Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Otulacze

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    23

    Domyślnie Otulacze

    Witam
    Proszę o poradę, mam w domu trzymiesięczniaka i 2,5 latke. Z córką używałam kieszonek od ok 8 czy 10 miesiąca i to nie cały czas. Bo nie miałam ich za wiele. Mam ich chyba 9 szt i do tego 16 wkładów (kilka bambusowych). Wtedy wydawały mi się najlepsze te kieszonki ale teraz zastanawiam się czy nie będą lepsze otulacze i zacząć szybciej pieluchować wielorazowo. Trochę czytałam i otulaczy jest mneij potrzeba i do tego mogą być wkłady bądź tetra. I zastanawiam się jeszcze jak to jest z tym snaapy? i jeszcze o formowankach bym chciała się czegoś dowiedzieć. Może mi coś poradzicie, polecicie gdzie można coś takiego kupić jeszcze aby nie zbankrutować
    I jeszcze pytanie od kiedy zacząć, bo niby chciałam jak najszybciej ale na razie synek robi kilka kupek dziennie i są one dość wodniste i obawiam się że będę mieć masę prania przy tym, ale z drugiej strony na piersi to może jeszcze długi czas robić takie kupki czy ktoś miał podobną sytuację?

  2. #2
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    49

    Domyślnie

    Hej, wszystkie te informacje są na forum dość łatwo dostępne. Wiele osób pieluchuje już od noworodka, więc czemu czekać?
    Jeżeli chcesz "spróbować" otulaczy to kup jeden lub dwa i spróbuj. Jak Ci się spodoba to dokupisz. Możesz droższe/porządniejsze polskie lub tańsze chinki. Ale generalnie przeglądnij sobie wątki podsumowujące na górze tego działu.

  3. #3
    mimis
    Guest

    Domyślnie

    Ja od powrotu ze szpitala z noworodkiem używam wielo. Wydaje mi się, że przy takim maluchu formowanki będą lepsze, mniejsze prawdopodobieństwo przecieków.

  4. #4

    Domyślnie

    Tetra i wełnianki. A snappy wcale nie jest niezbędne. Bo tetre można lekko założyć "za pasek" założyć gatki i gotowe. Kwestia wprawy. I taki zestaw wychodzi najtaniej. Tylko zainwestuj w dobra tetre o dobrej gramaturze i wymiarach

Podobne wątki

  1. Otulacze HM
    Przez kamilam w dziale Recenzje pieluszek
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-10-2012, 20:57
  2. Otulacze PUL
    Przez mamaUlki w dziale Recenzje pieluszek
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-08-2011, 17:43
  3. Otulacze
    Przez sabcia w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 18-03-2009, 12:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •