Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Książki pop-up

  1. #21
    Chusteryczka Awatar Sysunia
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Urle
    Posty
    1,738

    Domyślnie

    A ja mam pop-up "We're going on a bear hunt" I to jeszcze z wysuwanymi elementami

  2. #22
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sysunia Zobacz posta
    A ja mam pop-up "We're going on a bear hunt" I to jeszcze z wysuwanymi elementami
    fajny niedzwiedz, poogladalam w necie

    z ksiazkowych uwielbiam Lost and found czyli Chlopca i pingwina. z ruchomymi za to mamy Krecika, ktoremu ktos narobil na glowe tez z charity btw, jeden element nie dziala, poza tym jak nowka byl.

    ja chyba najbardziej lubie takie abstrakcyjne rzeczy typu White Noise, ale ksiazkowe adaptacje tez nie sa zle. a moja pop up'owa wish lista tez jest raczej wieksza niz mniejsza
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  3. #23
    Chusteryczka Awatar Sysunia
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Urle
    Posty
    1,738

    Domyślnie

    musze Wam pokazac 2 popupy z mojego dziecinstwa, ktore wcz znalazlam!

  4. #24
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    We're going on a bear hunt faktycznie fajne, w ogóle wdzięczny temat do pop up .

    Polowałaś natala na promo na amazonie? Pokaźna kolekcja . Problem u nas z amazonem, że nawet jak się trafi promo to doliczą wysyłkę, cło tere fere i jedna książka w promocji wiosny nie czyni. Dumam jakby tu po kosztach dorwać coś z Sabudy, ale chyba ciężko będzie..

    Na razie plany są na trzy ulubione tytuły, choć podejrzewam że zobaczywszy na żywo w końcu wyjdzie więcej .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •