Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 24

Wątek: Książki pop-up

  1. #1
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,037

    Domyślnie Książki pop-up

    Wpisujcie co macie, gdzie kupujecie i jakie polecacie

    Szukam książek pop-up dla trzyletniej córki, mam już kilka typów. Oto one:

    1. A Tiger in My Garden. ARNO
    2. Wielki mecz. John O'Leary

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar martaj
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    POZ
    Posty
    5,343

    Domyślnie

    co to znaczy pop-up?

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,037

    Domyślnie

    pop-up to książki z przestrzennymi ilustracjami,http://4.bp.blogspot.com/-nN0_eB53wM...0/IMG_8704.JPG

  4. #4
    Chustoguru Awatar annia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    Mam Bardzo Głodną Gąsienicę po ang, nada się dla trzylatka. I mam też parę książek Roberta Sabudy, są genialne, ale koniecznie do czytania pod czujnym okiem rodzica, bo to jubilerska precyzja...

    Wszystko z Amazon.co.uk.
    ['] 07.2008
    Dotka 06.2010
    Agutka 07.2013
    Katka 08.2017

  5. #5
    Chustomanka Awatar IwonaKM
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    921

    Domyślnie

    mam jeszcze ze swojej dziecięcej biblioteczki "Kopciuszka" z ruchomymi ilustracjami 3-d.
    Miałam jeszcze "Czerwonego Kapturka", ale nie wiem co się z nim stało.
    Szukałam w starociach na allegro, książki z ilustracjami przestrzennymi owszem bywają, ale takich z ruchomymi , nie udało mi się znaleźć.
    Moje książki produkowane w Czechosłowacji
    Pola 2011

  6. #6
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    przepraszam, mialam opisywac i mi ucieklo...

    najpierw Maurice Pledger:

    Odgłosy przyrody. Dinozaury, Las, Tropikalne puszcze, Oceany oraz Ptaki - Dinozaury do kupienia, reszta niedostepna (nawet nie wiedzialam, ze tyle czesci po polsku wyszlo).

    Pledgera jest duzo wiecej, wkleje potem. wszystkie maja elementy przestrzenne, kartki bez - z informacjami na temat zwierzat, glos - nie jakis nachalny, po chwili sie wylacza (cos a'la dzwiekowe pocztowki kiedys). u nas dlugo kazda kolejna czesc byla absolutnym hitem.

    kolejna seria to Głosy historii - ten sam mechanizm - pop-up plus odglosy oraz strony z informacjami. po polsku wyszli Rycerze i wydawalo mi sie, ze jeszcze cos - ale nie moge znalezc, uzupelnie pozniej.

    angielskie potem...
    Ostatnio edytowane przez natala ; 15-06-2015 o 08:34
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  7. #7
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Ja mam z wydawnictwa Debit: Cialo czlowieka, Wynalazki, Wszechswiat.
    Ilustracje przestrzenne, okienka, ruchome elementy (pociaga sie w wyznaczonym miejscu).
    Dla mojego prawie szesciolatka - idealne, ale i trzylatek zainteresowany, najbardziej ta ksiazka o czlowieku. Ja je uwielbiam.
    Nie znalazlam zdjec na stronie wydawnictwa, wiec podalam linki do innych stron - mam nadzieje, ze nie znikna.
    I ciesze sie bardzo, ze watek powstal. Mam nadzieje, ze bedzie duzo propozycji
    2009 2012

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    dziś w taniej książce widziałam czerwonego kapturka i coś jeszcze z serii rozkładane bajki czy jakoś tak, wybaczcie brak precyzji ale bez telefonu byłam i nie miałam ani jak zapisać ani zdjęcia zrobić :/
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  9. #9
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,037

    Domyślnie

    dzięki, będę szukać

    właśnie zakupiłam Odgłosy przyrody. Dinozaury jestem zachwycona

  10. #10
    Chustonoszka Awatar PostBlue
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Augustów
    Posty
    102

    Domyślnie

    Alicja w Krainie Czarów wydawnictwa Wilga https://www.google.pl/search?q=alicj...z0A5wQ_AUIBigB, bardzo efektowna, ilustracje w stylu Tima Burtona

  11. #11
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    761

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PostBlue Zobacz posta
    Alicja w Krainie Czarów wydawnictwa Wilga https://www.google.pl/search?q=alicj...z0A5wQ_AUIBigB, bardzo efektowna, ilustracje w stylu Tima Burtona

    Szkoda tylko, że już co najmniej rok niedostępna. A używanej dotychczas nie spotkałam.
    Niko 2012, Zo 2017

  12. #12
    Chustonoszka Awatar PostBlue
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Augustów
    Posty
    102

    Domyślnie

    Na allegro widziałam wczoraj Królewnę Śnieżkę z tej samej serii http://allegro.pl/krolewna-sniezka-i5974274274.html

  13. #13
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Przymierzam sie do pierwszego pop up Sabuda. Celuje w Czarnoksieznika zOz i mam pytanie. Do kupienia na Amazon i w polskiej libristo, sa dwie wersje. Tansza ma w opisie 7 stron, drozsza 12, a widzialam i 16.

    Alicja w krainie czarow tez spotkalam dwie rozne cenowo wersje, ale tu ilosc stron taka sama.

    Czym to sie rozni? Data wydania rozni sie o jakis dzien, w podgladach Oza widze zawsze ksiazki z wieksza iloscia stron.

    Wiecie?

  14. #14
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Marta, ja nie wiem. Chciałam tylko napisać, że podziwiam Cię za dociekliwość, bo to już nie pierwszy twój wpis tego typu. Jesteś naszym forumowym detektywem
    J.2014 i E.2016

  15. #15
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Bo kosztuje sporo, to chcę uniknąć wpadki . Ciekawam za co dopłacam w wersji droższej, bo może warto.

  16. #16
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Bo kosztuje sporo, to chcę uniknąć wpadki . Ciekawam za co dopłacam w wersji droższej, bo może warto.

    potem/w weekend - zalezy jak sie wyrobie sciagne z polkinaszego i policze ile mamy stron, dobrze?

    edit: popatrzylam w libristo - jedna ma 7, druga 14 - imo jedna ma siedem kartek, druga 14 stron bo jak popatrzylam na ta drozsza na amazonie, to niczym sie nie rozni od mojej - ale jeszcze sprawdze w szczegolach jak bede miala moment.
    Ostatnio edytowane przez natala ; 18-05-2017 o 16:56
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  17. #17
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    potem/w weekend - zalezy jak sie wyrobie sciagne z polkinaszego i policze ile mamy stron, dobrze?

    edit: popatrzylam w libristo - jedna ma 7, druga 14 - imo jedna ma siedem kartek, druga 14 stron bo jak popatrzylam na ta drozsza na amazonie, to niczym sie nie rozni od mojej - ale jeszcze sprawdze w szczegolach jak bede miala moment.
    Dzięki Ci kobieto, a kupowałaś z tych droższych czy tańszych, jeżeli w ogóle miałaś taki wybór ? Jakoś mam przeczucie, że to to samo, bo innyvh książek widziałąm wahania cen, a byłam pewna że każda wersja jest identyczna.

  18. #18
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    dobra mam

    mamy tego drozszego


    jak w pysk strzelil ma kartek 7 zreszta w libristo pisza o stronach, ze 14, wiec gdybam, ze przy tanszej jest pomylka i powinny byc kartki

    najsmieszniejsze, ze na amazonie mi pisza, ze zamawialam tego drugiego, z bardziej fioletowa okladka. ale mam z zielona. wiec jak znam zycie to bralam najtanszego nowego jaki byl. (piec lat temu to bylo, wiec troche nie pamietam juz, przyznaje). i przy nim na amazonie jest, ze 7 stron, a przy drugim (tym co to go mam) - ze 16 - chyba zeby okladke policzyli imo przy tym z niby 16 stronami jest napisane, ze to skrocone wydanie - ale w opisie ksiazki wyraznie jest zaznaczone, ze chodzi o tekst zamieszczony w pop-up'ie. imo to samo - ale nic sobie za to uciac nie dam, jako, ze w recach mialam tylko jedno wydanie...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  19. #19
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Zamówie z libristo żeby ewentualnie móc zwrócić jakby coś. Ten tańszy i Zobaczymy.

    Pochwal się jakie jeszcze masz Sabudy?

    Kolejne kiedyś chciałabym Alicję oraz Piękna i bestie.

  20. #20
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Zamówie z libristo żeby ewentualnie móc zwrócić jakby coś. Ten tańszy i Zobaczymy.

    Pochwal się jakie jeszcze masz Sabudy?

    Kolejne kiedyś chciałabym Alicję oraz Piękna i bestie.
    duzo mam (no dobra, dzieci maja ). Oza, Alicje, Piekna i bestie, Mala syrenke, Narnie, Piotrusia Pana - to z ksiazkowych. poza tym box prehistoryczny (dinozaury, mega-beast - jak to dobrze przetlumaczyc??, rekiny). Winter in white, 12 days of Christmas, Christmas Alphabet, Winter's Tale i cusia o wrozkach i magicznych stworzeniach, co to wlasnie wylukalam na amazonie i jest jakies potwornie drogie - a ja w charity kiedys znalazlam, chyba za cale 3 funty
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •