Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 81 do 86 z 86

Wątek: Tots Bots, Easy Fit, aio

  1. #81
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Nata, nie lubię cienkich PULi, ale takich że "świat przez nie widać", ale delikatne w dotyku to jak najbardziej ostatnio zachwycam się PULem Imse Vimse (wkład nam nie podszedł, bo za słaby na 2 latka i źle nabity do otulacza), jest miękki w dotyku taki jedwabisty (nie szeleści jak inne "ceratki" ) i spełnia swoją funkcję.
    Nie kupię kolejnej pieluszki proszę mi to powtarzać... nie mam już miejsca w półkach i planuję sprzedaż tego co już mam

  2. #82
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Dream, na tych moich zdj. poniżej synek biega w tej wzorzystej czerwonej z dopinaną wkładką. Pieluszka jest większa niż bez, ale nie jakoś przeraźliwie
    Toopy & Binoo

  3. #83
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Po kilku dniach użytkowania (ach,ach, jednak mnie to wielo ciągnie eksperymentalnie). Bez dodatkowej wkałdki. W ubraniach dziecko wygląda jakby miało jednorazowa pieluchę prawie. Bardzo zdrabna, szybko się zakłada. Nie ma polaru od pupy. Nie wiem jak z chłonnością, bo ja i jedno i wielo praktycznie po siknieciu zmieniam. Materiał, czyli całe to binky- lubie bo naturalny, ale... w starszej wersji był bardziej przyjazny. Teraz po praniu robi się trochę szorstki, jak podsuszyłam w suszarce-jest zdecydowanie lepiej.

  4. #84

    Domyślnie

    Hej a ja chciałam sprzedać swój patent na wersję nocną tots bots easy fit v2 z racji tego że są zgrabne i mają kieszonkę postanowiłam wsadzić do środka dodatkową wkładkę daje tam albo wkład konopny bo jest cienki i grubą bambusową -tots bots ...albo składany na 3 bambus pupeko i pupa nie jest duża!!!a trzyma 10 -12godzin!! bo u mnie dziubelek to śpioch straszny po tacie chyba
    Sama nie wierzyłam... że tots bots może dać radę i przez jakiś czas na noc stosowałam pampki ale przy 1,5rocznej sikawce nawet i to zawodziło
    ale robiłam już próby i z nowymi które jeszcze nie osiągnęły chłonności i starymi i zawsze działa nawet czasem jeszcze przed zmianą kasza jest zjedzona i body jest suche!!!polecam
    I pokochałam te pieluchy na nowo!! niech dowodem będzie ok 15szt które miałam w posiadaniu

  5. #85
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Muszę uczciwie powiedzieć, tb nie dają rady przy dziecku pełzającym
    Przeciek za przeciekiem. A ja na początku myślałam, że się zatłuscily i Stripping robiłam trzy razy, bo za każdym razem ciekły hehe.
    Do pełzania używamy teraz pieluszek na napy. Tb na drzemki i na spacer.
    Mam nadzieję, że jak ruszy na czworaka to przecieki się skończą.
    J.2014 i E.2016

  6. #86
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    139

    Domyślnie

    Ja mam 3 szt i jestem zadowolona pieluszki bardzo fajne na spacery i gdy ktos ma zostac z maluchem-wtedy zostawiam te i kazdy potrafi założyć

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •