Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Nie umiem wyprzedać stosu...

  1. #1
    Chustofanka Awatar cathleen
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    410

    Domyślnie Nie umiem wyprzedać stosu...

    Młoda ma prawie 2,5, w chustach od lutego nie noszę. Mam dwa nosidła + MT, kilka chust. Ostatnio nosiłam jedynie w nosidle, i to też b. rzadko, bo Młoda już nie chce być noszona.
    I tak patrzę na mój stos, powinnam zacząć sprzedawać, a nie mogę się zebrać. Wybrałam już pierwszą chustę na sprzedać, Girasola, ale tak myślę i myślę, że może jednak zostawię, bo może zaczniemy znowu nosić (zdarza się to w takim wieku ? ). A potem myślę, że może dla drugiego dziecka zostawię (nie planuję następnego...) albo dla wnuków....
    Czy tylko ja tak mam, czy to może normalne?
    Bo racjonalnie sobie myślę, że zostawię jedno indio farbowane, które wielbie, a girasole na przykład sprzedam, bo zawsze je można kupić ponownie, nie są to jakieś limity. Ale tak sobie myślę, że doux doux jest takie fajne a jeszcze się nie nacieszyłam, i to drugie nosidło od paniolo szyte na wymiar też cudne, wymarzone, i tak zamiast wystawiać chusty na sprzedać, to pakuję je z powrotem do szafy.... grrrr... I leżą w szafie, zamiast nosić inne chuściochy.

  2. #2
    Chusteryczka Awatar Nastusienka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Żyrardów
    Posty
    1,640

    Domyślnie

    Może wypaść w świat, niech ponoszą innych przez jakiś czas, a jak wrócą to zobaczysz,czy Ci ich brakowało - jak nie to sprzedasz

    Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
    Anielka 19.04 (*) Staś 13.12 Helenka 12.04

    Każde 60 sekund złości pozbawia nas minuty szczęścia.

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Trochę cię rozumiem, bo w pewnym momencie nosiłam na tyle rzadko, że nie usprawiedliwiało to takiej ilości szmat w szafie... Czekały na nowego chuściocha... Nie wyobrażam sobie dnia, kiedy jednak trzeba będzie stosu się pozbyć... Pocieszam się, że moja siostra zawsze chciała nosić, więc jak się dorobi potomstwa to nie będę musiała sprzedawać tylko jej pożyczę
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  4. #4
    Chustofanka Awatar cathleen
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    410

    Domyślnie

    Bo ja chyba w głębi duszy tak sobie marzę o następnym dziecku i może dlatego mi tak ciężko....

    Ale czuję, że to normalne nie jest, bo cały czas szukam tulipanów nati, o których marzę od dawna, a przecież już nie noszę w chuście (łudzę się chyba, że jak córa będzie starsza to ją czymś przekupię, żebym mogła choć trochę ponosić ), marzą mi się jaskółki lavender no i chyba czas jednak powiedzieć stop

    Nastusieńka, chyba masz rację, coś wypuszczę w świat

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar Ola D.
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Krosno <3
    Posty
    5,412

    Domyślnie

    Ja mam dwie chusty i Manducę. Manduca zostaje, jednej chusty muszę się pozbyć, bo gotówka potrzebna, ale za Chiny nie mogę się zdecydować, która to ma być. Mam prawie nowego Johannesa, który jest jeszcze sztywnawy, i Leo - podobno dobrze złamane, ale dla mnie wcale nie jest łatwiejsze w dociąganiu niż Jasiek. I nawet nie chodzi o to, że do którejś z nich mam jakiś mega-sentyment, bo w sumie obie zamieniłabym na taką, w którą z łatwością zamotam dziecko, ale jak przychodzi zdecydować, której pozbyć się na starcie, to obie z powrotem zaplatam w warkocz i odkładam do szafy. Wychodzi na to, że najpierw muszę się w czymś zakochać.
    Mama dwóch Aniołków (+12. 2010 i +11.2018), Andrzejka (03.2012), Julka (04.2014), Martusi (09.2015), Karolka (10.2019) i Helenki (03. 2021)
    :

  6. #6
    Chusteryczka Awatar huskymama
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    1,649

    Domyślnie

    mi często szkoda jakiejś szmaty a jak już poleci w świat to się cieszę, że tak sie stało bo zazwyczaj na jej miejsce pojawia się coś nowego ciekawego do przetestowania....a wspomnienie pozostaje na zdjęciach

  7. #7
    Chustoguru Awatar pati291
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    7,420

    Domyślnie

    Sprzedałam prawie wszystko. Mam jeszcze dwie chusty do sprzedania. Zostawiam 1 chustę, 2 MT i Tulę z którą się nie rozstaję. Trochę było mi żal, bo to kawał pozytywnej historii.
    Patrycja - mama Damiana 08.08.08, Hanny 04.12.09, Emilii 01.03.14
    Chcieć to móc

  8. #8
    Chustofanka Awatar cathleen
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    410

    Domyślnie

    właśnie siedzę i myślę, którą chustę na początek puścić w obieg. Indio konopne, girasol, a może doux doux?

    Do sprzedaży na pewno pójdzie MT, wolę dudusia. Nad resztą myślę...
    dziecko mi nie pomaga,bo co wyciągnę koktajl girasola to młoda sie nim owija i kładzie się na nim. Zamotać się nie da, ale cały dzień z chustą spędza

  9. #9

    Domyślnie

    Wyprzedawaj a jakie to indio konopnickiej masz? Kiedy można się ustawiać?
    Myszon 2012, Myszka 2014, Myszunia 2016, Myszeczka 2020

  10. #10
    Chusteryczka Awatar Nastusienka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Żyrardów
    Posty
    1,640

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cathleen Zobacz posta
    właśnie siedzę i myślę, którą chustę na początek puścić w obieg. Indio konopne, girasol, a może doux doux?

    Do sprzedaży na pewno pójdzie MT, wolę dudusia. Nad resztą myślę...
    dziecko mi nie pomaga,bo co wyciągnę koktajl girasola to młoda sie nim owija i kładzie się na nim. Zamotać się nie da, ale cały dzień z chustą spędza
    Jak zdecydujesz to wpisz mnie w kolejkę
    Anielka 19.04 (*) Staś 13.12 Helenka 12.04

    Każde 60 sekund złości pozbawia nas minuty szczęścia.

  11. #11
    Chustofanka Awatar cathleen
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    410

    Domyślnie

    Indio konopne, gradacja. Myślę, żeby na forum puścić w obieg albo indio albo doux doux i się waham. Właśnie siedzę i dumam
    Nastusieńka, jasne

  12. #12
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    Do indio to i ja chętnie w kolejkę

    Ja miałam odwrotnie. Sprzedałem wszystko oprócz pawii. Ale potem nie wiem jak, nakupilam znowu. Na szczęście bez sentymentów tym razem. I oby tak zostało.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  13. #13
    Chustofanka Awatar cathleen
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    410

    Domyślnie

    Wrzuciłam indio na forum, wpisałam was w kolejkę, tylko ustalcie kto kiedy

    Spróbuję jeszcze poograniczać stos stopniowo, tak, żeby mi została 1, max 2 chusty.
    I jedno nosidło, nie więcej. Kropka. Dam sobie tylko więcej czasu

  14. #14
    Chustofanka Awatar cathleen
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    410

    Domyślnie

    Jeszcze myślę nad jednym - mam chustę, którą kocham jeśli chodzi o miękkość, nośność, szerokość (naprawdę szeeeroka i mi sie córa, która jest wysoka, bez problemu mieści), przewiewna, no same plusy. Lniane tulipany nati, które są cudne, ale kolorystycznie.... nie moje kolory, zupełnie. A jednak, mimo, że chusta za bardzo mi się nie podoba, to w zeszłe wakacje bardzo często była używana. Na lato super, plecak prawie zawsze mi w niej wychodzi, bez problemu dociągałam. Szukam tej chusty w innych kolorach, niestety bez skutku.
    A znowu mam inne chusty, które są śliczne, och i ach, ale jednak w żadnej tak mi nie jest wygodnie jak w tej najbrzydszej Czyli powinnam jednak zostawić dwie chusty, prawda ?

  15. #15
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    a może powinnaś sprzedać wszystko? skoro żadna to nie ideał...

  16. #16
    Chusteryczka Awatar Nastusienka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Żyrardów
    Posty
    1,640

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cathleen Zobacz posta
    Czyli powinnam jednak zostawić dwie chusty, prawda ?
    Albo te najbrzydszą pofarbować
    Anielka 19.04 (*) Staś 13.12 Helenka 12.04

    Każde 60 sekund złości pozbawia nas minuty szczęścia.

Podobne wątki

  1. Pomoc w redukcji stosu:teraz pomagamy Ananke :)
    Przez zoana w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 126
    Ostatni post / autor: 18-03-2014, 13:17
  2. Kto mi doradzi co wywalic ze stosu?
    Przez Olapio w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 21:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •