupów .
    My mamy dobrze wyposażoną bibliotekę na drugim końcu miasta i ograniczenie wypożyczania do 4 książek, więc niewiele bibliotecznych jesteśmy w stanie poznać, ale bardzo się cieszę, że jest taka możliwość i nawet te 4 książki na ok. 3 tygodnie są ulgą dla portfela .
    Będę śledzić i pewnie tymi naszymi drobiazgami też się chwalić.
    10 marca 2013

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    zazdroszczę takiej biblioteki może w końcu zakupią na Rajską jakieś nowości tegoroczne to trochę zastopuję z zakupami ....

  6. #6
    Chustomanka Awatar podgrzybek
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    915

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    zazdroszczę takiej biblioteki może w końcu zakupią na Rajską jakieś nowości tegoroczne to trochę zastopuję z zakupami ....
    Zagladnij na komorowskiego tam jest nowosci multum
    synek duży XI.2010 i synek mały V.2014

  7. #7
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez podgrzybek Zobacz posta
    Zagladnij na komorowskiego tam jest nowosci multum
    dziękuję za podpowiedź na pewno wybiorę się następnym razem jak będę w centrum

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    no i mi pozostaje tylko pozazdrościć biblio
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  9. #9
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,121

    Domyślnie

    to co na zdjęciach pochodzi z 4 filii w mieście
    biorę na nasze 4 konta, po max ilość czyli 12 książek

    Gdynia ma świetnie zaopatrzone biblioteki. Dużo nowości. Dla dorosłych również, choć pożyczam mniej.
    Gry też można sobie pożyczyć, jest to fajna sprawa, żeby sprawdzić czy się spodoba.

    a jak byliśmy na urlopie w Bytowie, na zamku to też zajrzeliśmy do biblioteki miejskiej Skromniejsze zbiory, choć też mają się czym pochwalić, ale jakie piękne miejsce.
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  10. #10
    Chusteryczka Awatar krysiak
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    gdzieś nad morzem
    Posty
    2,356

    Domyślnie

    Żeby jeszcze mojemu synowi podobalo się to co mi U nas zazwyczaj sa ostre negocjacje, bo syn jak to dziecko, sięga często po literaturę, która na naszych półkach pewnie nigdy nie zagości. I wtedy następują długie rozmowy, negocjacje, targi ile moich książek, a ile jego. Ostatecznie czyta i tak te "moje", bo te wybrane przez niego nie sa tak ciekawe, ale proces zabierania do domu ciekawych ksiązek bywa męczący
    Dominikowa (03.12.2008) i Wojtkowa (18.04.2014) mama

  11. #11
    Chustoholiczka Awatar Danala
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    4,015

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sowa_przemądrzała Zobacz posta
    Ale cuda! U mnie w okolicy biblioteki polikwidowane, do wojewódzkiej mi nie po drodze. Zazdroszczę bardzo, bo sama jestem skazana na zbiory rodziny/znajomych i kupowanie...
    Sowo jest biblioteka w okolicy filia biblioteki podgórskiej w okolicy pętli tramwajowej (pomiędzy pętlą a przystankiem Witosa, w 10-piętrowcu). Na dziale dziecięcych jeszcze nie byłam, ale jest
    Nasze szczęście - Hania 24 VI 2014r., Zosia 25 IX 2016r.



  12. #12
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    jaki fajny pomysł, nareszcie przestaniemy zaśmiecać wątek zakupowy
    pewnie będę się tu pojawiać, bo biblioteki w naszej okolicy są rewelacyjnie zaopatrzone



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  13. #13
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Danala Zobacz posta
    Sowo jest biblioteka w okolicy filia biblioteki podgórskiej w okolicy pętli tramwajowej (pomiędzy pętlą a przystankiem Witosa, w 10-piętrowcu). Na dziale dziecięcych jeszcze nie byłam, ale jest
    Jeśli mowa o Kurdwanowie to jeszcze rzut beretem od pętli tramwajowej jest filia biblioteki podgórskiej na Gołaśki

  14. #14
    Chustoholiczka Awatar Danala
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    4,015

    Domyślnie

    Wruuu dzięki, w ramach spaceru pójdę na rekonesans
    Coś mi jeszcze się po głowie kołacze że na Łużyckiej widziałam bibliotekę, idę googlać...
    Edit: Sowa do wyboru Halszki, Gołaśka, Łużycka, no i Walerego Sławka - jak dla mnie całkiem sporo bibliotek mamy w okolicy
    Ostatnio edytowane przez Danala ; 11-07-2015 o 22:27
    Nasze szczęście - Hania 24 VI 2014r., Zosia 25 IX 2016r.



  15. #15

    Domyślnie

    A widzisz, przenieśli, a ja myślałam, że zlikwidowali... Jakoś mnie temat za studenckich czasów nie ruszał, bo w Jagiellonce było wszystko, a teraz nie mogę się odnaleźć





  16. #16
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    wątek dla mnie
    Aniu, a jak wrażenia po : Zbuntowanym elektronie, Baśni o Świętym Spokoju i Ręcznikowcu? Jak mieszkają zwierzęta mieliśmy kiedyś też z biblio i pamiętam, że była to ciekawa pozycja.

    A tu nasze obecne:




    Niestety na Rozbójnika jeszcze za wcześnie, choć znacznie trudniejsi Skrzydlaci Jeźdzcy czytani już dwa razy. A seria Odkrywca 3D kolejny raz u nas, tak bardzo się starszemu spodobała.


    J. 2010, W. 2013, A. 2021

  17. #17
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,037

    Domyślnie

    annagdynia korzystałaś już z biblio-punktu? do filii 4 dla nas daleko bo widzę, że świetne pozycje wyszukałaś my korzystamy z tej na Morskiej ale bez szału

  18. #18
    Chustoholiczka Awatar majka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Gdynia/Kartuzy
    Posty
    4,767

    Domyślnie

    ale Ani chyba chodziło o to, że te książki to z czterech filii, a nie z czwartej.
    Napiszesz Aniu, w której najfajniej - może przy okazji jeżdżenia do pracy jeszcze będę korzystać. Mi się w 10 dobrze wybierało, no, ale byłam tyko dwa razy - raz wypożyczyć, raz oddać.
    Piotruś lipiec 2010, Wojtuś październik 2012, Hania styczeń 2015, [*], [*], Szymon styczeń 2023

  19. #19
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaiDo Zobacz posta
    wątek dla mnie
    Aniu, a jak wrażenia po : Zbuntowanym elektronie, Baśni o Świętym Spokoju i Ręcznikowcu? Jak mieszkają zwierzęta mieliśmy kiedyś też z biblio i pamiętam, że była to ciekawa pozycja.

    A tu nasze obecne:



    Niestety na Rozbójnika jeszcze za wcześnie, choć znacznie trudniejsi Skrzydlaci Jeźdzcy czytani już dwa razy. A seria Odkrywca 3D kolejny raz u nas, tak bardzo się starszemu spodobała.
    bardzo dziękuję za zdjęcia
    właśnie muszę "w kieszonce" pożyczyć
    jeszcze nie czytaliśmy tych o które pytasz, jutro zaczniemy nadrabialiśmy zaległości wcześniej pożyczone

    Cytat Zamieszczone przez wicia Zobacz posta
    annagdynia korzystałaś już z biblio-punktu? do filii 4 dla nas daleko bo widzę, że świetne pozycje wyszukałaś my korzystamy z tej na Morskiej ale bez szału
    korzystałam, kilkukrotnie, mają tam świetne nowości, same nowości
    tak jak pisała majka - to są książki z filii 10, filii 2 z batorego, filii 14 i filii 20 o jeszcze na chylonii po grufalo amberkowego byliśmy

    Cytat Zamieszczone przez majka Zobacz posta
    ale Ani chyba chodziło o to, że te książki to z czterech filii, a nie z czwartej.
    Napiszesz Aniu, w której najfajniej - może przy okazji jeżdżenia do pracy jeszcze będę korzystać. Mi się w 10 dobrze wybierało, no, ale byłam tyko dwa razy - raz wypożyczyć, raz oddać.
    fajnie po trochę we wszystkich
    bardzo dobrze jest zaopatrzona F1 i F4 ale to daleko więc tam raczej nie bywamy, chociaż raz się wybraliśmy po gry przy okazji czegoś
    F14 i F10 są ładnie zaopatrzone, są tam nowości, chociaż chyba właśnie F10 się bardzo stara, jest tam taka młoda pani Weronika i dziś np. byliśmy na zajęciach dla dzieci, jutro też coś jest.
    Ale nasza F20 na osiedlu jest najbardziej ulubiona, p.Kasia się bardzo stara i o nas dba
    bibliopunkt ma same nowości i teraz głównie do niego kupują - więc też jest super
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  20. #20
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaiDo Zobacz posta
    wątek dla mnie
    Aniu, a jak wrażenia po : Zbuntowanym elektronie, Baśni o Świętym Spokoju i Ręcznikowcu? Jak mieszkają zwierzęta mieliśmy kiedyś też z biblio i pamiętam, że była to ciekawa pozycja.

    A tu nasze obecne:

    Niestety na Rozbójnika jeszcze za wcześnie, choć znacznie trudniejsi Skrzydlaci Jeźdzcy czytani już dwa razy. A seria Odkrywca 3D kolejny raz u nas, tak bardzo się starszemu spodobała.
    już poczytaliśmy
    więc teraz mogę odpowiedzieć
    zbuntowany elektron fajny, ale ja czytałam to z synem więc dla mnie to wszystko czarna magia starszemu się podobało, ale bez szału, ale warto
    baśń o świętym spokoju bardzo fajna - podobała się dzieciom i mnie, można pomyśleć i porozmawiać z dziećmi
    ręcznikowca właśnie czytamy, ale póki co szału nie ma, starszego zachęcam, zobaczymy jak się rozwinie (nie to co rozbójnicy z kardamonu )

    z tych co już przeczytaliśmy, bardzo fajna jest:
    zmyślacz - o chłopcu, który wymyslał historie o ojcu, którego nie miał
    maja z księżyca - opowieść o dziewczynce, której siostra jest chora, umiera, Historia taka tajemnicza - mojemu 7 latkowi bardzo się podobała, pytał się o chorobę
    rok z findusem Ok ale bez szału
    straszny sen słonia - podoba się chłopakom, mi tak sobie
    legendy - bardzo lubiane przez chłopaków
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

Podobne wątki

  1. Kółkowa tylko do 10 kg?
    Przez lemonka w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 08-06-2009, 19:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •