Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22

Wątek: Czterolatek, jego matka i jej mokre wyrko

  1. #1
    Chusteryczka Awatar Truscaveczka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Podkarpacie
    Posty
    1,891

    Angry Czterolatek, jego matka i jej mokre wyrko

    Tak, w naszej rodzinie dzieci odpieluchowują się w nocy późno, pediatra nie widzi problemu.
    Bo ze mną nie spał.
    Syneczek przychodzi w nocy bardzo często przesikany, nie dlatego, że pielucha puściła, tylko dlatego, że męczył siusiaka i mu został na zewnątrz. Mimo odsikania koło północy, i tak raz w nocy sika.
    Powiecie: pajac, od stóp do głów, żeby nie miał dostępu. Tyle, że on ma ostry azs i jak choć odrobinę jest mu za ciepło, drapie się do krwi przez pół nocy.
    Póki było zimno, to jakoś szło z tymi pajacami, ale jest coraz cieplej i jak wyżej - albo się drapie, albo sika. Co gorsza, zdarza mu się w moim łóżku.

    Może wam coś przyjdzie do głowy, bo ja już całkiem opadam z sił...
    Sarcasm helps keep you from telling people what you really think of them.
    Dziergam Pichcę Ględzę Tłumaczę

  2. #2
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    nic nie pomogę, podpinam się pod wątek i czytam
    bo mnie też juz trafia :/
    (nasz pajace przez sen rozpina... czasem mam ochotę przykleić mu tą pieluchę do brzucha taśmą, żeby z niej nie wyciągał sikawki...)

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    554

    Domyślnie

    Truskaweczko tak na pocieszenie - mój w tym wieku nie dość, że co noc mi całe łóżko zasikiwał, to jeszcze zwalał to na mnie! Bo on ma tylko odrobinkę mokre spodenki, a ja wielką plamę [jak na mnie spał] albo bo to moje łóżko, w jego łóżeczku jest sucho... Twój przynajmniej uznaje swoją winę .

    U mnie pomagał... budzik. Dla mnie budzik. Nastawiany co 3-4 godziny, żeby Młodego zaprowadziła do łazienki. I gumowy podkład na moje łóżko [przynajmniej miałam suchy materac ].

  4. #4
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    3,686

    Domyślnie

    ceane, uśmiałam się strasznie! Dzięki!
    Nie znam się na rzeczy bo chłopaka w domu nie mam, ale może pieluchy typu panty były by dobre

  5. #5
    Chusteryczka Awatar Truscaveczka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Podkarpacie
    Posty
    1,891

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dianek Zobacz posta
    nic nie pomogę, podpinam się pod wątek i czytam
    bo mnie też juz trafia :/
    (nasz pajace przez sen rozpina... czasem mam ochotę przykleić mu tą pieluchę do brzucha taśmą, żeby z niej nie wyciągał sikawki...)
    Okleisz wokół brzucha to pachwiną wydłubie ghhhh.

    Moja teściowa mówi, że to nienormalne z tym sikorem, bo jej synek to Nigdy! W! Życiu! Cycusia*! Nie ruszał!

    *Tak, cycusia. Błeeeee. Siusiak/penis jej przez usta nie przejdzie.

    Cytat Zamieszczone przez 100kropek
    Nie znam się na rzeczy bo chłopaka w domu nie mam, ale może pieluchy typu panty były by dobre
    Samoprzylepne chyba Ostatnio nasikał na mnie, bo zdemolował przez sen zapięcie do pieluszki i z jednej strony w zasadzie nie istniała :/
    Sarcasm helps keep you from telling people what you really think of them.
    Dziergam Pichcę Ględzę Tłumaczę

  6. #6
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    554

    Domyślnie

    Truskaweczka a może mały ma problem z sisiakiem? Mój faktycznie, miał okres nadmiernego gmerania - po wizycie u lekarza okazało się, że zaniedbałam odpowiednią higienę i Młodego po prostu swędziało... Ale skąd samotna kobieta ma wiedzieć jak się myje PENISA?! Nie mam, to nie wiem .

    U nas to co prawda nie pomogło, bo problem był raczej w potężnym siku - tego żadna pieluszka nie umiała zatrzymać. Naprawdę tylko budzik działał. Na początku było to męczące, ale z 2 strony oszczędzałam duuuuże ilości czasu na nastawianie prania, wieszanie, powlekanie pościeli na nowo - w sam raz na drzemkę "wyrównawczą" .

  7. #7
    Chusteryczka Awatar ostroszyc
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    2,373

    Domyślnie

    A jak się na pieluchę obcisłe bokserki założy to też wyciągnie?
    Mały B: 2009
    Mała T: 2012

  8. #8
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    już nie Gdańsk
    Posty
    654

    Domyślnie

    mogę pocieszyć jedynie, że mam w rodzinie chłopca, który ma 7 lat i jego mama mówi że jemu się "zdarza", a to "zdarza się" prawie co noc. Śpi na rozerwanym dużym worku, a jak sobie radzą z kołdrą, to nie wiem

  9. #9
    Chusteryczka Awatar Truscaveczka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Podkarpacie
    Posty
    1,891

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cane Zobacz posta
    Truskaweczka a może mały ma problem z sisiakiem? Mój faktycznie, miał okres nadmiernego gmerania - po wizycie u lekarza okazało się, że zaniedbałam odpowiednią higienę i Młodego po prostu swędziało... Ale skąd samotna kobieta ma wiedzieć jak się myje PENISA?! Nie mam, to nie wiem .

    U nas to co prawda nie pomogło, bo problem był raczej w potężnym siku - tego żadna pieluszka nie umiała zatrzymać. Naprawdę tylko budzik działał. Na początku było to męczące, ale z 2 strony oszczędzałam duuuuże ilości czasu na nastawianie prania, wieszanie, powlekanie pościeli na nowo - w sam raz na drzemkę "wyrównawczą" .
    On ma azs, także na siusiaku i mosznie. Ale jest też w fazie ostro masturbacyjnej i tak to się kończy, niby podrapać, a potem idzie na całość
    Sarcasm helps keep you from telling people what you really think of them.
    Dziergam Pichcę Ględzę Tłumaczę

  10. #10
    Chusteryczka Awatar Truscaveczka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Podkarpacie
    Posty
    1,891

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostroszyc Zobacz posta
    A jak się na pieluchę obcisłe bokserki założy to też wyciągnie?
    Od góry się dobierze - ale dzięki za cynk, spróbuję body z bokserkami, moooże się da. Są takie na wzrost 104/110?
    Sarcasm helps keep you from telling people what you really think of them.
    Dziergam Pichcę Ględzę Tłumaczę

  11. #11
    Chusteryczka Awatar ostroszyc
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    2,373

    Domyślnie

    Powinny być, nawet geterki/leginsy mogłyby być ok - takie do kolan albo krótsze. Można kupić szarę albo granatowe
    Mały B: 2009
    Mała T: 2012

  12. #12
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    my na 92/98 nosimy, więc i większe też są
    te co teraz mamy są z C&A, chyna w H&M w PL jeszcze widziałam

  13. #13
    Chusteryczka Awatar Julla
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    2,668

    Domyślnie

    Tylko napiszę, że mój 4,5 latek też nadal w pieluszce w nocy :-\

  14. #14
    Chusteryczka Awatar Truscaveczka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Podkarpacie
    Posty
    1,891

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostroszyc Zobacz posta
    Powinny być, nawet geterki/leginsy mogłyby być ok - takie do kolan albo krótsze. Można kupić szarę albo granatowe
    Albo rózowe. Właśnie sobie kupił kolejną różową piżamkę
    Może coś mam po córce, hm.
    Sarcasm helps keep you from telling people what you really think of them.
    Dziergam Pichcę Ględzę Tłumaczę

  15. #15

    Domyślnie

    Na materac takie podkłady z gumka super są , kup sobie dwa żeby nie było problemu z zuszeniem. A na AZS próbowałaś lipikar AP+ z la roche posay? Mnie cena na początku przeraziła teraz zamawiamy syndet i lipikar z apteki internetowej i jest całkowicie rewelacyjny , ma Formułę zapobiegającą swędzeniu, udało nam się w końcu wyleczyć podrapane do krwi nogi

  16. #16
    Chusteryczka Awatar Truscaveczka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Podkarpacie
    Posty
    1,891

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baquazan Zobacz posta
    Na materac takie podkłady z gumka super są , kup sobie dwa żeby nie było problemu z zuszeniem. A na AZS próbowałaś lipikar AP+ z la roche posay? Mnie cena na początku przeraziła teraz zamawiamy syndet i lipikar z apteki internetowej i jest całkowicie rewelacyjny , ma Formułę zapobiegającą swędzeniu, udało nam się w końcu wyleczyć podrapane do krwi nogi
    Lipikar był najgorszy ze wszystkiego, młody się drapał, bo to się lepi. Mnie też do szału doprowadzał.
    Cena nie gra roli (jak to brzmi!) - ale na niego nic nie działa, większość środków go podrażnia, a pozostałe nie działają wcale.
    Śpimy na rozkładanej kanapie, więc podkłądy są niemontowalne, matę mam to si roluje jak głupia.
    Wiesz, ja szukam sposobu na skuteczne pieluchowanie, inne rzeczy mam obcykane
    Sarcasm helps keep you from telling people what you really think of them.
    Dziergam Pichcę Ględzę Tłumaczę

  17. #17
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Mój półroczniak to typ mega drapiacego sie atopowca i jedyny akceptowalny specyfik to balsam pharmaceris baby... Testowałam wiele aptecznych i innych specyfików i tylko to daje radę a szybko się wchłania więc jest świetny. No i na łóżko to polecam prześcieradła z gumką nieprzemakalne takie jak dla niemowląt są też duże dorosłe np w sklepach i zaopatrzeniem mrdycznym choć ja raz w Tesco dorwalam i pasue na kanape bo ok 160na200

  18. #18
    Chusteryczka Awatar Truscaveczka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Podkarpacie
    Posty
    1,891

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bansza Zobacz posta
    Mój półroczniak to typ mega drapiacego sie atopowca i jedyny akceptowalny specyfik to balsam pharmaceris baby... Testowałam wiele aptecznych i innych specyfików i tylko to daje radę a szybko się wchłania więc jest świetny.
    O, szybko się wchłania? Dzięki za cynk, polece po próbki
    Sarcasm helps keep you from telling people what you really think of them.
    Dziergam Pichcę Ględzę Tłumaczę

  19. #19
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Wchłania się bardzo szybko bo ja prawie od razu po rozsmarowaniu zapinam młodemu bodziaka. No i leciutki jest więc nawet na spękaną skórę daje rade bez płaczu rozsmarować i w sumie mega drogi nie jest bo zaplacilam niecale30 zl za 300ml

  20. #20
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    680

    Domyślnie

    To się dopiszę bo u nas też nie widać końca nocnego sikania...

Podobne wątki

  1. Ec a mokre pieluchy
    Przez Monika84 w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-08-2014, 07:43
  2. Tetra, prefoldy i takie tam - i mokre ubranka :|
    Przez xsqr w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-05-2012, 21:49
  3. Nie narzeka już na mokre
    Przez Lucy van Pelt w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-10-2008, 00:07
  4. mokre chusteczki?
    Przez Lawa w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-06-2008, 16:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •