Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22

Wątek: Billou - nowy, polski pieluszek pieluch wielo

  1. #1
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie Billou - nowy, polski pieluszek pieluch wielo

    http://billou.pl/ chyba pojawil sie nowy polski producent pieluch wielo... wzorki piekne, szyte w pl z polskich materialow... macie jakies doswiadczenia?



  2. #2

    Domyślnie

    Krój wygląda nieszczególnie, taki "chinkowaty". No i szkoda, że na lato mikropolar. Ale wzory rzeczywiście bardzo ładne.





  3. #3
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Coś o coolmaxie też piszą. Ale i mnie widać tylko zdjęcia. Czy gdzieś można coś wiecej poczytać o ceny poznać?

    A wzorki podobają mi się bardzo.
    J.2014 i E.2016

  4. #4
    Chustomanka Awatar anczess
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    783

    Domyślnie

    Na telefonie nie widzę cen. Są tam gdzieś czy ja nie potrafię znaleźć?

  5. #5
    Chustomanka Awatar Roanna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,105

    Domyślnie

    Nie ma cen na stronie, wygląda jakby sklepu nie było jako takiego, tylko trzeba się kontaktować.
    Szkoda, że tylko mikrofibra.. i faktycznie kształt taki kiepsko wyprofilowany..
    Ale może ktoś się odważy spróbować i da znać.
    Roan+Roanna 9.2010
    Roaniątko Synek 8.2013
    Roaniątko Córcia 8.2015

  6. #6
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Odpisali mi, że aktualnie pieluszki są sprzedawane w kilku krajach Europy, w Polsce jeszcze nie.
    Wkrótce planują uruchomić sprzedaż hurtową w Polsce, a pieluszki będą do kupienia tylko za pośrednictwem odbiorców hurtowych.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  7. #7
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    w niemczech otulacze sa od 17€...

  8. #8
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    kupilam uzywany otulacz z luksemburga i w porownaniu do milovii i smartlove to zdecydowanie moj faworyt (dudusiow nie mam, wiec nie wiem)- pokrywa formowanki, czego te poprzednie nie robia i bardzo ladnie lezy

  9. #9

  10. #10
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mauarich Zobacz posta
    kupilam uzywany otulacz z luksemburga i w porownaniu do milovii i smartlove to zdecydowanie moj faworyt (dudusiow nie mam, wiec nie wiem)- pokrywa formowanki, czego te poprzednie nie robia i bardzo ladnie lezy
    Taki trochę OT. Milovia nie pokrywa ci formowanek? Według mnie Milovia szeroka jest w kroku, pokrywa mi wszystkie, nawet TB, które są najobszerniejsze z formowanek jakie mam. Nie wiem, może dlatego, że ja drobne dzieci mam, to i otulacz inaczej pracuje
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  11. #11
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agis Zobacz posta
    Taki trochę OT. Milovia nie pokrywa ci formowanek? Według mnie Milovia szeroka jest w kroku, pokrywa mi wszystkie, nawet TB, które są najobszerniejsze z formowanek jakie mam. Nie wiem, może dlatego, że ja drobne dzieci mam, to i otulacz inaczej pracuje
    tez mam TB (miedzy innymi) i ich nie pokrywa... moze bambinex by sie pod nia zmeiscil, musze sprawdzic. zawsze mi przy uszach cos z boku wylazi i moczy ubranka. moja dwulatka wazy 10kg i nosi ubranka 80/86 wiec tez jest malutka. synek za to spory 3,5mies i 6-7kg...i na nim tez formowanki wystaja przy uszach. to chyba bardzo od dziecka zalezy... jedyne otulacze, gdzie mam cierpliwosc do upychania formowanek to puppi w przypadku pulu wole po prostu wziac taki, ktory tez ma fajny design a wszystko sie do niego bez problemu miesci

  12. #12
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Ciekawe co na blogu swoim piszesz: "Wzorki kolorowe, ale milovii w mojej opinii nie dorownuja". Bo wiesz, zarowno dzungla billou, jak i te wielorybki sa dokladnie tej samej ilustratorki co milovii muchomorki/piraci/piorka/sowki bajeczne i mozna na nie wszystkie kupic bez problemu licencje na shuterstock
    Toopy & Binoo

  13. #13
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    ale tym designerskim z lowicza milovii albo gaskom nie doruwnuja moim zdaniem i mysle ze tej ilustratorce sie milovia bardziej udala, choc ptaszki i kotki billou tez b. fajne (ale ptaszki jak totsbotsowe troche)

  14. #14
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    to nie jej (ilustratorce ) sie bardziej udala milovia, tylko milovia wczesniej kupila licencje na lepsze wzory tej ilustratorki Aczkolwiek te wzory sa ogolnodostepne, nie projektowane specjalnie dla milovii i kazda pieluchowa firma moglaby miec pitatow czy muchomorki
    Toopy & Binoo

  15. #15
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    piratow ma kilka firm (np. pupeko) tylko z innym tlem.

    te filkowe z tego co czytalam byly specjalnie dla milovii przez kogos z Lowicza projektowane.

  16. #16
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    pupeczkowo.pl ma wlasnie mega rpomocje na billou, jest okazja do wyprobowania za niewielka cene

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gaja78 Zobacz posta
    to nie jej (ilustratorce ) sie bardziej udala milovia, tylko milovia wczesniej kupila licencje na lepsze wzory tej ilustratorki Aczkolwiek te wzory sa ogolnodostepne, nie projektowane specjalnie dla milovii i kazda pieluchowa firma moglaby miec pitatow czy muchomorki
    święta racja

  18. #18
    Chustomanka Awatar Elayla
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Sulejówek (wcześniej Wrocław i Warszawa)
    Posty
    1,425

    Domyślnie

    a te Billou to na pewno polska firma? Nigdzie na stronie nie ma informacji co to za firma, to chyba w ogóle nielegalne w PL mieć taka stronę. Na fb znalazłam tylko info o austriackim fanpejdżu.

    Ekologiczne pieluszki wielorazowe z naturalnych tkanin - www.puppidiapers.com
    Pieluchowy blog ekspercki.

  19. #19
    Chustomanka Awatar marylove
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Piotrków Tryb
    Posty
    629

    Domyślnie

    Racja Elayla, ani słowa o tym kto za tym stoi. Ani adresu stacjonarnego, nic. Ja osobiście takich sklepów, pod którymi nikt się nie podpisuje, unikam.
    Kalina 14.07.2012 i Beniamin 25.10.2014

  20. #20
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    polska firma, produkowane w polsce. wymienilam z nimi na poczatku kilka mailow, uwazaja ze polski rynek sie nie oplaca i dlatego tu sie nie promuja. w niemczech zrobili mega blad (moim zdaniem) bo zaczeli wspolpracowac z windelbar, ktore oferuje koncowki kolekcji za bezcen- dla duzych marek to jest fajne, ale dla malych znaczy tyle, ze nie bedzie chcial ich sprzedawac zaden sklep, bo nie bedzie w stanie zaoferowac konkurencyjnej ceny...

    kurcze, strasznie lubie ten otulacz, ale gumki mi sie na 8kg okraglasku na maksa zaczely odciskac takze fajne pieluchy, ale dla szczuplakow.

Podobne wątki

  1. Papierki do pieluszek wielo??????
    Przez negrita w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 25-05-2015, 18:26
  2. takie moje przemyslenia na temat pieluch wielo
    Przez gosia2809 w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 01-03-2011, 16:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •