Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 39

Wątek: Indio jaskrawości z domieszkami - kiedy? kiedy? ;)

  1. #1
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie Indio jaskrawości z domieszkami - kiedy? kiedy? ;)

    Zupełnie nie orientuje się ile jeszcze wypustów indio mogę spodziewać się w tym roku. A dla nas to już czas na konopie/len/wełnę - 12 kg/1,5 roku. Po lnianym Prism, didek wypuścił lniany Azur....no wszystko świetnie, ale to takie mdłe
    Czy mogę liczyć, jako fanka soczystych/żywych barw, że zdążę przed 2 rż ponosić w jakimś nośniejszym indio? Czy to specyfika lata/wakacji, że nie ma z domieszkami turkusu, fioletu, fuksji? Czy jesienią można się spodziewać jakiegoś jaskrawszego (zimnego) kolorku?


    p.s. Żółty hemp to też nie nasz kolor niestety
    Ostatnio edytowane przez Gaja78 ; 29-05-2015 o 10:18
    Toopy & Binoo

  2. #2

    Domyślnie

    Też wyglądam jak kania dżdżu jakichś intensywnych kolorów, bo chyba łatwiej upolować nówkę niż używkę w dobrej cenie. Przeglądałam jakiś czas temu indiacze na slingofest, tam są daty wypustu. Jak masz chwilę to może dojdziesz, czy w tych kolorach jest jakiś sens. Możesz się podzielić wnioskami Kojarzę, że w zeszłym roku w sierpniu (wtedy mi się córa urodziła ) były ciemne konopie. Ale to już na jesień właściwie...





  3. #3
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Sowa czy wiesz, że aż musiałam sprawdzić w słowniku "jak kania dżdżu" Na slingofeście sprawdzałam, i jeszcze tu: http://wovenwrapsdatabase.com/ wynika z tego, że latem jest przestój, może jedna nowa na miesiac wyjdzie, ale juz jesienią po 3 w miesiacu nawet....choć to dane z 2013...dlatego nie wiem czy rok temu było podobnie, bo dane "indio" koncza się na marcu 2014. Może jest szansa na jesień
    Natomiast fajne jest to, że podają rateil price jakoś daje do myslenia, żeby nie popłynąć, jak ktoś chce za używkę np. ponad 600 zł za chuste sprzed 2 lat, jesli była za 99 euro.

    No nic, trzeba czekać na Didka, albo łapać okazje Pozdrawiam
    Toopy & Binoo

  4. #4

    Domyślnie

    No cóż, ja czasem coś tak palnę jak z tą kanią

    Chyba niestety ceny surowców mocno poszły w górę, bo jeszcze 3 lata temu konopie były sporo tańsze. Co nie zmienia faktu, że taniej niż u Didymosa i tak raczej nie chodzą A na slingofeście na pewno widziałam jakieś świeższe indiacze. Może im się wyszukiwarka spaprała?





  5. #5
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,483

    Domyślnie

    taniej niż u Didymosa i tak raczej nie chodzą
    Czasami chodza. Niektore sklepy netowe robia wyprzedaze. Tu https://www.miscanguritos.com/miscan...s-didymos.html moga czasami wyprzedawac, chociaz jak teraz przejrzalam to strasznie malo maja i zazwyczaj pelne ceny. Ze dwa lata temu jeszcze bylo w cholere obnizek, ja kiedys kupilam indiacza ranunkela za jakies 80 euro, i to rozmiar 6. Chyba zbyt popularni sie zrobili

    Ale miec oko warto (ranunkela kupilam po dlugich poszukiwaniach w sieci, zdesperowana, ze nigdzie nie ma i gotowa zaplacic wtedy duuuzo wiecej).
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

  6. #6

    Domyślnie

    Używki miałam na myśli Dzięki za namiar! Rzeczywiście czasem można gdzieś coś w czeluściach internetu wyczaić, bo główny nurt to nie miejsce na szukanie okazji





  7. #7
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    371

    Domyślnie

    Gaja 78 proszę, tytuł zupełnie neutralny w stosunku do mojego najnowszego zakupu Indio Prism... Mam stosik pelen kolorów i dla dopełnienia wreszcie delikatny jaśniutki Indiaczek i wzbudza we mnie miłość a nie mdłość...

  8. #8
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    hej hej, nie miałam zamiaru nikogo urazić, dlatego cudzysłów Mam nadzieję, że ten kolorek znajdzie swoich amatorów (jak natur) i jest piękny w realu, ale nie dla mnie niestety... Nie gniewaj się na mnie Na lato na pewno cudowny. Pokażecie się?

    Poza tym jak ostatnio czytałam o indio latte macciatto, to opinie Forumek w stylu, że wygląda jak kupa i siuśki...hmmm chyba nie są zbyt na miejscu. Już nie wspomne o wątkach jak pokazuje się wypust i reakcje niektórych są "bleeeeee", "fuj" etc. Ja użyłam jedynie słowa "mdłości", co tez rozumiem przez moje osobiste mdłości jakie wywołuje u mnie chec posiadania nośnego indio "na wczoraj" w żywym, intensywnym kolorze. Nie dla mnie aurory etc. Ale na pewno nie mówię nie, przy ewentualnym kolejnym Chuścioszku. Teraz przy toddlerze na prismie oczodajna gradacja byłaby murowana
    Toopy & Binoo

  9. #9

    Domyślnie

    Hihi, ja w pierwszym odruchu przeczytałam Indio "miłości", a potem o mdłych kolorach i tak dobrą chwilę dumałam, o co cho...

    A gusta, hm, cóż. O nich się nie dyskutuje. Choć mój chyba mocno zbieżny z gajowym





  10. #10
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    371

    Domyślnie

    Gaja78 dziękuje za zmianę tytułu Ja lubię rozmaitości To znaczy mam w stosiku naprawdę rozmaite kolory, i oprócz Indio prism i jeszcze bladoseledynowych Icebear didymos z wełna, cała reszta to kolory intensywne. A wczoraj odebralismy od krawcowej torbę ze ścinkow littlefrog, tez kolorowosci jeżeli chodzi o zdjęcia na żywo z Indii prism to muszę poprosić kiedyś męża żeby normalnym aparatem mi zrobił zdjęcie, komórka to nie widać nic z tych subtelnych gradacji...

  11. #11

    Domyślnie

    A zielone jabłuszko? Właśnie się pojawiło z lnem. I nie bierze mnie ani trochę





  12. #12
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    To jeszcze wrzucę fotkę zielonego jabłuszka
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  13. #13
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Omg to naprawdę dla nas pechowe pierwsze półrocze czekam do jesieni
    Toopy & Binoo

  14. #14
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Alassea dzięki zadowolę sie poki co bawełnianym szmaragdem
    Toopy & Binoo

  15. #15
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    371

    Domyślnie

    Mi się ten zielony podoba przygarnęłabym bez żalu, ale obiecałam sobie stop corka młodsza nie będzie, trzeba wynosić to co mam...

  16. #16
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Didek nie ma dla mnie żadnej litości, ale nie szkodzi.... już mam swoją indiaczową fuksję z lnem



    Ostatnio edytowane przez Gaja78 ; 03-06-2015 o 23:07 Powód: dodane zdjecie
    Toopy & Binoo

  17. #17
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    371

    Domyślnie

    Ladne i kolor mocny

  18. #18
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    U la la teraz zobaczyłam jak te zdj.w komórce po oczach dają w rzeczywistości bardziej przygaszony. No ale taki jaki lubię i mi do garderoby pasuje
    Toopy & Binoo

  19. #19

    Domyślnie

    Poka na żywo Swoją drogą Twoja fuksja wpadła mi ostatnio w oko





  20. #20
    Chustomanka Awatar biedroneczka1
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Berlin, Niemcy
    Posty
    1,250

    Domyślnie

    Ciekawe jaka ta fuksja w realu jest. Bardziej roz czy fiolet?
    Na tych zdjeciach wyzej moj netbook pokazuje go tak, ze wyglada prawie jak moj Rubinrot, no ale moj stary netbook przgyasza kolory

    Z lnem duzo sztywniejsze indiacze sa (na poczatku)?


    Co do jabluszka to ono jakos tak sztucznie wyglada, nie wiem...
    Carlotta 26.06.2015
    Rafael (*) 20.05.2013
    Theodor 17.05.2010
    Milan 29.10.2007
    ---
    Przepraszam za brak polskich znakow.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •