Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Wprawa - higher level

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    9

    Domyślnie Wprawa - higher level

    Tak sobie ostatnio przebierałam młodego i myślę sobie - ho, nieźle mi idzie! Przebierałam go w nocy po ciemku (żeby nie budzi Taty), w kucki na materacu (śpi z nami na materacu na ziemi), zakładałam formowankę kokosi z 2 wkładami i papierkiem i otulacz na to, a to wszystko, kiedy Panicz spał na brzuszku, bo ani myślał choć na chwilę przewrócić się na plecki) A Wam jak idzie?

  2. #2
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2015
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    34

    Domyślnie

    A wiesz, tak samo właśnie dzisiaj myślałam. Wszystko raz dwa, nawet jak grubsza sprawa ( na początku nawet papierka nie umiałam włożyć tak, żeby spełniał swoją funkcję). I jak przebierałam mała , to sobie pomyślałam ,że ciekawe czy inne mamy też mają taką satysfakcję. Że wielo, że dobre dla pupy i że super wygląda.

  3. #3
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    Dziewczyny,ale pomyślcie; czy facet poradziłby sobie w takich sytuacjach?no w życiu,mój ślubny zawsze tak komicznie ubiera Małą w pieluchę,że ja bym nigdy nie wpadła na to,żeby tak ją wystroić,oczywiscie zaraz jest przeciek. Jesli chodzi o miłość do wielo to moja wciąż rośnie i może to głupie,ale jak sobie popatrzę na mój stosik to mi bardzo nastrój poprawia, cieszę się zwyczajnie,że mam tyle różnych pieluszek,że sobie radzę,że wogóle odważyłam się spróbować i że moja córka ma zdrową i kolorową pupcię.

  4. #4
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2015
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    34

    Domyślnie

    Sama prawda. A cieszmy się, że tatuśki chociaż się starają, a nie są od razu na "nie". Mój już teraz wie i nawet sam wstawia pralkę (chociaż za pierwszym razem oczywiście dodał płyn zmiękczający, bo przecież od pupy musi być miękko ).

  5. #5
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    hihi, mój też się stara to fakt,aż go wtedy bardziej kocham jak widzę jak próbuje Małą w coś przebrać i robi to tak nieporadnie,że ja jestem ubawiona,ale najlepiej jak potrafi,ach mega! gdy byłam w ciąży kręcił nosem, gdy mówiłam o kupkach dziecka,a teraz sam mi pomaga przy płukaniu pieluch z kupek itd. Mężowie są kochani

  6. #6
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    haha a kiedyś na forum znalazłam wypowiedź dziewczyny,która pisała,że jak kupiła dziecku wełniak to mąż się jej zapytał co to za dziwny sweterek kupiła synowi

  7. #7
    Chustofanka Awatar moire
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    405

    Domyślnie

    Oj, to ja stanę w obronie gatunku męskiego Mój mąż bez problemu przebiera i w nocy to tylko on przebiera i jeszcze wysadza (stosujemy częściowo NHN).

  8. #8
    Chustonoszka Awatar jus
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    95

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moire Zobacz posta
    Oj, to ja stanę w obronie gatunku męskiego Mój mąż bez problemu przebiera i w nocy to tylko on przebiera i jeszcze wysadza (stosujemy częściowo NHN).
    To ja się dołączam. Wróciłam do pracy jak młody miał pół roku, tata z nim został. Od tej pory dzielnie sobie radzi z wielopieluchowaniem i także wstaje (czy raczej wstawał, bo teraz syn regularnie przesypia do rana) w nocy do dziedzica i konsekwentnie go wysadza. W tej chwili (12 mcy) 80% nocy przechodzi z suchą pieluchą. Myślę, że to dzięki temu wysadzaniu właśnie. Także faceci też dają radę!
    całkiem niedawno, z mocą równą bombie atomowej, przekonałam się co to znaczy, że dzieci uczą pokory...

  9. #9
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2015
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    34

    Domyślnie

    To na prawdę świetnie, że mamy takie czasy , że tata też chętnie zajmuje się swoimi dziećmi! Oby tak dalej

Podobne wątki

  1. Chusta - następny level :)
    Przez os_girl w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 26-09-2012, 23:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •