Nie śledzę rynku jakoś bardzo aktywnie, ale sporadycznie trafiam na tanie paczki eBooków - o różnej tematyce, ale trafiają się i bardzo fajne związane z dziećmi.

Będę Wam podrzucać takie oferty.

Dzisiaj za 0.01$ kupiłam paczkę 5 eBooków
LEO the Maker Prince: Journeys in 3D Printing O'Reilly
Make: Technology on Your Time Volume 41: Tinkering Toys O'Reilly
Making Makers: Kids, Tools, and the Future of Innovation O'Reilly
Making Simple Robots: Exploring Cutting-Edge Robotics with Everyday Stuff O'Reilly
Tinkering: Kids Learn by Making Stuff O'Reilly

oferta znajduje się tutaj: https://www.humblebundle.com/books
ważna jeszcze 8 dni



Dla tych, którzy nie korzystali jeszcze nigdy z Humble Bundle, instrukcja zakupu
1. Klikamy na zielony przycisk "Pay What you want"
2. Przenosi nas na dół strony gdzie mamy gotowe kwoty, możemy wybrać również "Custom Amount" i wpisać wybraną przez siebie kwotę (minimum to 0.01 dolara, jeśli chcemy kupić książki objęte wyższą kwotą minimalną - wpisujemy tyle ile potrzeba, kwoty są wypisane w ofercie książek i pojawią sie również na pomarańczowym pasku po wpisaniu zbyt niskiej kwoty)
3. Po wpisaniu interesującej nas kwoty możemy rozwinąć pasek "Choose where your money goes" i wybrać jaka część naszych pieniędzy zostanie przekazana dla sponsora, portalu lub instytucji charytatywnej.
4. Na dole wybieramy system płatności (ja zawsze płacę PayPalem więc nie wiem jak działają inne)
5. Po dokonaniu płatności po chwili pojawia się link przenoszący nas na stronę gdzie możemy pobrać przypisane do naszego konta książki. Link przyjdzie również mailem.

Jak coś jeszcze podobnego trafię to dam wam znać
Jak ktoś będzie miał problem z zakupem to wołać - pomogę!