Pokaż wyniki od 1 do 20 z 42

Wątek: Pellicano Frissa dla odważnych

Widok wątkowy

  1. #1
    Chustomanka Awatar Tasia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    KR - NH
    Posty
    1,341

    Domyślnie Pellicano Frissa dla odważnych



    Mam na stanie chustę grubiutką (390 g/m2) i deskowatą - Pellicano Frissa się zwie.
    Długa na 4 m i 30 cm.
    Puszczę ją w świat do złamania (jeśli to w ogóle możliwe ...), do odpoczęcia od niej (o tym słów kilka poniżej) do 5-6 osób (jak będą chętni może i dłużej )



    Jest jedno ale: chusta nabawiła się dziury z niewiadomych mi powodów. Zacerowałam ją, nie wygląda to pięknie, ale na noszenie nie wpływa. Jest jeszcze jedno przerwanie nitki blisko środka – na razie nie chcę go ruszać. Piszę to, bo podejrzewam, że możecie mieć obawy przed wzięciem odpowiedzialności za taką chuścinkę. Chciałam zapewnić, że puszczam ją w świat z pełna świadomością, że mogą w niej ujawnić się jakieś niespodzianki (dlatego proszę też o nie pranie jej – no chyba, że jest mus nad musy) i obiecuję nie mieć żalu ani pretensji o nazwijmy to uszczerbki na zdrowiu tej delikwentki … chcę od niej trochę odpocząć i zastanowić się co dalej z nią robić …




    na 12 cm ten babolek to przerwana nitka

    zasady trzeba ustalić, więc może takie:

    1. Czas pobytu chusty u jednej osoby to maksymalnie 10 dni
    2. dla forumek z co najmniej rocznym stażem na Chf
    3. Bardzo proszę o przesłanie do mnie na pw pełnych danych kontaktowych wraz z numerem telefonu (wyłącznie do mojej wiadomości)
    4. Proszę o informację w wątku, czy chusta dotarła i informację o wysyłce do kolejnej osoby. Proszę przekazywać chustę przesyłką rejestrowaną priorytetową (kurier, list polecony, paczka)
    4. niepokojące zjawiska (oprócz opisanych powyżej) proszę mi zgłosić na PW
    5. Mile widziane zdjęcia
    Ostatnio edytowane przez Tasia ; 20-06-2015 o 12:34
    Heniu sierpień`20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •