Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 86

Wątek: Tots Bots, Easy Fit, aio

  1. #41
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama_lwica Zobacz posta
    Gaja78 wielkie dzięki! To się skuszę, bo znalazłam 3pak w Pl. W takim razie wypróbuje
    podrzucisz linka?

    Gaja, dzięki!



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  2. #42
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    podrzucisz linka?

    Gaja, dzięki!
    tez proszę o link. no chyba wypróbuję

  3. #43
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nata Zobacz posta
    tez proszę o link. no chyba wypróbuję
    Szalona!
    Toopy & Binoo

  4. #44
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    a poprawili rzepy?, bo w formowankach TB wbija się mojemu młodemu rzep w brzuszek i ociera.

  5. #45
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NEMO Zobacz posta
    a poprawili rzepy?, bo w formowankach TB wbija się mojemu młodemu rzep w brzuszek i ociera.

    czyli nie ja jedna o tym wbijaniu w brzuszek...

  6. #46
    Chustofanka Awatar mama_lwica
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Łódź/Zielona Góra
    Posty
    171

    Domyślnie

    Nie podrzucę linka, bo to była aukcja jednej paczki. Mogę podać Wam maila do sprzedawcy, może jeszcze coś bedą mieli.

    Nemo nie wiem czy poprawili, ale dla mnie jest ok.

  7. #47
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama_lwica Zobacz posta
    Nie podrzucę linka, bo to była aukcja jednej paczki. Mogę podać Wam maila do sprzedawcy, może jeszcze coś bedą mieli.

    Nemo nie wiem czy poprawili, ale dla mnie jest ok.
    dla mnie nie bardzo. Wolę rzepy, które przyczepiają się do weluru jak w Grovii lub teraz w nowej Imse Vimse. Niszczy się co prawda materiał ale nie zagina się na łączeniu.

  8. #48
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Aż ja zaczęłam się przyglądać temu brzuszkowi.... ale bamboozle w nocy w stałym użytku, Janek w nich rano wstaje, siada, chodzi, kokosi się na łóżku. No i w tej cherrylicious biega normalnie i przy przewijaniu nic nie zauważyłam na brzuszku, a przewijam tylko na leżąco, więc byłoby widać. Nemo moim zdaniem, rzep taki sam jest.

    Potestuję i uczciwie napiszę swoje zadanie o tej nowej wersji v4

    Ja zaczęłam się tak bacznie przyglądać Grovii na napy, bo w niedzielę J. miał mega odciski, czerwone aż. I najpierw pomyślałam, że może mąż zapiął go za mocno, bo byłam poza domem ze Starszakiem. Recyklingowo użyłam otulacza ponownie po przyjściu i sama zapięłam i to samo dziś lecimy na rzepie np. teraz w nosidle. Zobaczymy...Bo nie jestem przewrażliwiona na lekkie odciski, ale te czerwone po Grovi no aż mnie serce bolało
    Toopy & Binoo

  9. #49
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gaja78 Zobacz posta
    Aż ja zaczęłam się przyglądać temu brzuszkowi.... ale bamboozle w nocy w stałym użytku, Janek w nich rano wstaje, siada, chodzi, kokosi się na łóżku. No i w tej cherrylicious biega normalnie i przy przewijaniu nic nie zauważyłam na brzuszku, a przewijam tylko na leżąco, więc byłoby widać. Nemo moim zdaniem, rzep taki sam jest.

    Potestuję i uczciwie napiszę swoje zadanie o tej nowej wersji v4

    Ja zaczęłam się tak bacznie przyglądać Grovii na napy, bo w niedzielę J. miał mega odciski, czerwone aż. I najpierw pomyślałam, że może mąż zapiął go za mocno, bo byłam poza domem ze Starszakiem. Recyklingowo użyłam otulacza ponownie po przyjściu i sama zapięłam i to samo dziś lecimy na rzepie np. teraz w nosidle. Zobaczymy...Bo nie jestem przewrażliwiona na lekkie odciski, ale te czerwone po Grovi no aż mnie serce bolało
    Kurcze, ja też ostatnio przy Grovii na napki takie odciski zaliczam, a mała raczej drobna i udek wielkich nie ma. Najdziwniejsze, że w tej na rzep nie jest tak źle
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  10. #50
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    141

    Domyślnie

    mi też w grovi napki się odciskały i sprzedałam,w ogóle gumki mi się odciskały na nóżkach w grovi a małą mam chudzinkę więc dziwne i wysprzedałam grovię a miałąm i na napy i na rzep,w tots botsach raczej nic się nie odciska,rzep nie zamiękki ale nie zauważyłam żeby małej przeszkadzał

  11. #51
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,884

    Domyślnie

    Gaja,
    to ja czekam na opinie, dojrzewam do sprzedaży zalegających pieluszek

    Z tym rzepem, może to od budowy dziecka zależy? U nas odcisków nie ma. Młody jeszcze nie siada, za to często bierze nóżki do buzi, więc zgięcie ciała w takiej pozycji jeszcze większe niż przy siedzeniu. Ale wypowiem się za kilka miesięcy jak to rzeczywiście wygląda.
    J.2014 i E.2016

  12. #52
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    GAja, i jak tam testy?

  13. #53
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Dziś już tylko zdjęcia, a wieczorem dziś szerszy opis

    TB v4 binky bez dopinanej wkładki w ciągu dnia. Na 13,5 mc-niaku ok. 12 kg









    i z dodatkową wkładką





    i w środku
    bambus 50% i bawełna 50% (taka frota)



    i miękka mikrofibra (trochę jakby minky)



    Toopy & Binoo

  14. #54
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,884

    Domyślnie

    Gaja, a czy można liczyć na małe porównanie z v2?
    J.2014 i E.2016

  15. #55
    Chustomanka Awatar vinga89
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    628

    Domyślnie

    ale ładny kolor ten turkusik Gaja coś w kroju się różni ten v4 od poprzednich? czy tylko tą wkładeczką?

  16. #56
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    jaki Twój model grzeczny ja mój muszę gonić po domu z aparatem, a zdjęcie dla Puppi udało mi się zrobić tylko na huśtawce, w ruchu

  17. #57
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Wiesz Nemo, najspokojniej to pielucha leży Cierpliwości dziewczyny, wszystko napiszę tylko tester wciąż nie jest zainteresowany drzemką Będzie o v2, v3 i v4
    Toopy & Binoo

  18. #58
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    To najpierw o v3 - te z kolorowym jęzorem przy jednolitych kolorkach i białe od pupy przy wzorkach. Odkupiliśmy ją niedrogo, w bdb stanie i niestety musiałam zwrócić Ten minky od pupy w ogóle nie chłonie nam siku :/ (prałam, odtłuszczałam) nic! Nasiąknął trochę z wierzchu, w środku końcówka jęzora, która schowana do środka jest przy siusiaku była sucha. Po prostu siuśki uciekły bokiem mocząc ubranko. Pieluszka była dobrze dopasowana rozmiarowo, gumeczki ładnie przy nóżkach leżały...niestety.... mój sikajacy dużo synek nigdy nie miał wycieku z żadnego innego wielo (raz w Milovii, ale włożyłam tam mikrofibrę, potem z konopnymi czy bambusem było ok). Tę pieluszkę synek miał na pupie 30-45 min? Niestety nie dla nas ona....TB też juz jej nie produkuje. Ma mięciutki pul, jest lekka, zgrabna na pupie jak pampek (jak v4 bez dod. wkładki) - tyle plusów.

    v4 binky - po 3-4 użyciach miałam myśl, że wyprzedaję wszystko i zostaję po domu na wełniakach, na wyjścia/żłobki/drzemki/spacerki etc. tylko te totsy. Ale zanim to faktycznie zrobię potestuję je jeszcze miesiąc, góra dwa

    Plusy:
    - jest jak pampers (lekka, miękka i na rzepy) - do przewijania na kolanie, na stojaka.
    - mała na pupie bez dodatkowej wkładki (z wkładką widocznie większa, ale nie jakoś mega - zdj. tej czerwonej we wzorek niżej). Bez wkładki nie jest to itti bitti, wygląda imo jak siurnięty pampers na pewno węższa w kroczku od BG, ale pupa płaska tak samo.
    - pul po wywinięciu wydaje mi się dokładnie taki jak w Milovii - cienki/miękki
    - gumki wydają się delikatniejsze niż w v2, ale w v2 nigdy nie mieliśmy jakiś odcisków (pewnie tak jest u mnie, bo moja wzorkowa v2 ma grubszy pul w tym też przy nóżkach i jak dotykam to w v4 jakoś tak miękko i delikatniej mi sie wydaje)
    - ani razu nie przeciekła (ufam jej na wyściach w 100% jak BG) - w v2 mam tak samo
    - ładnie chłonie bez dodatkowej wkładki. Z hm wkładka sucha pupa z kocyka ikea spokojnie 3h i choć można ją było wyciskać to od pupy było sucho.
    - schnie w zwisie w łazience jak bambusowa v2 - noc i kawałek dnia (popołudniem późnym może iść na pupę)
    - naturalny materiał od pupy (bambus/cotton - taka frota jak w ręcznikach? Wolę chyba ten bambus w v2, bo jest taki jak w bamboozlach. Nie zmienia to jednak chłonności, jest porównywalna w obu + dodatkowy wkład chłonny w komplecie w v4 - czyli kompletna chłonna pielucha
    - opcja kieszonki na jęzor pozwala wsadzić tam co chcemy, jak w kieszonce
    - cenowo nie odstaje od wzorzystych polskich pieluszek + chłonny, dobry wkład, też wyjdzie jakieś 80zł lub więcej.....tb za tę cenę ma wszystko w 1

    Minusy:
    - v2 bamboo te wzorzyste (wiśnie, kwiatki, kosmos, gwiazdki na niebieskim) mają grubszy pul. Nie przeszkadzało mi to. Jednak gdy teraz użytkuję ją z dwiema v4 z pulem miękkim trochę mnie pul z v2 zaczyna wkurzać
    - v2, v3, v4 - niczym nie różni się w nich rzep. Także jesli ktoś miał problemy, drapał go rzep w brzuszek to trzeba to wziąć pod uwagę, że tu może być podobnie. U nas tego problemu nie ma. Pilnuję przy zakładaniu, żeby ten materiał z góry na rzepem wystawał i żeby równo przypinać rzep lub ciut niżej. Może to tak jak z BY, jak nie zakładasz w ten sposób Yetty z filmiku to przeciekają, jak przejedzie się paluchem po gumkach to pieluszka miód malina
    - Trzeba pamiętać o dod. wkładce sucha pielucha np. na drzemkę zimą do parku pod kombinezon nie wsadziłabym Jasia w żadną pieluchę "mokro". A to aio jak v2 i v3 ma mokro od pupy (natur. materiał), ale z kieszonki z polarem nie zrobi się opcji "mokro" kiedy potrzeba, więc tu TB na plus. Po prostu jeśli chcesz mieć sucho musisz dodać wkładkę "sucha pielucha"
    - dla mnie mogłaby być cała naturalna bamboo+cotton, bez mikrofibry od środka
    - rzep ma swoją określoną żywotność (choć ten jest akurat dobry), tu napy mogą po 1-2 latach wygladać znacznie lepiej. Jednak jeśli rzep "a la pampers" ma ułatwiać życie i być funkcjonalny to nie ma co się zastanawiać, że nie wystarczy dla 10 następnych pokoleń

    Jak coś się zmieni z moich spostrzeżeń podczas dłuższego użytkowania to edytuję post lub dopiszę uwagi

    P.S. Nasza nieużywana nówka v4 leci do Naty, także jeszcze będzie jej opinia
    Ostatnio edytowane przez Gaja78 ; 04-02-2015 o 13:09
    Toopy & Binoo

  19. #59
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    tiaaa....bosz....teorie pieluchowania już mam troszkę opanowana dziekuje gaja za opis i zdjęcia

  20. #60
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    No to teraz zamiast teorii czeka Cię znowu praktyka + =

    Czekam z niecierpliwością na Twoją opinię W razie czego podłączę się pod zamówienie z Babipur
    Toopy & Binoo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •