Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Sydney Zetland

  1. #1
    Chustomanka Awatar rodzynka007
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    795

    Domyślnie Sydney Zetland

    wczoraj miedzy 14 a 15 e centrum handlowym East Village w Zetlandzie widzialam mame z dzieciaczkiem w Tuli troche byla zakryta ale wydaje mi sie ze to byla TULA FOLK ART. Jestes tu ?

  2. #2
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    A co zes ty w Zetlandzie robila? (nie, to nie ja bylam, tylko sie zdziwilam, ze ktos po Sydney sie szlaja )
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

  3. #3
    Chustomanka Awatar rodzynka007
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    795

    Domyślnie

    od dwoch miesiecy jestesmy w Sydney maz na 5 miesiecy w delegacje do Sydney zostal wyslany zeby podgonic projekt, wiec stwierdzilismy ze dla mnie i dla dzieciakow bedzie to fajna wycieczka wiec przez miesiac mieszkamy na zetlandzie a potem znow przeprowadzka :/

  4. #4
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    Oj, dopiero zajrzalam. Czemu nic nie mowisz za pozno na jakies spot w miescie? Przypomnij mi dzieci i wiek, moze cos fajnego zorganizujemy? 20go jest otwarna minikolejka w West Ryde (miniaturowe pociagi), moze tam? Fajna atrakcja dla dzieci, a czynne tylko w trzecia sobote miesiaca 10-16 bo to wolontariusze operuja.
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •