Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: jak dobrze założyć pieluszkę bez przeszyć?

  1. #21
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    Kokosi bez przeszyc nie mam niestety żadnych,mam Babyette i Nappime. Babyetta jest dla mnie trochę za wąska i ciężko mi dopasowac odpowiedni wkład,choć za radą Gai pakuję tam jakiś chłonny prefold,raczej z tych mniejszych. Natomiast Nappime mi bardzo odpowiada szerokością i grubością PULa. Osobiście jestem bardziej przekonana do Nappime.
    A co zrobiłam,w sumie to chyba najwięcej zdziałał czas i to że córka mi podrosła a wraz z nią jej udka i pupcia. No i na pewno pieluszki były znów strippingowane i odtłuszczane. Teraz mamy mniej przecieków.

    Gdybym miała wybierać pomiędzy Babyettą i Nappime to wybrałabym Nappime. Teraz Nappime ma grubszy pul,pieluszki lepiej wykonane,starannie i z dbałością o każdy szczegół,co wcześniej niekoniecznie było dopracowane.Teraz są super.

  2. #22
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    36

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź może im większe dziecko, tym lepiej leżą takie pieluchy bez przeszyć? To by się zgadzało z tym, co pisały Roanna, rodzynka i marynarka. Ciekawe... może kiedyś w końcu się skuszę Nappime urzeka mnie wzorami.

  3. #23
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    tak,zdecydowanie pieluszki z przeszyciami lepiej sprawdzają się na większych udkach. Nappime ma cudne wzory,bardzo dopracowane i kolorowe.

  4. #24
    Chustofanka Awatar Trzeciaczek
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    433

    Domyślnie

    Chyba się skuszę i poszukam jakichś ciekawych wzorów z Nappi oczywiście bez przeszyc.
    Mąż: 25.12.2013 Młody 24.08.2015. godz 18:18.
    KOCHAM WIĘC NOSZĘ

  5. #25
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    polecam,są naprawdę świetne,jestem z nich bardzo zadowolona,a wzory bajeczne.

  6. #26
    Chustomanka Awatar Roanna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,105

    Domyślnie

    O, no to faktycznie potwierdziły się przypuszczenia. Jak się rozmiar pomniejsza na długość, to tego polarku automatycznie więcej jest w pachwinie, może wystawać i dotykać ubrania. To powodzenia dalej! dobrze, że dziec zdrowo rośnie.
    Roan+Roanna 9.2010
    Roaniątko Synek 8.2013
    Roaniątko Córcia 8.2015

  7. #27
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2015
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    95

    Domyślnie

    Dziewczyny a jak macie przyszyte gumki w pieluszkach bez przeszyć? od strony mikropolarku czy pulu?

  8. #28
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,478

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dzoana Zobacz posta
    Dziewczyny a jak macie przyszyte gumki w pieluszkach bez przeszyć? od strony mikropolarku czy pulu?
    Ja się doskonale dogaduję z kieszonkami Babyetty bez przeszyć, we wszystkich mam gumkę przyszytą do pula. Nawet jak były zmniejszone na maksa nic nie przeciekało, a BY ma trzy napki do zmniejszania nie dwie jak kieszonki niej produkcji. Natomiast nie dogaduję się kompletnie z kieszonkami gdzie gumka przyszyta jest do polarku - miałam Kokosi, Ekomajty i Agis. Chciałabym Nappime bo są piękne pule ale boję się zaryzykować.
    Młody ma dopiero 7 kg ale udziska spore.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •