Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: NatiBaby 100% bawełna kalahari

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    463

    Exclamation NatiBaby 100% bawełna kalahari

    http://olx.pl/oferta/chusta-tkana-CI...tml#a5f993edc5

    Znalazłam taką chustę bardzo tanio i mam takie pytania jeśli ktoś byłby mi wstanie odpowiedzieć:
    - Czy ta chusta nadaje się na lato/czy jest cienka, przewiewna?
    - Czy dobrze się ją dociąga?
    - Czy jest miękka/ nadaje się dla noworodka?
    - Jak dużo muszę ją dociąć do 150cm wzrostu i średniej budowy? Czy w ogóle muszę ją obcinać?

  2. #2
    Chusteryczka Awatar mamafranka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Wejherowo
    Posty
    1,722

    Domyślnie

    Zaczynajac 150 zl za bawelniana natke to nie jest tanio one na olx przewaznoe.w.okolicy 100 zl chodza a bywa ze znajdzie.sie duzo ponizej.

    Natki sa miekkie.od nowosci, dla noworodka sie.nada a latem to we wszystkim cieplo, ale.to.raczej cienka chusta dla lzejszych dzieci. A co do dlugosci to ta owiniesz sie dwa razy. Przy 150 cm 4.2 to max. Ja mam 163 i kieszonke z noworodkiem z 3.6 wiazlam, ale to na koncowkach i ja nie.lubie wiszacych ogonow.

    Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny, narysować słońce roześmiane, zbudować domek z klocków. Małe raczki potrafią spleść się nad szyją i otrzeć łzy. W małych rączkach mieści się cała miłość.

  3. #3
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    463

    Domyślnie

    Czyli mówisz, że wcale nie tak tanio... a polecasz jakąś konkretną chustę jeśli nie tą?

  4. #4
    Chusteryczka Awatar mamafranka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Wejherowo
    Posty
    1,722

    Domyślnie

    Natki na poczatek sa fajne, sama uczylam sie 5 lat temu na nati motac. Na poczatek fajne sa tez LF i LL moja miloscia sa Leoski storcza ale to juz wiekszy wydatek. Jesli szukasz czegos z tanszych chust to sprawdzaj olx okazje bywaja czesto i wlasnie w okolicach 100.zl dosc latwo cos znalezc.

    Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny, narysować słońce roześmiane, zbudować domek z klocków. Małe raczki potrafią spleść się nad szyją i otrzeć łzy. W małych rączkach mieści się cała miłość.

  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    463

    Domyślnie

    Moją pierwszą chustą była chusta womar zaffiro. Niestety jest bardzo gruba i ciężko się ją dociąga, poza tym jest szorstka(może jeszcze nie złamana? Skąd ja to mam wiedzieć... prałam ją już i prasowałam. Powinna być złamana). Szukam czegoś cienkiego i przyjemnego w użytku, na lato.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 20-03-2014, 12:13
  2. co wybrać jedwab, bawełna, bambus bawełna?
    Przez hanciaa w dziale Ellevill
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-07-2012, 22:45
  3. Instrukcja NatiBaby dla chusty tkanej
    Przez K&M w dziale Chustowiązanie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-01-2012, 23:03

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •